Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van az, hogy folyton...

Miért van az, hogy folyton leszarják az igényeimet? Pedig nem kérek soha semmi nagyot vagy különlegest!

Figyelt kérdés
Szüleim folyamatosan leszarják a kérésemet! Annak tükrében, hogy tényleg nem kérek semmi nagy dolgot, vagy anyagilag megterhelő dolgot. Se telefont se gépet, vagy autót. Két kérésem volt csupán. Az egyik, hogy vegyünk egy gyógyszert mert nagyon töredezik a fogaim. (2 HÉT ALATT NEM LETT BELŐLE SEMMI) Másik pedig, hogy vizsgák előtt mennyünk el egy helyre (ami ingyen van) hogy nyugodtan készüljek. Semmi nem lett belőle! De ha tőlem kérnek valamit azt rögtön kell adni, csinálni stb Minek kell ennyire leszarni a fejem?

2016. jan. 2. 12:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

Ezt így nem lehet tudni.

Mi az a gyógyszer? Valami átverős "csodaszer"? Ha a fogaiddal van gond, akkor fogorvoshoz kéne menni.

Milyen hely? Nem értem, hogy mi lehet ingyenes, ahol vizsgákra tudsz készülni. És miért nem mehetsz oda egyedül? Miért kell együtt mennetek? Mennyi időre gondoltad? Ráértek egyáltalán?

2016. jan. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A fogorvos írta fel ZYMAFLUOR 0,25 (975 Ft). És bármennyire nevetséges meg minden de egy Bencés kolostorba imádkozni, mert hívő ember vagyok és vizsgák előtt mindig megnyugtat engem. És azért kellett volna a két ünnep között (Szilveszter és Karácsony között) menni. De nem lett belőle semmi sem
2016. jan. 2. 13:00
 3/13 anonim ***** válasza:
17%

Én is utálom a szüleimet!

Kértem egy BMW-t és csak egy vacak 120as Skodát kaptam. Nem értenek meg, hogy azzal nem is lehet rendesen közlekedni. Utálom őket!!!!! waáááááááááá

2016. jan. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Gondolom a szüleid nem hívők, és mint ilyenek, nem szeretnék egy kolostorban tölteni az ünnepeket. Menj el egyedül. A gyógyszert meg vedd meg magadnak, vagy kérjed kicsit erélyesebben.
2016. jan. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
22%
Ha ennyire jól tudod, hogy mi kell neked és okosabb vagy a szüleidnél, miért nem költözöl el és kezdesz saját életet?
2016. jan. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérd el a pénzt és váltsd ki magadnak a gyógyszert.

A kolostorba is elmehetnél egyedül imádkozni. De lehet imádkozni templomban, otthon is, bárhol.

2016. jan. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Azt írod vizsgák előtt... Szóval felnőtt ember vagy. Akkor miért nem vagy képes ezeket önállóan megcsinálni? HM?
2016. jan. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Vallásos ember ne káromkodjon.
2016. jan. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azért mert kerekes székes vagyok! :)
2016. jan. 2. 13:19
 10/13 anonim ***** válasza:
82%

ez elég gáz,hogy a gyógyszert nem vették meg. azért 1000ft nem olyan nagy pénz.

kérdező, szerintem próbálj keresni valamilyen telefonos,operátoros munkát. vagy valamilyen otthonról is végezhető távmunkát. pl fordítás .

2016. jan. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!