Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopvásárlásban segítene...

Laptopvásárlásban segítene valaki? Elsősorban amiatt mert egyetemista leszek. Az igényeimet leírom lejjebb. Tudom hogy ezer ilyen kérdés van, de indokoltnak éreztem kiírni egy újat magamnak, mert hasonló igényeket nem láttam :D

Figyelt kérdés
Szóval elsődleges célból egyetemi tanulásra kell, alapvetően pdf és office dokumentumok olvasgatására amire tudom hogy egy 2. világháborús gép is jó, ennyire még nem vagyok hülye:) Viszont még szeretném használni filmnézésre, és van itthol egy 3D-s tv-m a szobába, és HDMI kábelen keresztül szeretnék rajt 3D-s filmeket nézni tévéről, és nyílván fullHD filmeket is szeretnék tv-re rádugva. mindenképp 15,6 colosat akarok. Plusz még persze internetezésre kellene, és ennyi. Ezeknek az igényeknek is tökéletesen megfelel egy 100.000 körüli alap laptop? Játékra egyáltalán nem használnám, PC-men sem játszok soha. Pluszba még egy olyan kérdés ha FULLHD-sat akarnék venni az nagyban megnövelné az árat ?
2015. máj. 10. 18:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100-ért nincs normális gép. A legolcsóbb, amit kapsz, 130k körül a Fujitsu A544. 150 körül pedig a HP Probook 455. A többi a szemét kategória. Esetleg nézhetsz használt üzleti gépet, 100-ért már kapsz olyat, ami kiszolgál az egyetem végéig. Pl. [link]
2015. máj. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!