Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg olyan nagyot kérek?

Tényleg olyan nagyot kérek?

Figyelt kérdés
Most lesz az esküvőnk és anyukám kitalálta, hogy a családban a gyerekeken jól mutatna virágkoszorú és mehetnének a menyasszonyom előtt a bevonulásnál. A menyasszonyom kiakadt, mert azt mondja fél, hogy a bevonulásnál a gyerekek megállnak integetni, vagy ilyesmi, neki meg az egy fontos pillanat és nem akarja őket terelgetni. A koszorút meg azért nem akarja, mert felnőtt koszorúslányai lesznek (a testvérem meg a legjobb barátnője) és rajtuk lesz koszorú és szerinte nem mutat jól, hogy a gyerekeken is az van, meg a felnőtteken is. Nem értem miért fáj ez neki, csak ismételgeti, hogy neki ez nem tetszik meg nem szeretné.
2017. aug. 22. 08:40
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/147 anonim ***** válasza:
89%
Van egy egyszerű megoldásom erre a rettenetes problémára. Ne házasodjatok össze. Teljesen fölösleges százezreket meg milliókat kidobni, mikor már most nyilvánvaló, hogy el fogtok válni. Mikor majd ultimátumot kapsz, úgyis anyádat választod, szóval szerintem kíméld meg mindkettőtöket egy csúnya és drága válástól.
2017. aug. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/147 anonim ***** válasza:
21%

Te hát a kérdező töketlen anya kicsi fia azért, mert tetszik neki az ötlet? Ez csak a menyasszony nagy napja?


Mondom ezt úgy, hogy szerintem sem jó ötlet és ebben az esetben a menyasszonnyal értek egyet.

2017. aug. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/147 anonim ***** válasza:
95%
Anyád esküvője lesz, vagy a tied a menyasszonyoddal?
2017. aug. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/147 anonim ***** válasza:
96%
Én leszek az antikrisztus, de gyűlölöm, mikor minden kisgyereknek mindenhol szerepelnie kell. Vendégként sem röhögnék, mert bosszantóak. Alapból is, de nekik ez egy stressz, azt sem értik, mi van... ha majmokat tanítanánk be, azok értelmesebben elvégeznék a feladatot.
2017. aug. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/147 anonim ***** válasza:
6%
Hát ne haragudj, eléggé bajos menyasszonyod van. Az meg egyenesen röhejes mikor felnőtteken van koszorú,gyerekeknek aranyos, de felnőttnek nagyon nem való. Szerintem vegyél mély levegőt és engedj misszhisztinek mert képes besértődni és lefújni az esküvőt.
2017. aug. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/147 anonim ***** válasza:
93%

Egyesek úgy pattognak, hogy az esküvő nem csak a menyasszonyról szól, hanem a párról, és közben elfelejtik, hogy épp a vőlegény az, aki örül, hogy nem kell szervezkednie, ötletelnie. Nagy többségben így van.

A kérdező most hangoztatja, hogy tetszik neki az ötlet, de magától ki nem találta volna, csak akkor tetszett meg, mikor anyukája kitalálta. Ő csak kontrázik.

Lesznek itt még bajok.

2017. aug. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/147 anonim ***** válasza:
94%

Szeretem a gyerekeket, de egy esküvői bevonuláson semmi keresni valójuk. Lehet hogy nagyon cukik, de nem körülöttük forog az a nap, hanem az ifjú pár körül.


27F

2017. aug. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/147 anonim ***** válasza:
10%

43, miért csak az anyuka érthet egyet a férfivel?

Azta, bocs, ezt nem tudtam.


Nem, nem vagyok az anyuka, egy húsz éves lányom van... de tényleg nem értem, mi a bajotok azzal, hogy a pasi hallott valamit, neki tetszik az ötlet (és a történet szempontjából teljesen irreleváns, hogy a neten látta, az anyja, a haverja vagy a kollégája mondta), ezért ő megfontolja, miközben a nő, csakazértis nemet mond. Tök mindegy, hogy ezt az anyja találta, ha neki tetszik, és szeretné, nem kell leállítani az anyukát, hanem neki magának kell megbeszélni a menyasszonnyal, mert az ő kérése pont úgy számít, mint a nőé.

2017. aug. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/147 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen mindegy kitől jött az ötlet. A menyasszonynak akit érint a dolog nem tetszik és pont. Itt vége is van a történetnek. Gondolom a vőlegény sem eggyezne bele egy virágos ingbe pink nyakendővel csak azért mert az ara szerint "cuki". Miért nem? Mert őt érinti neki kell hogy tetszen.
2017. aug. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/147 anonim ***** válasza:
3%
Kicsit Off,de én tuti nem vennék felnőtt nőként koszorút a nyakamba! A leendőd egy igazi menyasszörny lehet. Meg a válaszadók többsége. Ha mindenképp el akarod venni,akkoe alkalmazd az 'okos enged,szamár szenved' elvet,de ne csodálkozz,ha nem lesz hosszú életű a dolog. Miss Kapitányt veszed el,ennek sose lesz jó más ötlete,bezzeg az ő agymenései! És akad olyan felnőtt nő,aki koszorút vesz a nyakába! Úristen! Vigyázz.
2017. aug. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!