Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg olyan nagyot kérek?

Tényleg olyan nagyot kérek?

Figyelt kérdés
Most lesz az esküvőnk és anyukám kitalálta, hogy a családban a gyerekeken jól mutatna virágkoszorú és mehetnének a menyasszonyom előtt a bevonulásnál. A menyasszonyom kiakadt, mert azt mondja fél, hogy a bevonulásnál a gyerekek megállnak integetni, vagy ilyesmi, neki meg az egy fontos pillanat és nem akarja őket terelgetni. A koszorút meg azért nem akarja, mert felnőtt koszorúslányai lesznek (a testvérem meg a legjobb barátnője) és rajtuk lesz koszorú és szerinte nem mutat jól, hogy a gyerekeken is az van, meg a felnőtteken is. Nem értem miért fáj ez neki, csak ismételgeti, hogy neki ez nem tetszik meg nem szeretné.
2017. aug. 22. 08:40
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
 141/147 anonim ***** válasza:
86%
139. Azért nem mindegy, hogy anyu a háttérből szervezkedik, vagy vki talált egy képet a Pinteresten... az újság nem mondja azt a házasulandóknak, hogy szerintem jó lenne ez meg ez, csináljátok így...
2017. aug. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/147 anonim ***** válasza:
11%
Döbbenetes, hogy egyesek milyen tiszteletlenül írnak az örömanyáról. Tényleg semmi köze nem lenne az esküvőhöz? Számomra elképzelhetetlen a "sz.rok a rokonok fejére" meg a "senkinek semmi köze az esküvőhöz" hozzáállás. Nyilván olyat nem lehet csinálni, hogy mindenkinek tökéletesen megfeleljen. De nekünk fontos volt, hogy jól érezzék magukat a vendégek a nagy napunkon. Egy csapat fancsali rokon között hogy tudja jól érezni magát a pár?
2017. aug. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/147 anonim ***** válasza:
93%

Utolsó, szervezés tekintetében tényleg semmi köze hozzá, bár tény, az ő szabad döntése, hogy mi akar lenni a gyereke esküvőjén, megbecsült vendég, vagy pokolra kívánt szervezkedő.

Amelyik vendégnek meg az határozza meg a közérzetét egy esküvőn, hogy tud-e virágkoszorút aggatni a gyereke fejére, nos az maradjon inkább otthon. (bár közismert az az undok emberfajta, aki azért megy el egy esküvőre vagy épp temetésre, hogy a következő két napban legyen mit kritizálnia... mert nem ő vagy az ő ivadéka volt a középpontban)

2017. aug. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/147 anonim ***** válasza:
85%

Igen, a mi eskuvonkon mi mondtuk meg mi lesz, es mi nem. Nem kertunk egy vasat sem, ha tetszik tetszik, ha nem akkor nem kell megjelenni szajat huzigalni. Gondolom az anyja is megeskudott mar egyszer, nem? Akkor uljon le es hagyja h mas ugy eskudjon ahogy akar.

Nekem ilyen csokordobalast akartak, na mondom ezt itt befejeztuk, nem vagyok majom h ugraljak. Ne felj nem is szolt bele senki a dolgomba, tokeletes volt az eskuvonk, mindenki jol erezte magat reggelig :)

2017. aug. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/147 anonim ***** válasza:
78%
Nem gondoltam volna, hogy ez a kérdés Ennyi választ megér...
2017. aug. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/147 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam, hogy ekkora lavinát indítok el. Végig olvastuk a menyasszonyommal, érdekes és tanulságos volt. 2 hónapja volt az esküvőnk, tökéletesre sikeredett. Azóta is minden vendég áradozik, hogy ilyen jó esküvőn már nagyon régen voltak. A gyerekeknek nem jutott szerep, de így is nagyon aranyosak voltak, a feleségem nem győzött betelni velük és ők se vele. Anyukám is jól érezte magát, nem volt semmilyen konfliktus. Tényleg egy csoda volt az első perctől, az utolsóig. Csak gondoltam megírom, hátha valaki örül a boldog végnek. Köszönjük a válaszokat!
2017. okt. 28. 09:50
 147/147 anonim ***** válasza:
87%

Végre valaki, aki megírja, mi lett a vége...


Köszönöm! :D


És gratulálok, és sok boldogságot, meg soha el nem unalmasodó szekszet. ;)

2017. okt. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!