Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg olyan nagyot kérek?

Tényleg olyan nagyot kérek?

Figyelt kérdés
Most lesz az esküvőnk és anyukám kitalálta, hogy a családban a gyerekeken jól mutatna virágkoszorú és mehetnének a menyasszonyom előtt a bevonulásnál. A menyasszonyom kiakadt, mert azt mondja fél, hogy a bevonulásnál a gyerekek megállnak integetni, vagy ilyesmi, neki meg az egy fontos pillanat és nem akarja őket terelgetni. A koszorút meg azért nem akarja, mert felnőtt koszorúslányai lesznek (a testvérem meg a legjobb barátnője) és rajtuk lesz koszorú és szerinte nem mutat jól, hogy a gyerekeken is az van, meg a felnőtteken is. Nem értem miért fáj ez neki, csak ismételgeti, hogy neki ez nem tetszik meg nem szeretné.
2017. aug. 22. 08:40
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/147 A kérdező kommentje:
Meg azt is mondta, hogy nem akarja, hogy mindenki a gyerekekre figyeljen, mert ő a lényeg. De hát persze, hogy ő a lényeg, ő a menyasszony, azért, mert a gyerekek is cukin vannak öltöztetve, virággal, nem veszik el tőle a fényt, szerintem.
2017. aug. 22. 09:07
 12/147 anonim ***** válasza:
96%

Nem értem, miért akar anyukád ebbe beleszólni, azt meg végképp nem, hogy te miért az ő pártját fogod a menyasszonyodé helyett. Már megvan, amit ő szeretne, és le is szervezte a koszorúslányait. Mi köze van anyádnak ahhoz, hogy ő hogyan vonul be a saját esküvőjén? Ha gyerekeket akart volna, intézte volna! Nagyon sürgősen tanuld meg, hogy anyád akaratát a saját ételetek felett ne helyezed a leendő feleséged akarata elé, mert különben nem lesz békés életetek!


Egyébként ettől teljesen függetlenül mondom: láttál te már kisgyerekeket esküvőn? Nekünk kifejezetten felhívta az önkormányzatnál a szertartásfelelős a figyelmünket arra, hogy az ilyesmi csak az elképzelések szerint cuki, meg édes, de a valóságban a youtube-ra felrakott bakiparádé szokott belőle kerekedni, elég ha az egyik gyereknek valami elpattan, viszi magával az összes többit, és máris megvan a baj. Higgyük el, nem ez a legalkalmasabb terep a gyerekek szerepeltetésére. Igaza volt, látott már pár esküvőt. Van, aki szerint cuki, hogy a menyasszony vonulása előtt, alatt a szülők kergetik a kölyköket, meg próbálják rendre utasítani, mások szerint viszont rohadt zavaró, hogy belerondítanak egy kisebb vagyonért leszervezett szép szertartásba, amit valaki más megálmodott magának, és évek múlva a fotókon, videókon a tökéletes sminkben, tökéletes ruhában, tökéletes frizurával való vonulását akarja viszont látni, nem azt, ahogyan más gyereke bohóckodik, elvonja a figyelmet, anyuka a fotóst/kamerást kerülgetve próbálja visszaterelni a gyereket a normál kerékvágásba, ő meg épp a szemét forgatja, vagy a homlokát ráncolja, hogy ebből vajon mi lesz...

2017. aug. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/147 anonim ***** válasza:
96%
A végén, mikor kijöttök a templomból, akkor ott szórhatják a virágot. De az elején a komoly résznél nincs keresnivalója olyan gyereknek, aki bohóckodik. Megpróbáltátok, nem ment.
2017. aug. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/147 anonim ***** válasza:
95%

Nézd meg kell èrtened a NEM-et.


Valószínűleg több oka is lehet arra, miért nem akar koszorút a gyerekekre.

Lehet a baj az is, hogy mert édessnyád kéri, hogy mert személy szetint azok a gyerekek nem a szíve csücskei.


Megfordítva a kérdést, olyan nagy kérés neki kedvezni ebben az esetben? Ennyit megtehetsz a jövendőbeli feleségedért.

2017. aug. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/147 anonim ***** válasza:
25%

Hát, vállalom, én ufó vagyok, engem nem zavarnának. Nem szeretem a karót nyelt, én vagyok ma a középpont rólam szóljon minden, csak úgy történhet minden, ahogy percre elterveztem menyasszonyokat. Voltunk ilyen esküvőn, a menyasszony elmebaja ráragadt mindenkire, egy jóízűt nem mert nevetni senki, nehogy rondán nézzen rá...


Nálunk volt egy kislány, (na, már ezért utálni kellene itt, sógornő gyereke, anyós kedvence, fujj), azért sírt, mert ő nem olyan virágot kapott, mint én. A férjem tanúja levette a virágát és neki adta, ő meg anélkül maradt. Úristen, virág nélkül néhány fotón, tönkretették a nagy napomat...


Nem tudom, 20 éve, mikor én férjhez mentem, fontosabb volt, hogy a vendégeim jól érezzék magukat, mint az, hogy én. SAjnos ezt rendesen megfordulni látom újabban :( Mi még azért tartottunk esküvőt, hogy velünk örüljenek, most meg azért, hogy istenként imádják a menyasszonyt.

2017. aug. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/147 anonim ***** válasza:
96%

Nem te kérsz nagyot (vagy kicsit), hanem anyukád, neked csak elfogadtatni kellene az ötletét.

Az esküvő a menyasszony nagy napja, ne rontsátok el, ne legyen virágkoszorú, ha nem szeretné! Abban is igaza van, ha nem akarja terelgetni a gyerekeket. Anyukád megélte a saját esküvőjét, ott lehettek kívánságai, a tieteken a menyasszonyod dönt! Ne engedd, hogy anyukád átvegye az uralmat a ti házasságotokban, ma virágkoszorú, holnap bútor, utána a gyereked neve...

2017. aug. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/147 anonim ***** válasza:
96%

A válasz itt van: "neki ez nem tetszik meg nem szeretné".

Az ő bevonulása, az ő koszorús lányai, hadd döntse már el ő, hogy milyennek szeretné! Nevetséges vagy és egyúttal szánalmas, hogy képtelen vagy megérteni, hogy ez van leszervezve, ez van eltervezve, és nem fog anyádnak ugrálni, ha nem tetszik neki az ötlete.

2017. aug. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/147 anonim ***** válasza:
17%

te miért az ő pártját fogod a menyasszonyodé helyett.


Azért, mert lehet önálló véleménye attól, hogy a nőt fogja elvenni. Nehogy már az legyen egy férj dolga, hogy mindenre bólogat, amit a feleség akar, és ellentmond mindenkinek, aki nem azt akarja.

2017. aug. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/147 anonim ***** válasza:
21%
Hahó, ez a vőlegény nagy napja is, emberek, nem csak a menyasszonyé :)
2017. aug. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/147 Andizsuzsi ***** válasza:
17%

Mondjuk nekem az vicces, amikor felnőtt embereken van koszorú, de ugye kinek a pap...


Azt, hogy nagyot kérsz-e, mi nem tudjuk eldönteni. Erről nektek kell megegyezni.

2017. aug. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!