Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítéli el a társadalom...

Miért ítéli el a társadalom azt a nőt, aki nem szül?

Figyelt kérdés
Gondolok olyanra, aki direkt,előre eldöntötten nem vállal babát, nem pedig betegség, vagy más ok miatt nem lehet gyereke.Miért nem lehet elfogadni az ilyen nőt és miért kell megbélyegezni?
2010. máj. 11. 13:04
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/184 anonim ***** válasza:
28%
Legújabb "állatvédős" anyuka kérdés : jaj a kutyám macskasz*rt eszik mit tegyek. Hát szoktassa le. Jaj de hogy mert elszalad vele. Közel két oldal alatt eljutott odáig, hogyha Ő olyan béna hogy ennyiről nem tudja leszoktatni az állatot akkor repülnie kell mert jaj az 5 éves gyerek is ott van... Na ez undorító.
2010. máj. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/184 anonim válasza:
38%

"Na mindegy remélem egyszer ez a divat is elmúlik mint minden más (mert hogy régen nem ilyenek voltak a szülők csak aztán jött a gyerekmániákus-szerelmes-mindenben-kiszolgálós-jaj-nehogy sírjon divat)...

"

Igazad van, mennyivel jobbak azok a szülők, akik magasból tesznek a gyerekeikre, de jó lenne, ha ez lenne a divat, igaz? Bár szerintem a régi szülők is imádták a gyermekeiket, ha neked is lenne (talán) te sem irogatnál ilyeneket. Neked tényleg jobb, ha maradnak a kutyák (amik egyébként rengeteg kisgyerekes családnak is a szerves részei)!

2010. máj. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/184 anonim ***** válasza:
60%

Úgy látszik 70%-os, hogy te csak szélsőségekben tudsz gondolkodni, valaki vagy nagyon jó fej, vagy egy rakás szar. A bejegyzéseid nagy része pedig nagyon messze áll a valóságtól, mint pl. "Ha láttad volna hányszor estek nekem, hogy mit képzelek hogy drága tápot adok az állataimnak amikor Afrikában éheznek a kölykök!"

Természetesen továbbra is fröcsögsz és szidalmazol, ahelyett, hogy érdemben válaszolnál azokra, amiket ezek a szemét anyukák írnak neked.

Lehet mindenki jobban járna, főleg a kutyák, ha 2 nap után kikapcsolnád a gépet és magadnak kreált csúnya rossz világból visszatérnél a valós életbe.

2010. máj. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/184 anonim ***** válasza:
23%
:) 14:37-es ott a pont! Igazad van!
2010. máj. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/184 anonim ***** válasza:
23%

Persze rágen is imádtak a normális szülők a gyerkeüket csak nem volt ilyen mánisa hogy mindig jó legyen neki, nem baj ha mi szenvedünk. hanem szigorúság volt és fegyelem stb... És mégis normális felnőttek lettek. Ellenben most elég megnézni mi van az iskolában! Hát a tanárt verik a diákok és nem tehet semmit... .És nagyon is lehet hogy ez a mai gyereknevelési divat miatt van...

Ne álmodozz. :) Sajnos a valós életben is szinte csak ilyen nőkkel találkoztam... :) Hidd el a valós világban élek. Szerintem ti nem éltek valós világban, kezdve az olyantól hogy ott a gyereklány aki terhes és nincs semmilye és senkije és én vagyok a szemét mert azt mondom ez így nem túl felelelős, és ti vagytok azok akik bíztatjátok jaj milyen jó anyának lenni, meg nem kell oda pénz elég a szeretet és minden tökéletes lesz. Na ez az álomvilág és nem a valós. Persze sokat ülök a gép előtt mert itt a munkám, de ti is. Pedig nekem nincs gyerekem és a kutyáim s*ggében nem kell lógnom egész nap. Szóval én mondhatnám hogy az esszék helyett menjetek vissza pelenkázni...

2010. máj. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/184 anonim válasza:
63%

Ne álmodozz. :) Sajnos a valós életben is szinte csak ilyen nőkkel találkoztam... :)

Ezt a mondatot, vagy hasonlót már többször olvastunk tőled. Én speciel 35 éves vagyok, és a munkám révén rengeteg emberrel találkozom, de eddig nem sikerült ennyire megkeserednem, mint neked. Nagyon rossz közegben mozoghattál eddig, ha eddig sikerült eljutnod. Szívből kívánom, hogy ismerd meg a világ boldogabb oldalát is!

2010. máj. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/184 anonim ***** válasza:
71%

"ott a gyereklány aki terhes és nincs semmilye és senkije és én vagyok a szemét mert azt mondom ez így nem túl felelelős, és ti vagytok azok akik bíztatjátok jaj milyen jó anyának lenni,"


Te honnan veszed ezeket a mérhetetlen badarságokat?


1. senki nem bíztat tiniket arra, hogy gyereket vállaljon

2. az édesanyák nagy része megneveli a gyerekét, ismét a szélsőséges példákat emlegeted (tanárverőket, meg akik nem tudnak viselkedni stb.)

3. szeretik az állatokat mind a szülők, mind a gyerekek nagyrésze is, az pedig, hogy játszóterek közelében ha elengedve rohangál egy nagytestű kutya, legyen bármilyen szelíd is, joggal szólnak, rengeteg baleset volt már felelőtlen állattartók hibájából

2010. máj. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/184 anonim ***** válasza:
15%
23:52-esvagyok, a lepontozott.Ha jol elolvastad a valaszoma, en azt irtam, hogy EN nem ereznem magam igazi nonek, ha nem szulhetnek egyszer gyereket.Ez az EN velemenyem.De amugy a nok szerintem tenyleg azert vannak a Foldon elsosorban, hogy gyereketszuljenek, es nem azert, hogy kutyakkal foglalkozzanak.Ezt te is belathatod.Amugy engem sem erdekel egyaltalan, hogy ki akar gyereket, es ki nem, es nem tartom hulyenek azokat, akik nem akarnak, es meg sem akarom gyozni oket.Mindenki azt csinal, amit akar.Es sosem szoktam piszkalni azokat, akik ilyen kerdeseket tesznek fel.A lepontozason csak azert akadtam ki, mert nem ertettem, hogy mi rossz volt abban,amit irtam.
2010. máj. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/184 anonim ***** válasza:
62%
Amugy meg annyit tennek hozza, hogy persze, mindenki tud gyereket szulni, de miert ne lehetne egy kismama buszke arra, hogy kisbabaja lesz, vagy egy anyuka a kisgyerekere?Persze, nem "ok talaltak fel a spanyol viaszt", de sztem ez tok termeszetes, hogy buszkek.
2010. máj. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/184 anonim ***** válasza:
60%
Már megbocsájts de én nem azért vagyok a földön hogy gyereket szüljek!!!Ez a baj!!!Pont ez a baj!!!Hogy nagyon sok nő még mindig ezt tartja a fő céljának.És aki ennek ellent mond azt már megbélyegzik azzal hogy nem normális.Nekem semmi gondom azokkal a nőkkel akik a gyerek nevelést tartják az életük fő céljának.De ha mondjuk engem ez nem elégít ki??Pedig normális gyerek korom volt, a szüleim a mai napig együtt vannak, szóval minden rendben velem csak egyszerűen nem érdekelnek a gyerekek.
2010. máj. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!