Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítéli el a társadalom...

Miért ítéli el a társadalom azt a nőt, aki nem szül?

Figyelt kérdés
Gondolok olyanra, aki direkt,előre eldöntötten nem vállal babát, nem pedig betegség, vagy más ok miatt nem lehet gyereke.Miért nem lehet elfogadni az ilyen nőt és miért kell megbélyegezni?
2010. máj. 11. 13:04
 151/184 anonim ***** válasza:
32%

Aha és arra válaszolsz mielőtt lépsz hogy neked miért szabad így beszélni mással anélkül hogy megszólnának? Én bunkó vagyok de nem mondok olyanokat mint te mégis rámszállnak, magamnak köszönhetem oké. De téged és az összes többit aki ilyeneket kíván nekem azt miért nem veszik elő, nekik miért szabad?

Amúgy meg könnyen beszélsz férfiként... Nekem mit kell tenned? Milyen áldozatot válalsz? Nekem még akkor is tűrnöm kell a női lét minden sz*rságát és költeni rá ha sosem lesz hasznomra mert nem csinálok belőle gyereket! Neked mennyi nyűg gyereket csinálni? Mi fáj benne? Hát nem sok legfeljebb a golyód ha sokáig nem d*gsz... -.-" Semmi jogod engem megitélni... Egy férfi menő ha nincs gyereke és titokzatos magányos macsó, éli tovább az életét ha van, meg akkor is menő ha szereti a kölyköket, különösebben nem hibázhat, hát így könnyű p*fázni...

2010. máj. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/184 anonim ***** válasza:
32%
Amúgy azt tudtad hogy szokás értelmesen írni és nem ömleszteni kicsi kezdőbetűkkel meg írásjel nélkül? Nem mintha okosabb lennék de így sajnos érthetetlen amit írsz...
2010. máj. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/184 anonim ***** válasza:
17%
a stílus maga az ember. neked van olyan, amikor nem támadsz kapásból? amikor esetleg elfogadod azt is, ha más máshogy lát valamit? (szinte látom a válaszod: és engem miért támad mindenki? Nekik nem kell engem elfogadni?, stb...)
2010. máj. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/184 anonim ***** válasza:
20%
"Amúgy azt tudtad hogy szokás értelmesen írni ": d*gsz... -.-" sz*rságát, bűntudat xD , és még folyathatnám. Ettől nem vagy okosabb senkinél!
2010. máj. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/184 anonim ***** válasza:
34%
Nem is akarok. Arra vagyok kiváncsi hogy ha engem jogosan leszólnak mert durva vagyok akkor mást miért nem? Csak nem azért mert elfogultak és aki velük ért egyet az jó, akármit csinál? Észre sem veszik: én mikor mondtam olyanokat, hogy xy kívánom hogy jól d*gják meg vagy dögöljön meg vagy ilyesmi? Lehet durván beszélek de maga a véleményem az és nem rosszakat kívánok mocskos szavakkal.
2010. máj. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/184 anonim ***** válasza:
34%
Máshogy lát= ő akar gyereket. De nektek a máshogy lát=nem jó az aki nem szül gyereket, kimarad valamiből, nem normális stb... Ez két különböző dolog... Mint már párszor mondtam (de ugye normálisan senki nem reagált) mindenhol leszólják a gyerekteleneket hol durvább hol kevésba durva formában, ott is ahol én nem vagyok és mindenki más normális. Nos AZT miért nem lehet elfogadni? Elfogadom hogy engem nem lehet, de másokat miért nem?
2010. máj. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/184 anonim ***** válasza:
77%

Hát akkor először is. Gyereket önként vállalsz. Ha fáj a hátad, tudtad, hogy ezzel jár, nem?

Másrészt, nekem keresztszalag szakadás + porcleválás van a jobb térdemben. Vigyem magammal a röntgenfelvételt, és mutogassam a buszon, csak mert nem látszik rajtam?


Másrészt, tényleg rohadt szemetek vagytok. A 70%-os gondolkodásával semmi baj nincs. Én ismerek rendes gyerekeseket, többet, mint nem normálisat, de hogy beszélhettek így egy emberrel? Pláne az a paraszt, aki mindenáron meg akarja dugatni, meg a sok pszichoanalista, akik már megkreáltak neki egy egész hollywood-i múltat.

Nem túloz, ha egy anya kiáll, és azt mondja, a fű fukszia színű, akkor a többi anya is odaáll, hogy természetesen fukszia színű, és a társadalom is, pont azért, mert gyereket szülni jaj de nemes, ugyanazt fogja mondani.

Csakhogy akik nincsenek elájulva a kölyköktől, azoknak nem számít, hány gyereket szültél, és a fű zöld marad. Igen, biztos, hogy jobban tudod, hogy kell egy pelenkát kicserélni vagy mennyire legyen meleg a fürdővíz. DE nem vagy több vagy jobb. És nincs igazad azért, mert szültél. Azért van igazad, mert a tényeket állítod.

Ha az emberek csak feleannyi időt töltenének a gyerekeikkel, mint ebben a topicban, nem lenne ennyi hülye kamasz meg idióta kiskölyök.

2010. máj. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/184 anonim ***** válasza:
68%

Most miért támadjátok őt????Egyik 19 a másik egy híján 20!!!!Nem az elvakult anyukákból kell kiindulni.Mindenkinek a maga dolga hogy szül e vagy nem.

A kedves férfi válaszoló meg könnyen beszél.Nem neked borul fel az életed teljesen.Mármint neked is.De ha te akarsz lelépsz.De a nőnek ott kell hogy hagyja a munkahelyét,fenekestül felfordul az élete.

Ja és attól mert valaki nem szeretne gyereket attól nem lelketlen.Ja és teljesen kiegyensúlyozott a sexuális életem.De rólad meg van a véleményem.

2010. máj. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/184 anonim ***** válasza:
15%

ennyire ostobák nem lehettek

ne szüljön, felőlem meg is dögölhet,ami felháborít az,hogy kijelenti,utálja a kölyköket,meg eszébe nem lenne egy terhesnek átadni a helyet,mert az ő rosszkedvével sem törődik senki

akkor elárulom,hogy ha én a terhes feleségemmel felszállnék a villamosra és ott pöffeszkedne ez a gyerekgyűlölő öntelt, okoskodó pi.csa, rúgdosnám fel a székéből azonnal.

Ha pedig ezt a nézeteit férfitársaságban is hangoztatja,ne csodálkozzon, hogy a kutyának fog kelleni ezután a szó szoros értelmében, mert értelmes ember ilyennel nem áll szóba

Aki a gyerekeket utálja minden lehet csak jó ember nem.

2010. máj. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/184 anonim ***** válasza:
24%

jót nevettem, szánalom, már rég kiléptem, de este még magyarázta a bizonyítványát, hátha talál hasonlókat maga mellé

tipikus hárpia, mindent kiforgat, direkt félreért, sajnáltatja magát, okoskodik, ő a szerencsétlen meg nem értett ember akivel szemben egy egész társadalom áll, most meg hirtelen eljátssza a sértődött pi.csát mert hallott 1-2 csúnya szót

2010. máj. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!