Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítéli el a társadalom...

Miért ítéli el a társadalom azt a nőt, aki nem szül?

Figyelt kérdés
Gondolok olyanra, aki direkt,előre eldöntötten nem vállal babát, nem pedig betegség, vagy más ok miatt nem lehet gyereke.Miért nem lehet elfogadni az ilyen nőt és miért kell megbélyegezni?
2010. máj. 11. 13:04
 171/184 anonim ***** válasza:
30%
te hazug, pont te vetetted fel egy másik topikban, hogy ha a kutyának kell jegy a buszra,akkor a babakocsira miért nem kell. magyarázkodjál csak tovább másnak és bújj a kutyák háta mögé, ettől még ugyanolyan szar alak vagy. mindig is voltak kutyáim,úgyhogy ne hazudd tele az oldalt a te szerencsétlen tapasztalataiddal hogy az anyukák beszólnak meg hisztiznek a kutya láttán. ez az állatvédős duma is hazugság, egy állatvédő nem süllyedne addig ameddig te és nem is verné a mellét úton útfélen,hogy ő mekkora ember.szégyelld magad, a nők szégyene vagy.
2010. máj. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/184 anonim ***** válasza:
32%
Te meg tanulj meg olvasni.:) Aki felvette a másik témában, annak egy tizessen nagyobb a százaléka. :) Én meg nem vagyok olyan béna hogy több címről írogassak :D
2010. máj. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/184 anonim ***** válasza:
23%
jó lenne, ha egyszer ezeket élőben is kifejtenéd, kíváncsi lennék hogy szemtől szemben ugyanekkora pofád van-e mint itt. akár a héten is, mivel te is budapesti vagy, kivitelezhető.
2010. máj. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/184 anonim ***** válasza:
32%

Honnan veszed hogy én budapesti vagyok? :) Érdekes ha kiderül hogy valamiben tévedsz azon szépen átsiklasz ugye? Úgy kell azt mert te tökéletes vagy :)

Te csak provokálni vagy itt, az olyan fajta aki mindenhova direkt beír butaságokat, ez tisztán látszik a százalékdon... Mit akarsz te tőlem? Megversz vagy mi? :D

2010. máj. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/184 anonim ***** válasza:
70%
Na én meg erre a magát férfinek nevező, valójában sipákoló kislányra lennék kíváncsi élőben :D
2010. máj. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/184 anonim ***** válasza:
35%
Ja és élőben is ugyanezt gondolom, ne aggódj. :)
2010. máj. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/184 anonim ***** válasza:
23%

megjött a retaldált barátnőd is? :) szép egy csapat

nem szard össze magad, nem bántanálak, csak szeretném ha ezeket szemtől szembe mondanád.

2010. máj. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/184 anonim ***** válasza:
66%
Örülnék, hogyha hozzám intéznéd a szavaidat, ha velem van problémád.
2010. máj. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/184 anonim ***** válasza:
35%
De szánalmas vagy :D
2010. máj. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/184 anonim ***** válasza:
19%

na nyaljátok kis gyorsan még egymás seggét

inkább lépek, van jobb dolgom mint két baromnak írogatni

2010. máj. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!