Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítéli el a társadalom...

Miért ítéli el a társadalom azt a nőt, aki nem szül?

Figyelt kérdés
Gondolok olyanra, aki direkt,előre eldöntötten nem vállal babát, nem pedig betegség, vagy más ok miatt nem lehet gyereke.Miért nem lehet elfogadni az ilyen nőt és miért kell megbélyegezni?
2010. máj. 11. 13:04
 161/184 anonim ***** válasza:
20%

Látom zajlanak az események :) van már egy férfi is :)


Már ne is haragudj, de az milyen duma, hogy egy férfi nem vállal áldozatot? Meg neki könnyű dolga van? Ebből is látszik, hogy nem ismered a férfiakat, vagy nagyon mellényúltál eddig. Akkor elmondom, hogy az én férjem mindent megtesz értünk, dolgozik, hajt, hogy mindenünk meglegyen, az hogy nem tud szülni helyettünk, nem hinném, hogy az ő hibája :) A várandósságom alatt is elnézte a hangulatingadozásaimat, gürizett, bevásárolt, takarított, meg is főzött sokszor, hogy nekünk könnyebb legyen.

Ezzel az erővel a férfiak is kikelhetnének magukból, hogy a nők több évig otthon babáznak, amíg ők melóznak reggeltől estig, játszótérre járnak, állatkertbe, jól elvannak a többi anyukával stb. A nők is ugyanúgy félreléphetnek vagy leléphetnek, lehetnek nemtörődöm anyák, ez emberi tulajdonság, nem férfi és női.


Tudod az együtt élés vagy a házasság egy kétélű dolog, adunk és kapunk kölcsönösen, nem olyan borzalmas dolog nőnek lenni, mint ahogy te beállítod.

2010. máj. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/184 anonim ***** válasza:
86%

Ááá!!!!Inkább a fogyókúra témakört olvasom.Ez már vicc ami itt megy.Pedig a fogyókúrát se szeretem.

Meg kellene érteni a másikat.A dolgok nem csak feketék vagy fehérek.Mindenkinek joga van eldönteni hogy mit akar az élettől.És ezt a döntést tiszteletben tartani.Ha valaki nem akar gyereket ne akarjon.Ha nem szereti a gyerekeket ne szeresse.De ez alapján elítélni valakit.Főleg így látatlanban elég szánalmas.Attól mert valaki szereti a gyerekeket nem biztos hogy normális ember.A pedofil is szereti a gyerekeket...

2010. máj. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/184 anonim ***** válasza:
73%

"ha én a terhes feleségemmel felszállnék a villamosra és ott pöffeszkedne ez a gyerekgyűlölő öntelt, okoskodó pi.csa, rúgdosnám fel a székéből azonnal.

(...)

Aki a gyerekeket utálja minden lehet csak jó ember nem."


Perdöntő. Tehát te szereted a gyerekeket, ergó minden helyes, amit teszel vagy gondolsz. Még ha az egy másik ember (nő) fizikai bántalmazása.


(Vajon miért vagy ilyen? Bántalmaztak kiskorodban? Apukád zsarnokkoskodott? Sokat vártak el tőled? Vagy épp nem törődtek veled? Vagy molesztáltak? Vagy csak dugnod kéne egy jót?)

2010. máj. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/184 anonim ***** válasza:
30%

Bocs, de mint mondtam, már van párom úgyhogy nem is ajánlom hogy valaki más rám nézzem. :)

Nézeteim nem hangoztatom, csupán nem hazudok és hallgatok ha kérdeznek!

A gyerekeket nem utálom csak nem szeretem őket, nem érdekelnek, nem vonzanak, nem látok bennük érdekeset, esetenként idegesítenek. Utálatot inkább egyes gyerekek anyja iránt vélek érezni mivel ők már felnőtt, értelmes emberek, míg egy gyerek nem teher arról ha zavaró, bár ezt nehéz tudatosítani. Mint hogy pl sokan a kutyát utálják ha az megharapja őket, pedig a gazdája a hibás...

Én imádom nő lenni sosem lennék pasas csupán szerintem egy férfinek semmi joga megitélni engem mert sosm lesz nő hogy megtudja milyen. A férfinek is változik az élete ha gyereke lesz de nem úgy mint egy nőnek és nem azokat kell átélni. Inkább gürizek egész nap mint hogy szüljek. Nekem az jobban bejön.

2010. máj. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/184 anonim ***** válasza:
13%

és ki a párod? a kutyafasza?

nagyon nagy tévedésben élsz, akárhogy is erőlködsz, te nem vagy nő.

2010. máj. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/184 anonim ***** válasza:
39%
Na most aztán nagyon keményen beszóltál, gratulálok. Szánalom... Te meg nem vagy férfi, mert az nem azon múlik, hogy van-e farkad, remélem tudod.
2010. máj. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/184 anonim ***** válasza:
64%
Különben érdekes, hogy én anyaként is a legtöbb vitában inkább a kutyás lánnyal szimpatizálok. Vagy csak én vagyok az egyetlen, aki nem azt próbálja belemagyarázni a válaszaiba, hogy a gyerekeket gyűlöli? Esetleg csak én merem ilyen esetekben is beismerni, hogy még a saját gyerekem is felbosszant olykor, hát akkor másoké meg pláne, és ebből kifolyólag simán meg is tudom érteni, ha őt is zavarja amikor mások gyereke hisztizik? Más kérdés, hogy ettől még én általában véve a gyerekeket nagyon szeretem, de attól még nem lesz rossz ember az, aki nem szereti őket. Én meg a halakat nem szeretem, ettől még semmi bajom azokkal, akik halakat tartanak, sőt, el is hiszem, hogy számukra a halak is aranyosak. Messziről még nekem is tetszenek :) Pedig a halak ráadásul csöndesek is :D
2010. máj. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/184 anonim ***** válasza:
11%

jujjj, a gyerekgyűlölők, anyákat folyamatosan szidalmazók nem bírják a csúnya beszédet. fúúúj csúnya fiúk.

Kapjatok már észbe fapinák.

2010. máj. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/184 anonim ***** válasza:
11%

had gratuláljak már neked is te sokeszű! az egyik a kutyákhoz méri a gyerekeket a másik meg a halakhoz.

kezet foghattok

2010. máj. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/184 anonim ***** válasza:
27%
Én nem mérem a kutyát a gyerekhez. Mivel gyereket nem akarok. Kutyám azért van mert igazi KUTYÁT akarok. És jó lenne ha az idegbeteg mániákus anyák leállnának arról hogy idegrohamot kapjanak ha meglátnak egy mondatban egy gyereket meg egy állatot. Mert attól senki gyerekének nem lesz baja ha én jobban szeretem a kutyám, példám pedig helyt álló volt mivel a gyerek és a kutya egy bizonyos pont épp ugyanannyira függ a felnőtt embertől és nem vállalhat felelősséget a tetteiért (azánt egy ponton a gyerek ezen túllép és felnő ennyi) és semmi sértő nincs benne.
2010. máj. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!