Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítéli el a társadalom...

Miért ítéli el a társadalom azt a nőt, aki nem szül?

Figyelt kérdés
Gondolok olyanra, aki direkt,előre eldöntötten nem vállal babát, nem pedig betegség, vagy más ok miatt nem lehet gyereke.Miért nem lehet elfogadni az ilyen nőt és miért kell megbélyegezni?
2010. máj. 11. 13:04
 131/184 anonim ***** válasza:
79%

Én sem érzem magam lelki szegénynek... Nem a gyerek a világ teteje hogy ha azt szereted jó vagy de ha mást szeretsz tiszta szívből akkor nem... Minden ember más. Ami neked egy gyerekben cuki lehet hogy nekem pont az nem. És ez így van minden mással is. Ha ennyi butaságokat mondok akkor miért kell itt dekkolni és válaszolgatni? Jobb dolgotok nincs? Te vagy a lelki szegény mert azt hiszed csupán az a jó amit te annak gondolsz és máshogy nem lehet élni. Ha nem jön be hogy sz*r az életem akkor itt a következő próbálkozás... Elég béna... Miért kell hogy szeressek egy gyereket? Kinek fáj ha nem szeretem? Valamelyik gyereknek ettől rossz lesz? Van egy csomó ártatlan dolog a világon de ettől függetlenül nem kötelező szeretni. Vagy igen? Mondj egy logikus indokot. És az is elég nagy butaság hogy miattam lesznek rosszak a gyerekek, mivel én nem fogok velük valszeg sosem kapcsolatba kerülni. Szerintem meg az anyjuk rontja el, de jaj itt jön az hogy az anya is szent a gyerek által akkor mitől is lesz egy gyerek rossz? Csak nem azért mert mégis csak ugyanolyan emberek vagytok, sok hibával és gonoszsággal mint mindenki más?

Arról már ne is beszéljünk hogy a gyereki ártatlanságban és tisztaságban a gyereknek magának csöppnyi érdeme sincs. Csak azért ártatlan mert még nem elég fejlett és nem érte elég inger a világból, nem ismer semmit. Az a tiszta és ártatlan aki ezek után tud jó maradni. Abba még nincs semmi piciként jó. Ti úgy kezelitek mintha a felnőtt és a gyermek egy külön faj lenne pedig nem. A gyerek az csak egy fejlődési folyamat. Arról nem is beszélve hogy a gyerekek az egyik legkegyetlenebb lények ha arról van szó hogy kínozzanak pl egy állatot vagy bántsák egy társukat. És az nem menetség hogy nem tudták hogy az nem jó neki. Én is voltam gyerek, melékszem milyen.

2010. máj. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/184 anonim ***** válasza:
69%
Ja és nem kell hogy valaki is együtt érezzen velem. Nem történt velem semmi rossz. Azt akarom hogy fogják fel, nem csak úgy lehet élni ahogy ők teszik és ne szólják meg, hanem sz*rják le ha valaki nem akar gyereket és még de se legyen hogy na ja semmi baj de ebből marad ki meg abból meg így meg úgy... Mindenki azt szajkózza hogy őt ugyan nem érdekli hogy ki szül de mégis sokan vannak akik nme bírják ki leszólják meg okoskodnak hogy mégis csak ez a dolgunk meg az élet értelme...
2010. máj. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/184 anonim ***** válasza:
18%
jól van, király vagy igazad van, de az istenért, sose változtasd meg a véleményed és ne szaporodj!!! Mert a társadalom a nem szülő nőt nem ítéli el szerintem, de ha ezek a szélsőséges, gyűlöletkeltő nézetek terjedenének és szaporodnának, az tragédia lenne!
2010. máj. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/184 anonim ***** válasza:
69%

Na én végigolvastam mindent...nem mondom, hogy mindenben egyetértek, de sok igazság van a 70%-os válaszoló írásaiban.

Egy gyerekes anyuka

2010. máj. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/184 anonim ***** válasza:
0%
70 %-os ?? Már 2 x olvasom,ki az a 70 %-os? időpontot írjatok már!!
2010. máj. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/184 anonim ***** válasza:
26%
Jó lenne ha így lenne csak akkor mondd már meg miért említi meg szinte az összes gyerektelen hogy legalább is csúnyán néznek rá de a sokkal durvább eseteket is? Hiszen nem lehet mindenki olyan gonosz mint, akkor miért?
2010. máj. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/184 anonim ***** válasza:
15%
a 70 százalékosnak egy baja van, nem a gyerekeket utálja, csak nem volt még férfi, aki hozzányúlt volna. Kapcsoljál ki, dőljél hátra és dugasd meg magad, mert a végén felrobbansz.
2010. máj. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/184 anonim ***** válasza:
26%
mint *én
2010. máj. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/184 anonim ***** válasza:
20%

?

Bemesélik maguknak!az is lehet,hogy tudat alatt bűntudatuk van,hogy nincs gyerekük...vagy valami hasonló

2010. máj. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/184 anonim ***** válasza:
71%

ha megfigyeled, az a 70%-os, akinek a válaszai alatt ez áll:

"A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad."

2010. máj. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!