Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítéli el a társadalom...

Miért ítéli el a társadalom azt a nőt, aki nem szül?

Figyelt kérdés
Gondolok olyanra, aki direkt,előre eldöntötten nem vállal babát, nem pedig betegség, vagy más ok miatt nem lehet gyereke.Miért nem lehet elfogadni az ilyen nőt és miért kell megbélyegezni?
2010. máj. 11. 13:04
 141/184 anonim ***** válasza:
69%
Látod az ilyenekről beszélek. :) Ha nem jön be a sz*r élet, hogy irigy vagyok, hogy lelketlen akkor jön ez... Sok dicséretes anyuka ajánlotta már hogy a kutyámmal b*szassam magam (igaz mind lány)... :) De nekik persze szabad így beszélni míg nekem nem. :) Miért is nem veszi észre senki más milyen durvákat mond míg ugyan én is heves vagyok és nyers de ilyen sértegetéseket nem szoktam említeni?? Az ilyen beszólásoktól csak még jobban ellenszenvesek lesznek a gyerekesek. De akkor közlöm, hogy párom van és esküvőm csak és nem én rohantam utána a gyűrűvel a kezemben és ultimátummal úgy mint itt sok nő, sőt fiatal korom óta én vagyok mindig az első a társaságban akinek párja van (annak ellenére hogy sosem akartam gyereket, jótanuló kis különc voltam sőt olyan is volt hogy fél évig ki sem mozdultam de még akkor is megtaláltak az udvarlók). :)
2010. máj. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/184 anonim ***** válasza:
36%
Látod, megint tévedsz. Nekem pl. nincs gyerekem, és bár férjnél vagyok még nem érzem úgy, hogy kellene. De azt amit te itt összehordtál nem tudom indulatok nélkül olvasni. Egyoldalú, szélsőséges, szemellenzős, igazságtalan és buta.
2010. máj. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/184 anonim ***** válasza:
81%

" esküvőm csak és" ez értelmetlen, nem kell oda. :D

Érdekes tömeghipnózis lehet hogy mindenki így gondolja de neked egyedül van igazad és az összes gyerektelen kisébbségi érzésekkel küzd. :) De szerintem az összes cikk is és újság és netes oldal is ahol erről szó van, mert mindenhol megemlítik ezt az el nem fogadást. Sőt szerintem olvass bele néhány kérdésbe ahol arról van szó baj-e ha nem kell gyerek? Tele van olyan válaszokkal hogy selejtes vagy, beteg vagy stb... Azok sem elitélők ugye, mert mindenki tökéletes csak a gyerektelenekkel van a baj hogy ezt hiszik. :)

Persze bűntudat xD igazán béna erőlködés... Hogy a fenébe lehetne olyanért bűntudatom amit én nem akarok tudatosan??? Különben is bármikor szülhetnék ha olyan nagy bűntudatom lenne...

2010. máj. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/184 anonim ***** válasza:
74%
De ti is ugyanúgy szemellenzősök vagytok csak épp a gyerek irányába. És ezt kéne bevallani...
2010. máj. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/184 anonim ***** válasza:
20%
meg azon is elgondolkodnék, hogy itt (és más kérdéseknél is láttam már a 70%-ot és ezt a stílust, mentalitást) miért mindenki veled vitatkozik? Lehet, hogy azért mert te vagy eltévedve, nem az összes többi?
2010. máj. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/184 anonim ***** válasza:
80%

Egyik válaszoló írta, hogy a nők elsődleges feladata a gyermekszülés. Nos, ehhez volna egy nagyon aprócska hozzáfűznivalóm. Apám is így gondolja, hogy a nő dolga a gyerekszülés és háztartás vezetése, és minden más téren lenéz engem (lányát - még nincs gyerekem) és anyut is, és öcsém a "kiskirály". Pont miatta nagyon zavar, ha más is így gondolkodik. A nők nem csak gyereket szülni lehetnek itt a Földön.

Marie Curie - tudós

Teleki Blanka - a nők művelődési egyenjogúságának híve

Nemes Nagy Ágnes, Szabó Magda - írók

Ada Augusta Byron - a számítógépes programozás egyik úttörője

Nem a gyerekszülés a legnagyobb műve egyiküknek se, és mindannyiuknak sokat köszönhet az utókor.

2010. máj. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/184 anonim ***** válasza:
74%
Én nem kértem. Mindenkinek van annyi akarata hogy ne foglalkozzon velem. :)
2010. máj. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/184 anonim ***** válasza:
25%
gusztustalan, ahogy az anyákat támadod. én írtam, hogy dugasd meg végre magad, én pedig férfi vagyok és az elejétől olvasom az egészet. nem fogom megismételni mert előttem már jól megfogalmazták a véleményüket és ezt magadnak köszönheted, nyilatkoztál már itt annyit hogy kialakult rólad a kép. mellesleg a barátokkal egy ilyen gondolkodású nő szerűséget, aki utálja a gyerekeket még a lábunkat sem törölnénk bele, mert egy lelketlen önző szar alak vagy, a fajtád legfeljebb arra jó hogy egy jót röhögjünk rajtad. szerintem te a kutyákat is csak arra használod, hogy verd a melled, mekkora tetteket viszel véghez. na lépek mert még rémálmaim lesznek tőled
2010. máj. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/184 anonim ***** válasza:
86%

Én írtam, hogy sok mindenben igaza van a 70%-osnak. Kereskedelemben dolgoztam (mielőtt szültem volna) 10 évig. Nagyon sok gyerekes pár volt, aki egyáltalán nem törődött azzal, hogy a gyerek normálisan viselkedjen a boltban. Elmentek nézelődni, a gyerek meg rohangált össze-vissza. Összetapostak mindent, feldöntöttek állványt, marékszámra lopkodták a repi-cukorkát stb.(amit a bolt végében kihánytak, persze nekünk kellett feltakarítani-ez nem vicc!!!)

ha rászóltunk a szülőkre, hogy ne menjen rá a gyerek a földön lévő termékre, akkor még ő volt megsértődve, hogy mertünk szólni.(ja persze ők voltak azok, akik milliméterre átvizsgáltak mindent, hogy nehogy legyen rajta koszfolt!!!) Az biztos, ha gyerekként én így viselkedtem volna anyám legalább rám szólt volna. De most tényleg nagy szabadság van, fegyelem semmi.

Amit a legjobban utáltunk az az volt, hogy látszott a gyereken, hogy állat (bocsi), de még ha akkor épp ártatlan is volt, az anyuka azonnal látványosan nevelni kezdte.

Ebből viszont lehetett látni, hogy ÉN hogyan NEM szeretném nevelni majd a gyerekem, úgyhogy tanulni is sokat lehet belőle.

2010. máj. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/184 anonim ***** válasza:
15%

szar az életed

lelketlen vagy

irigy vagy

és akkor is dugasd meg magad!

2010. máj. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!