Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromnak van egy 16 éves...

A páromnak van egy 16 éves lánya, párom nagyon elkényezteti, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tényleg mindent megvesz neki, úgy viselkedik vele, mintha még mindig kisgyerek lenne. Szerintem túlzásba viszi. Én is már felvetettem neki a témát, hogy szeretnék gyereket, de azt mondja, hogy már van egy lánya, akinek mindent megad, nem akar másik gyereket. Mi 2 éve vagyunk együtt, de a lány már nagyon idegesít néha. Mi az, hogy 16 évesen úgy kell vele viselkedni, mintha kishercegnő lenne? Az apja legalábbis így kezeli. Már próbáltam beszélni a párommal, hogy nem kéne ennyire elkapatni, de nem érdekli. Nyáron pl. úgy volt, hogy elmegyünk Olaszországba kicsit kikapcsolódni egy hétre, de a lány elkapott valami fertőzést, amitől 1 napig hányt és ezért lemondta a párom, meg még össze is veszett velem. Néha ezek nagyon rosszul esnek, mit tehetnék?

32/N


2010. márc. 23. 14:09
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/112 A kérdező kommentje:
Nem érdekel, talán ha nagykorú lesz, majd kevésbé érdekli a lánya, aztán rám is marad ideje. Akik nem voltak ilyen helyzetben azok nem tudják, milyen rossz érzés, mikor a szerelmünk gyereke nem szól be, de érezteti, hogy több nálunk, holott csak egy 16 éves sz*rházi. És amúgy nem foglalkozom a rosszindulatú megjegyzésekkel, látszik hogy kik vannak lepontozva..nem azok, akik mellém álltak.
2010. márc. 23. 15:28
 52/112 anonim ***** válasza:
90%

"Innentől kezdve nem érdekel, köszönöm azoknak, akik velem értenek egyet! a többiek meg vádaskodjanak csak.."


Ez is mutatja, hogy csak azért írtad ki a kérdést, hogy bólogassanak rá. Nem voltál kíváncsi senki véleményére. Te nem megoldást keresel, hanem csak igazolni akarod a saját magad. Hát nem ezt kaptad, hanem az igazságot!

2010. márc. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/112 anonim ***** válasza:
83%

"köszönöm azoknak, akik velem értenek egyet! a többiek meg vádaskodjanak csak."


Mond, akkor minek írtad ki a kérdést egyáltalán? Önigazolást nyerni, hogy a lány a született gonosz, és te a szerencsétlen áldozat?

2010. márc. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/112 anonim ***** válasza:
88%

A sz@rházi kifejezésed után, háááát erősen elgondolkoztam, hogy jól tettem e, hogy melléd álltam.

Félek, hogy nem. :(

2010. márc. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/112 anonim ***** válasza:
93%

Ja, és mea culpa Többiek.

Belátom igazatok volt!

2010. márc. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/112 anonim válasza:
92%

Féltékeny,önző, és 32 éves felnőtt nő létedre gyerekesen viselkedsz... A gyerek a saját vére még szép hogy törődik vele és, hogy a lány ott van az apjánál..ha kell többször is.. az más kérdés, hogy elvan-e kényeztetve.. de akkoris.. HA majd 1x neked is lesz saját gyereked, te is megérted, miaz hogy bármit megadsz a gyerekednek és ő lesz az első.. mindenhol és mindenki előtt..

Te válaszottad, tudtad, hogy van gyereke az nem kis felelősséggel jár..elfogadod vagy sem.. és tovább rinyálsz , mert ez az..

Eléggé szarügy..de itt csak te lehetsz okos, hogy elfogadod a helyzetet és ha a kiscsaj ennyire értelmes és nem beszél "kamasz témákról" ... lehet te gyerekes voltál ennyi idősen, de mint látom az is maradtál..vagy csak szimplán a féltékenység elvette az eszed a józan gondolkodástól

Bocsi

2010. márc. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/112 anonim ***** válasza:
92%
Nevetséges, ahogy elferdíted a témát...a kapcsolatotokkal van gond, ezt a vak is látja, te meg a lányt szidod, mert nem akarsz szembenézni azzal, hogy ez a kapcsolat nem működik. Aztán ha szétmentek, gondolom, a lány lesz hibás. Te is voltál 16 éves sz.rházi és úgy tűnik, hogy sajnos 32 éves korodra sem sikerült jobbat kihozni magadból.
2010. márc. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/112 anonim ***** válasza:
94%
Ha nekem a párom (akit egyébként nagyon szeretek) azt mondaná a gyerekemre amit Te az biztos hogy abban a pillanatban megszűnne a kapcsolatunk. Látszik hogy nincs gyereked, de a jelenlegi párodtól nem is lesz. Remélem minél hamarabb észreveszi hogy kivel is él...
2010. márc. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/112 anonim ***** válasza:
92%
Nézd, én több dologban is melletted álltam, illetve mondtam, hogy van igazad és beszéljetek ezekről. De olyat ne mondj már, hogy később reméled kevésbé fogja érdekelni a lánya..... HÁT A LÁNYA! Akármilyen, akkor is csak a lánya! Lehet, hogy beképzelt, lehet, hogy egy plázacica, de akkor is a lánya! Nem szabad azt elvárnod a párodtól, hogy helyezze háttérbe a lányát vagy hogy ne találkozzon vele. Főként Te nem szabhatod meg nekik, hogy hányszor találkozzanak. Nyilván nem szép dolog, hogy a lány sokszor keresztbe tesz a programjaitokban, de ne cinikusan, hanem normálisan magyarázd el neki és a párodnak, hogy most előbb ketten megyünk ide, oda, mert ez már le van beszélve, aztán másnap meg mehettek ketten apáddal vagy mi hárman a másik helyre. Te tényleg vetélytársat látsz a lányban és féltékeny vagy rá. Amikor megismerted a párod, akkor követted el a legnagyobb hibát, hogy azt hitted, Te ezeket a dolgokat megoldod. De így nem lehet, ahogy gondolkodsz erről.
2010. márc. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/112 anonim ***** válasza:
74%
Jézusooom. Honnan veszitek, hogy plázacica? Azért, mert az apja megvesz neki sok mindent? Nem biztos, hogy műkörömre ad neki pénzt vagy méregdrága ruhákra. Már bocs, de a fotózásból, koncertezésből, művészetek iránt való érdeklődésből nem egy beképzelt, agyatlan plázacica jut eszembe, akit meg kell nevelni. A kérdező olyanokat ír, amikkel csak magát járatja le, nem a kislányt. Miért lenne beképzelt? Mert értelmesen fogalmaz, a csaj meg nem ért semmit és ezért nem tud vele miről beszélgetni? Ja és nyáron csak irodában segített? Más még ilyet se csinál, csak döglik otthon. Az apját meg biztos szereti, ha elhívja ide-oda, meg sokat akar vele lenni.
2010. márc. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!