Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromnak van egy 16 éves...

A páromnak van egy 16 éves lánya, párom nagyon elkényezteti, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tényleg mindent megvesz neki, úgy viselkedik vele, mintha még mindig kisgyerek lenne. Szerintem túlzásba viszi. Én is már felvetettem neki a témát, hogy szeretnék gyereket, de azt mondja, hogy már van egy lánya, akinek mindent megad, nem akar másik gyereket. Mi 2 éve vagyunk együtt, de a lány már nagyon idegesít néha. Mi az, hogy 16 évesen úgy kell vele viselkedni, mintha kishercegnő lenne? Az apja legalábbis így kezeli. Már próbáltam beszélni a párommal, hogy nem kéne ennyire elkapatni, de nem érdekli. Nyáron pl. úgy volt, hogy elmegyünk Olaszországba kicsit kikapcsolódni egy hétre, de a lány elkapott valami fertőzést, amitől 1 napig hányt és ezért lemondta a párom, meg még össze is veszett velem. Néha ezek nagyon rosszul esnek, mit tehetnék?

32/N


2010. márc. 23. 14:09
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/112 anonim ***** válasza:
100%
Írtam már mi a megoldás, ahelyett, hogy itt elárasztanak mindenféle szöveggel be kell fejezni ezt a kapcsolatot és kész!
2010. márc. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/112 anonim ***** válasza:
87%

Süt a szavaidból a gyűlölet és a féltékenység a lány iránt. Mi lenne ha az apja nevelné? Akkor mit tennél?

Nem azt kellett volna mondani hogy bunkóság volt elhívni hanem hogy már van programunk. Lebunkózod a gyerekét és Te vagy megsértődve? Ne haragudj de értelmetlen a kapcsolatotok.

2010. márc. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/112 anonim ***** válasza:
62%
még szép h lecseszett!Esze van a párodnak! Elmentél volna a kiállításra velük, és ott ültetek be volna valahova vacsizni! Mivel te 32 éves vagy ő csak 16 neked kellene több eszednek lennie! De látom nincs sokkal több mint a 16 éves lánynak!
2010. márc. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/112 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező,te milyen önző vagy,nameg féltékeny.

"Másnapra már nem is volt baja, csak szédült, nekem meg csomó időm elment a szervezkedéssel, utána meg nem mentünk sehova, mert nem értem rá."


Csak szédült????érted..több órás út meg napsütés meg minden..hát ezek azok amik a legrosszabbak egy beteg vagy "csak" szédülő embernek.Jaaa a nyaralás tényleg fontosabb mint a lányzó egészsége.. NEKED.

Csomó időd elment a szervezkedéssel?ha ráérek megsajnállak :)

Ha csak apuci pénzére utazna a leányzó nem lenne nála suli után minden nap.örülnél ink h szeretik egymást..heti 1x-2x??nem,tudd meg h nem elég..ha elváltak volna a szüleid tudnád,hogy milyen amikor csak heti 1x-2x találkozhatsz az apukáddal mert az új nőcinek nem tetszik a pofád..

de neeem neked az a fontosabb,hogy csak második lehetsz..nyugi..ez soha nem fog megváltozni:)

egy ilyen dögtől mint te vagy énse akarnék gyereket..

előttem már elmondogatták mindezt..nem ismételgetném..

de te úgyis csak a számodra kedvező válaszokat veszed észre..

Mit tegyél?lépj ki az apuka életéből...nem érdemled meg..

2010. márc. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/112 A kérdező kommentje:
Innentől kezdve nem érdekel, köszönöm azoknak, akik velem értenek egyet! a többiek meg vádaskodjanak csak..
2010. márc. 23. 15:23
 46/112 anonim ***** válasza:
10%
Azért került kórházba mert az anyja bepánikolt. Nem azért mert olyan rosszul volt. Másnap nem volt már semmi baja. Az ember az életében hányszor kap el ilyet? Te minden alkalommal kórházban kötöttél ki? Nem tudom, de ha 16évesen nincs ennyi agya, hogy inni kell és nem csak betegen, hanem normálisan is, akkor az már elég gáz. Te is egy hipohondert fogsz nevelni a gyerekedből...
2010. márc. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/112 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem meg bunkóság olyat mondani, hogy egy kulturális program bunkóság...inkább az a bunkóság, hogy te ilyeneken kiakadsz. Örülj neki, hogy bevon a programokba, nem közösít ki, hisz ő családtag, de meg még egyelőre barátnő vagy. Lehet, hogy tényleg nem ártana művelődnöd, mert olyanokat írsz, amiből az jön le, hogy téged tényleg nem érdekel semmilyen intellektussal kapcsolatos dolog. Ha már ennyitől kiakadsz, mi lesz később?? És mi lesz, ha saját gyereked lesz?? Szerintem nagyon gondold meg a gyerekvállalást, mert én hozzád képest 1000-szer türelmesebb vagyok, és még így is van, hogy a gyerekem kiakaszt. Nem rosszból mondom, csak lehet, hogy nem kellene gyereket vállalnod, mert fel fogsz robbanni az idegességtől.
2010. márc. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/112 anonim ***** válasza:
92%

"de én legalább dolgozom"


Te 32 vagy, ő meg 16. Te 16 évesen mit dolgoztál állandó munkahelyként? Hogy tudsz ilyen buta összehasonlítást tenni?


Meg, hogy ilyet írsz magadról, hogy te csinos vagy, mutatja, hogy te magadat hová teszed másokhoz képest. Magyarul, hogy beképzelt vagy.

2010. márc. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/112 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a te fő problémád nem a gyerekkel van kérdező, már megbocsáss, hanem a kapcsolatoddal, de ahelyett hogy a tényekkel szembenéznél, a lányra haragszol. Van amiben igazad van vele kapcsolatban szerintem és van amiben nincs, de ebbe bele sem megyek, mert ismétlem, a te esetedben nem ezen van a hangsúly. Hanem azon, hogy hiába írod, hogy "szeret téged a párod, de....", ez a férfi nem szeret téged. Nem számít a véleményed, a boldogságod, jó vagy neki az ágyban és biztos még egyéb dolgokra is, amik miatt ha épp nincs jobb dolga kedves veled, de ha bármi olyasmiről van szó, ami neked fontos lenne, akkor nem számítasz. Ez nem szeretet. 32 évesen pedig sok előttem szólóhoz csatlakozva kár olyan férfira egy további percet is elpazarolnod, aki nem akar közös gyermeket, ha te igen. Keress mást, ők boldogok így nélküled is. Nézz szembe a valósággal!!!
2010. márc. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/112 anonim ***** válasza:
90%

"köszönöm azoknak, akik velem értenek egyet!"


Tudod mit?Folytasd azt amit eddig, sőt jobb lenne ha mindent amit ide leírtál a párodnak is elmondanád akkor talán meglátná az igazi érzéseid és szerintem nem lenne kérdés a kapcsolat jövője...

2010. márc. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!