Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromnak van egy 16 éves...

A páromnak van egy 16 éves lánya, párom nagyon elkényezteti, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tényleg mindent megvesz neki, úgy viselkedik vele, mintha még mindig kisgyerek lenne. Szerintem túlzásba viszi. Én is már felvetettem neki a témát, hogy szeretnék gyereket, de azt mondja, hogy már van egy lánya, akinek mindent megad, nem akar másik gyereket. Mi 2 éve vagyunk együtt, de a lány már nagyon idegesít néha. Mi az, hogy 16 évesen úgy kell vele viselkedni, mintha kishercegnő lenne? Az apja legalábbis így kezeli. Már próbáltam beszélni a párommal, hogy nem kéne ennyire elkapatni, de nem érdekli. Nyáron pl. úgy volt, hogy elmegyünk Olaszországba kicsit kikapcsolódni egy hétre, de a lány elkapott valami fertőzést, amitől 1 napig hányt és ezért lemondta a párom, meg még össze is veszett velem. Néha ezek nagyon rosszul esnek, mit tehetnék?

32/N


2010. márc. 23. 14:09
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/112 anonim ***** válasza:
68%

Értem én,de ugye a sün tudja,hogyha utódot akar,akkor nem a kefére kell felmászni...

Akkor a nők miért nem tudják ugyanezt?

2010. ápr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/112 anonim ***** válasza:
95%

ha azt szereti, hogy választana mást?

Mégsem kezdhetik azzal: akarsz majd gyereket? ha nem, lapát?

:)

De miért nem akarnak, akinek van? Olyan szörnyű?

2010. ápr. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/112 anonim ***** válasza:
24%

12.48:hát 50-60 évesen már szörnyű,ha egy 10 éves fiúval kell focizni...,hogy lehet olyant szeretni,akivel nem ért egyet az ember..ezt magyarázd meg nekem.

Hozzáteszem az ugye még nem akkora gond,hogy ő az epres joghurtot szereti én meg a barackosat..na de ha ő kisgyereket akar ,én meg már nem,az kissé nagyobb horderejű.

Egyébként igen ,illene megismerni azt az embert,akinek szülni óhajtunk,hogy akar-e gyereket...

2010. ápr. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/112 anonim ***** válasza:
100%

Ha már így belemelegedtünk...

ezt mi nők szúrtuk el,tudod régen egyszerű volt a helyzet:ha a pasi elvett egy nőt,akkor akart tőle gyereket,ha szeretőnek tartotta,akkor nem akart tőle...Ezt tudták a nők is,így válaltak be(vagy nem )egy kapcsolatot,gyereket.

Na aztán akkora nagy lett az emancipációnk,hogy boldog-boldogtalan szül,akkor is ha nincs kinek,meg nincs hova...mert azt hiszi hogy szerelemből felnő a gyerek.Pedig nem.

2010. ápr. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/112 anonim ***** válasza:
100%
Úgyhogy egyszerű:ha arra tanítjuk a lányainkat,hogy házasság után jöhet a gyerek,akkor nekik könnyebb lesz már eldönteni,mennyire veszi komolyan őket a barátjuk.
2010. ápr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/112 anonim ***** válasza:
91%

hát, ez is igaz.

de egy kicsit sarkosnak érzem így. az élet annyi furcsa dolgot produkál.

Rengeteg a válás. Most mindegy miért, ki hibájából,(ebből a szempontból) de élni kell. És egyedül rossz, az ember társas lény.

De gyerekre nagyon sok okból szükség van.

Nem tudom megmagyarázni, hogy miért. Nekem sokáig nem lehetett, akkor az orvosok azt kérdezték, miért akarom annyira.

Nem tudok rá válaszolni. (akinek van, sose kérdezték, hogy miért) és a sokadrangú kérdés, hogy hova. mármint hogy volt hova, ezért ez fel sem merült bennem kérdésként.

2010. ápr. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/112 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem hagyd el a pasit. Kíváncsi leszek arra, hogy a lánya fog-e úgy ragaszkodni majd az apjához, amikor már nem fog olyan jól menni a papának.... Te most vagy abban a korban, hogy gyereket szeretnél, és ha semmiképpen nem tudtok közös nevezőre jutni a saját babát illetően, akkor inkább menjetek külön.
2010. ápr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/112 anonim ***** válasza:
73%

Helyesbítek! Hagyd el a pasit A SAJÁT ÉRDEKÉBEN! Miért nem nehezebb használni az internetet? Te egy 2 bites csótány vagy. Még ő a bunkó, meg a műveletlen? Te pl. beszélsz v.milyen idegen nyelven? Mit dolgozol, hogy el kéne tőled ájulni? Remélem, hogy csak papírtologató vagy, és nem v.milyen vezető beosztásban dolgozol!

Amúgy Lőrincze és Bakos csókoltat, és üzenik, hogy tanuljál meg helyesen írni és fogalmazni (bár, kötve hiszem, hogy tudod, ki ez a 2 illető....).

2010. ápr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/112 anonim ***** válasza:
72%

Hát, én nem hiszem hogy az a 16éves lány műveletlen lenne ha egyszer kiállításokra jár, te meg manikűröshöz?:O

na ki lehet az okosabb?:D

2010. ápr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/112 anonim ***** válasza:
35%

Hat komolyan mondom, ennyi hulyet egy rakasra...nagyon felhuztam volna magam a kommenteken, ha nem tudnam, hogy mi is az a birkaszellem...:-)Ugy tunik, hogy egyesek idejarnak kiadni magukbol a felesleges gozt, kulonosen a 66%-os emberke.O kulonlegesen feszult lehet, mert sok kerdesnel olvastam mar a kotekedo, mindenkit leugato, okoskodo hozzaszolasait...hat ugy tunik, ezuttal baratokra is lelt:-)meg ti nevezitek szanalmasnak a kerdezot?Ti vagytok a szanalmasak, a hulye lepontozgatasaitokkal meg egymas felpontozasaval egyutt.Azokat is lepontozgatjatok, akik szimplan velemenyt nyilvanitanak, vagy azt mondjak, hogy ok is ebben a helyzetben vannak?Titeket meg a Katika neni meg a Szilvike neni csokoltat, es ha nem tudnatok, kik ok, akkor elarulom, hogy ok voltak az ovo nenijeim....

Kerdezo!Valoszinuleg azutan, hogy kommentalom a kerdesedet, a szazalekom nullara fog csokkenni, de megprobalom majd feldolgozni ezt a szornyu tenyt. :-S En is ugyanebben a helyzetben vagyok, mint te, csak nalunk ket gyerek is van.Es igaz ugyan, hogy nem szepek a szavak, amiket hasznaltal, de en megertem, hogy neha az embernek a toke tele van mar a parja kedves kis gyerkoceivel, es ilyenkor mond olyanokat, amiket nem kene.Egyebkent en is csak azt tudom neked tanacsolni, hogy hagyd ott a francba ezt a pasit, mert nem eri meg szenvedni, ugyis mindig a gyereke lesz az elso a szamara.Es ez a normalis.Olyat kell talalni, akinek nincs gyereke, mert a gyerekekkel ugysem tudja egy no felvenni a harcot.Ti meg, kedves kommentelok, keresgessetek csak nagyitoval a helyesirasi hibakat a kommentemben, ugysem fogtok talalni egyet sem :-P Csak arra lennek kivancsi, hogyha egy sima kerdesre ennyire beragtok, akkor ti hogy toleralnatok egy idegen gyereket?

2010. ápr. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!