Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromnak van egy 16 éves...

A páromnak van egy 16 éves lánya, párom nagyon elkényezteti, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tényleg mindent megvesz neki, úgy viselkedik vele, mintha még mindig kisgyerek lenne. Szerintem túlzásba viszi. Én is már felvetettem neki a témát, hogy szeretnék gyereket, de azt mondja, hogy már van egy lánya, akinek mindent megad, nem akar másik gyereket. Mi 2 éve vagyunk együtt, de a lány már nagyon idegesít néha. Mi az, hogy 16 évesen úgy kell vele viselkedni, mintha kishercegnő lenne? Az apja legalábbis így kezeli. Már próbáltam beszélni a párommal, hogy nem kéne ennyire elkapatni, de nem érdekli. Nyáron pl. úgy volt, hogy elmegyünk Olaszországba kicsit kikapcsolódni egy hétre, de a lány elkapott valami fertőzést, amitől 1 napig hányt és ezért lemondta a párom, meg még össze is veszett velem. Néha ezek nagyon rosszul esnek, mit tehetnék?

32/N


2010. márc. 23. 14:09
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/112 anonim ***** válasza:
71%

20:28-asnak!


Mi van, Te is ide jársz "szaunázni"? :) Kellemetlen lehet számodra, hogy a párodnak fontosak a gyerekei (nem sajnállak, mert tudtad te is, hogy vannak gyerekek, ennek ellenére beléptél a kapcsolatba, vállald az ezzel járó dolgokat!). Ha nem érzed jól magad a kapcsolatban, miért nem lépsz? Vagy, ha a párodtól nem is, akkor innen le?

2010. ápr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/112 anonim ***** válasza:
31%
Normálisan állok hozzá a párom gyerekeihez. Attól, hogy nem a te gyereked, még nem kell utálni. Ha meg az fáj, hogy értelmesebb, mint te, csak téged minősít. Önző f*sztarisznya, élősködő r*banc vagy, akárcsak a kérdező :)
2010. ápr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/112 anonim ***** válasza:
83%
Teged meg a kommentjeidben hasznalt szavaid minositenek.Orulok, hogy joban vagy a pasid gyerekeivel, de remelem, oket nem tanitod ilyen szavakra....:-)
2010. ápr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/112 anonim ***** válasza:
41%
Az utolso kommentedbol itelve hihetetlenul buta, beszukult latokoru ember lehetsz.Egyaltalan, honnan veszed te a batorsagot, hogy ilyen tragar szavakat hasznalj ram, akit nem is ismersz?vagy akar a kerdezore?Ki vagy te, hogy szamonkered tolem, hogy miert irok erre az oldalra?Honnan tudod te, hogy milyen az en eletem, meg hogy en magam milyen vagyok?Honnan veszed, hogy eloskodok a pasimon?Tanulj egy kis jomodort inkabb- akar a pasid gyerekeitol is, biztos azok is ertelmesebbek nalad.
2010. ápr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/112 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell beszélni a gyerekkel, ha nem kedveled, de megoldható a helyzet: vagy jobban figyelsz, hogy mikorra szervezed a közös programokat, vagy pedig szakítasz a pároddal. Nekem úgy néz ki, hogy főzni, mosni, meg ágymelegítőnek jó vagy, de nem tervez veled komolyra, érted?
2010. ápr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/112 anonim ***** válasza:
21%
Utolsó előtti: no komment, kétbites vagy :) Azért arra kíváncsi vagyok, mit szólna hozzá a párod, ha látná a kommentjeidet, valószínű a szemébe jópofizol, a háta mögött meg... Kérdezőre vonatkozólag úgyszint. A párom gyerekei már rég felnőttek :)
2010. ápr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/112 anonim ***** válasza:
0%
15:49, mindenki magabol indul ki.Ja, hogy a parod gyerekei mar felnottek?Akkor biztos valami savanyu nyanya lehetsz, azok szoktak igy ismeretlenul kigyot-bekat kiabalni mindenkire.
2010. ápr. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/112 A kérdező kommentje:
Nevetségesek a vádaskodásaitok..amúgy a lányra kéne jelzőket aggatnotok, nem rám. Ő egy hülye kamasz, én meg felnőtt vagyok saját döntésekkel. Nem vagyok vezető beosztásban, hanem fodrász vagyok, de ettől függetlenül még akkor is sokat dolgozom.
2010. ápr. 10. 15:29
 109/112 anonim ***** válasza:
14%
Kedves Kérdező, ne hallgass itt semmilyen bunkóskodó erkölcscsőszre. Ez a kicsi lány lehet, hogy azért ilyen, mert a kedves anyja bíztatja. Hagyd ott a pasit, 32 évesen még fiatal vagy, vagy ijessz rá, és a pasi is rá fog jönni, hogy 4-5 év múlva a pici lánya nem fogja így körbe ugrálni, egyedül marad, és akkor cseszheti.
2010. ápr. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/112 anonim ***** válasza:
12%
Ja és még annyit, hogy ez a lány már rég nem gyerek. Nem ismertek kamaszokat? Elég rosszindulatúak tudnak lenni, és ezt nem szabad hagyni, csak mert ilyen periódusban van. Én elvárnám a páromtól, hogy MINIMUM egyenrangú legyek a gyerekével. Ha 3 éves lenne, akkor ok, de 16....
2010. ápr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!