Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromnak van egy 16 éves...

A páromnak van egy 16 éves lánya, párom nagyon elkényezteti, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tényleg mindent megvesz neki, úgy viselkedik vele, mintha még mindig kisgyerek lenne. Szerintem túlzásba viszi. Én is már felvetettem neki a témát, hogy szeretnék gyereket, de azt mondja, hogy már van egy lánya, akinek mindent megad, nem akar másik gyereket. Mi 2 éve vagyunk együtt, de a lány már nagyon idegesít néha. Mi az, hogy 16 évesen úgy kell vele viselkedni, mintha kishercegnő lenne? Az apja legalábbis így kezeli. Már próbáltam beszélni a párommal, hogy nem kéne ennyire elkapatni, de nem érdekli. Nyáron pl. úgy volt, hogy elmegyünk Olaszországba kicsit kikapcsolódni egy hétre, de a lány elkapott valami fertőzést, amitől 1 napig hányt és ezért lemondta a párom, meg még össze is veszett velem. Néha ezek nagyon rosszul esnek, mit tehetnék?

32/N


2010. márc. 23. 14:09
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/112 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó hozzászólótól kérdezném: Végigolvastad az összes oldalt? Igen? Még mindíg véded a kérdezőt??


Tudod eleinte én is neki adtam igazat, csak épp szépen fokozatosan kibújt a szög a zsákból!

Sz@rházinak nevezni a párom gyerekét? Elítélni azért mert a művészet jobban érdeklni a műkörmösnél?


Olvasd már végig miket irogatott a "kedves" kérdező és utána szólj már vissza, hogy tényleg érdemes e arra, hogy megvédd!

Csak mert abban igazad van, hogy vannak olyan gyerekek, akiknek tényleg az a feltett szándéka, hogy a mostoha életét megnehezítse.

Csak ez nem az a helyzet! Itt a mostoha a gáz, méghozzá nagyon!

2010. ápr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/112 anonim ***** válasza:
0%
meg ti
2010. ápr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!