Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromnak van egy 16 éves...

A páromnak van egy 16 éves lánya, párom nagyon elkényezteti, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tényleg mindent megvesz neki, úgy viselkedik vele, mintha még mindig kisgyerek lenne. Szerintem túlzásba viszi. Én is már felvetettem neki a témát, hogy szeretnék gyereket, de azt mondja, hogy már van egy lánya, akinek mindent megad, nem akar másik gyereket. Mi 2 éve vagyunk együtt, de a lány már nagyon idegesít néha. Mi az, hogy 16 évesen úgy kell vele viselkedni, mintha kishercegnő lenne? Az apja legalábbis így kezeli. Már próbáltam beszélni a párommal, hogy nem kéne ennyire elkapatni, de nem érdekli. Nyáron pl. úgy volt, hogy elmegyünk Olaszországba kicsit kikapcsolódni egy hétre, de a lány elkapott valami fertőzést, amitől 1 napig hányt és ezért lemondta a párom, meg még össze is veszett velem. Néha ezek nagyon rosszul esnek, mit tehetnék?

32/N


2010. márc. 23. 14:09
 81/112 A kérdező kommentje:
A szánalmas kommentekre nem válaszolok. Úgy látom, ide csak unatkozó háziasszonyok járhatnak, akiknek nincs jobb szórakozásuk, mint vádaskodni.
2010. márc. 23. 21:29
 82/112 anonim ***** válasza:
97%

ez nem vádaskodás..ezek tények xDDD

mondtam én h te csak azt vártad hogy húúúú büdös ribi a lány és te szegény jaj sirjunk..:d

2010. márc. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/112 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy látom, ide csak unatkozó háziasszonyok járhatnak, akiknek nincs jobb szórakozásuk, mint vádaskodni"


Tudod, ha én ezeken az oldalakon konkrét kérdést teszek fel, pl. hogy "miért forog a föld" (nem kell kiakadni rajta, cak példànak írtam!), akkor konkrét válaszokat várok, nem pedig hülyeségeket.

Te azonban egy adott esetet mesélsz el, és a tanácsainkat kéred.

Ha ezek nem a te szájízed szerintiek, és nem ócsàroljak a mostohalányodat, rögtön magas lórol beszélsz mindenkivel, aki nem a te véleményedet szajkózza...

Akkor minek kérdezel?

Bólintó-jános válaszokat akarsz? Hát ez nem megy. Az olvasás nem szégyen, a tanulás plane, legyen az zene, vagy bármi, amitől egy kamasznak jobban kinyílik a szeme!

Sajnos te, ha végeztél is iskolát, igencsak be vagy gyepesedve! Csupa egyorma, téged alátámasztó válaszokat vársz? Rossz helyen kereskedsz, az a sanda gyanúm!

Kàr...

2010. márc. 24. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/112 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem nem kamu kérdés,én átérzem a dolgot.

ÉS AKI NINCS ILYEN HELYZETBEN,AZ NE ALKOSSON MÁR VÉLEMÉNYT,mert csak a maga hülyeségét írja!

Próbáld elfogadni a lányt,ha szereted a párod. Én is ezzel próbálkozom most,csak nálunk nem ennyire durva a helyzet.

2010. márc. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/112 anonim ***** válasza:
80%

tegnap 14.58:ó,hát mégis nekem van igazam?

Több mint 10 évig dolgoztam olyan munkahelyen,ahol az emberek jöttek és "szépíteni" akartak magukon.Nekem az volt a dolgom,hogy kiszimatoljam az igazságot,meg kellett tanulnom a szavak mit jelentenek.Ha minden a saját költeményem lett volna,hamar kirakott volna a vezetőség...

Nem kell bocsánatot kérned...

2010. márc. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/112 anonim ***** válasza:
90%
A helyedben keresnék olyan pasit akinek még nincs gyereke.32 évesen még tudsz, később már nem. Szerinted mi lenne ha szülnél neki? Te gyereked én gyerekem?
2010. márc. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/112 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem nem a lánnyal van problémája a kérdezőnek, hanem igazából az apjával, aki láthatóan nem foglalkozik vele eleget, és háttérbe helyezi. Az hogy a saját lányával takarózik ezügyben, mármint a pasi, hogy ne kellejen a barátnőjével többet foglalkozni, más kérdés.


Itt az igazi probléma a kapcsolattal van, nem a pasi-lánya kapcsolattal. Ha a pasi törődne a barátnőj érzéseivel, és akarna gyereket, akkor szerintem a kérdező nem foglalkozna azzal hogy a barátja hogy neveli a lányát.


Szóval, kérdezd meg megint, hogy mik a tervei veled. Gyanítom annyi, hogy ok, most elvagytok, de ennyi. Nem akar elvenni, nem akar veled semmi közöset, pláne nem egy gyereket. Ez meg azt jelenti, hogy azért van veled, mert nincs más. tudomásul kell venni, és le kell lépni. Én is voltam ilyen helyzetben, igaz fiatalabb voltam mint te, de akkor is az a véleményem, hogy mondd mega pasinak, hogy neked ez a hozzáállás kevés, nem érzed hogy szeretne téged igazán, nem érzed hogy fontos vagy neki, ezért elkezdesz pasizni, hátha találsz valakit aki komolyan vesz és boldoggá akar TÉGED tenni.


Ennyi, nincs ezen mit agyalni meg beszélni. A többi tök fölösleges.


31/N

2010. ápr. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/112 anonim ***** válasza:
37%
Én azt nem bírom felfogni,hogy a nők miért nem értik meg,ha van már gyereke egy pasinak,akkor 40-50 évesen nem akar másikat.Ezt olyan nehéz megérteni?
2010. ápr. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/112 anonim ***** válasza:
100%

Féltékeny vagy?

Miért baj ha mindent megakar adni a lányának? Miért baj hogy a lánya suli után bemegy hozzá?Bezzeg azt elvárnád hogy a közös gyereketek(ha lesz) bemehessen hozzá suli után nem?

2010. ápr. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/112 anonim ***** válasza:
100%
..hát, mert ha a nőnek nincs, ő is akar. A nőket talán még jobban hajtja az ösztön..(tyúkanyó)
2010. ápr. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!