Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem kell a gyerek! Mit csináljak?

Nem kell a gyerek! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy jól sikerült buli eredménye... még nem született meg. Próbáltam rábeszélni a csajt, hogy vetesse el de ő nem akarta pedig még ő is fiatal. Nem is ismerem. Nemis biztos hogy az enyém. Nekem egyáltalán nem kell gyerek senkitől. Nem akarom megismerni mert az neki is és nekem is rossz lenne. Nem is tudom mit csinálok ha tényleg az enyém. Mit csináljak? Van valami megoldás?

Ne fikázzatok!

22F


2012. aug. 5. 20:19
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/185 anonim ***** válasza:
80%

78.

Vannak gyerekeim! :) De egy kicsit komolyabb előkészítés után születtek!

2012. aug. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/185 anonim ***** válasza:
73%

Egyébként jól értem, hogy még én vagyok a "nem normális" csak mert egy ilyen akárkitől, részegen fogant gyereket nem tartanék meg? :)

Hát legyen, nekem mindegy ki mit gondol!

DE! S.arból nem lehet várat építeni! :)

2012. aug. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/185 anonim ***** válasza:
32%

82 előző oldalról vagyok.

Én nem írtam, h nem vagy normális.


Csak azt nem értettem, a saját gyereked hogy hogy nem tartanád meg?


Akárkitől? Engem inkább az érdekelne, hogy az enyém. Fontos persze, kitől. De akkor is.. belőlem van, nem ragozom tovább, már leírtam.


Ez még a nőnemű állatokban is ösztönösen benne van, akár életük árán védik az utódaikat, ott sincs mellette a hím. "Mi" emberek meg elpusztítjuk?


Tervezni persze kell! Én is védekeztem, írtam. De a megelőzés más, (legalábbis nekem!)

2012. aug. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/185 anonim ***** válasza:
91%

Na, szerintem most hagyjuk ezt! Én így gondolom, te meg úgy! Én nem akarlak meggyőzni az én "igazamról", és te se tedd! Mert ez a végeelláthatatlan vita lenne! Aminek nincs értelme! :)

Ilyen feltételekkel, mint amit a kérdező vázolt, biztosan nem tartanám meg! Biztos van olyan, aki igen, az legyen az ő baja, ez meg az enyém!

2012. aug. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/185 anonim ***** válasza:
82%

Az állatvilággal meg ne példálózz légyszi, mert a nőnemű állatoknak, ennyi az életcéljuk, hogy szaporodjanak!

Nekik nem kell munkába menni, pénzt keresni, csekket fizetni...

2012. aug. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/185 anonim ***** válasza:
73%

Persze, én nem is a te életedbe akartam beleszólni! De te kezdted úgy, hogy "tényleg van nő, aki megtartaná?!" :)


Csak jeleztem, hogy bizony, van. :)

2012. aug. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/185 anonim ***** válasza:
26%

85- Ebben tévedsz! Az állatvilágban az anya egyedül vadászik, védelmezi az utódot, stb. Tehát egy személyben családfenntartó, családfő, anya, stb-stb. :)


És ezzel picit melléfogtál: mert nálam emancipáltabb nőt nehéz lenne elképzelni, ahogy jeleztem, aktívan dolgozom, sőt, karriert építek.


De ha tizenévesen várandós leszek megtartottam volna-e? Meg! Gondolkozás nélkül.


Felnevelem, legfeljebb közben-utána tanulok, és utána csinálom ezt, amit most (persze, ez az optimális, már biztos egzisztenciával rendelkezem, akár egyedül is tudok gyereket vállalni úgy, hogy mindent megadok neki).


Terveztem, vigyáztam, nem sikerült be. Ez a helyes. De nem lett volna kérdés.


Ez én vagyok, amaz te, tényleg kár vitázni, zárjuk. :)

2012. aug. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/185 anonim ***** válasza:
27%

Elég gáz, hogy már vannak gyerekeid. Őket is a s.zarhoz szoktad hasonlítani?

Na mindegy, neked itt vannak a korlátaid, tényleg nincs miről vitázni.

2012. aug. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/185 anonim ***** válasza:
85%

peace...:)

Nem kell ragozni, azt amit leírtam! Jó éjt!

2012. aug. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/185 anonim ***** válasza:
77%

Miért kell egyeseknek rögtön etikai vitát nyitni? Nem mindenki lesz anyaállat, ha megtudja, hogy terhes. Gondolom, aki ennyire küzködik, hogy 'de a saját vérem' akkor sem tarja a markát az apának gyerektartásért, ha nem alakul minden olyan csodásan.

Aki pedig egyszinten érzi magát az állatokkal, egészségére, bizonyára lemaradt a bilógia órák evolúció tananyagáról! Micsoda ostoba párhuzam, jézusom!

2012. aug. 10. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!