Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem kell a gyerek! Mit csináljak?

Nem kell a gyerek! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy jól sikerült buli eredménye... még nem született meg. Próbáltam rábeszélni a csajt, hogy vetesse el de ő nem akarta pedig még ő is fiatal. Nem is ismerem. Nemis biztos hogy az enyém. Nekem egyáltalán nem kell gyerek senkitől. Nem akarom megismerni mert az neki is és nekem is rossz lenne. Nem is tudom mit csinálok ha tényleg az enyém. Mit csináljak? Van valami megoldás?

Ne fikázzatok!

22F


2012. aug. 5. 20:19
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/185 anonim ***** válasza:
100%

Így jártál!

Ha megszületett a gyerek, és kiderül, hogy Tőled van, 23 évig fizethetsz és ez esetben így jártál.

Ha nem, akkor örülj és tanulj az esetből.

Egy 22 éves, elvileg felnőtt férfinak hogy nincs annyi esze, hogy gumit húz???


27N

2012. aug. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/185 anonim ***** válasza:
100%

" joggal feltételezzük, hogy a csajnál ahány este annyi buli, ahány buli, annyi srác, és ahány srác, annyi kaland.

"


Na ebből következik az, hogy a fiúnál is annyi csaj, ahány buli. Így ne csodálkozzon, ha egyszer becsusszan egy ilyen.

A csaj ribanc? A pasi sem különb egy fokkal sem. Hiszen mindketten lefeküdtek egymással.

2012. aug. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/185 anonim ***** válasza:
100%

Itt már nincs mit tenni! Ezt jól elbaltáztad!!

Ha megszületik, ki kell deríteni, hogy Te vagy e az apja, ha igen, akkor gyerektartást kell fizetned..

Ennyi! Előbb kellett volna gondolkodnod!

2012. aug. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/185 anonim ***** válasza:
82%

Beleolvastam (nő vagyok), és elhűltem egy-két hozzászóláson. Ha én esem 20 évesen teherbe, én is megtartottam volna!


És nem a gyerektartás járt volna a fejemben, menjen az apa széllel versenyt, ha akar, de nem öltem volna meg a gyereket.


Lehet, nem is kell a csajnak tartásdíj, beszéltél vele egyáltalán erről? Csak a gyerekhez ragaszkodik, te meg leléphetsz.


Fontosak az anyagiak, de örökbeadás, stb???


Tudom, hogy nehéz, de bizonyára tudják a szülei is támogatni valamennyire, én nem beszélném le, hogy megtartsa.

2012. aug. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/185 anonim ***** válasza:
100%

"Na ebből következik az, hogy a fiúnál is annyi csaj, ahány buli. Így ne csodálkozzon, ha egyszer becsusszan egy ilyen.

A csaj ribanc? A pasi sem különb egy fokkal sem. Hiszen mindketten lefeküdtek egymással."


Ezzel meg tökéletesen egyetértek. :)

2012. aug. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/185 anonim ***** válasza:
75%

"Gondokkoztál volna akkor amikor teherbe vágtad!"


Teherbe "vágta"? Ez meg miféle butácska kifejezés?

Többször is hallottam már.


Ha becsusszan a kuki a nuniba, beolvad a hímivarsejt a petesejtbe, annak vágáshoz semmi köze.


Hm, vhol hallottam, hogy ezzel a kasztrációs félelmeiket "vetítik ki" a ff-ak. De ez a téma megy a pszicho topicba. :D

2012. aug. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/185 anonim válasza:
100%

Igen van megoldás ha arra NAGYFIÚ voltál,hogy ész nélkül dugjál mint a tarlós malac akkor igenis és vállald a felelősséget!!

Mit gondoltál a gólya hozza a gyereket bakker!!

Egy kis emberről van szó nem egy tárgyról ha nem akarom eldobom!!!!!

Ha arra volt eszed,hogy gumi nélkül fickándoztasd a farkad akkor most már tessék és használd az eszed és neveld fel a gyereket!

Van apasági vizsgálat és ha valóban a tiéd igen is vállalni kell érte a felelősséget!!

2012. aug. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/185 anonim ***** válasza:
100%
Vallald a kovetkezmenyeket!
2012. aug. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/185 anonim ***** válasza:
100%

# 67/68


Nevelje??? Ha az én gyerekemről lenne szó, és így nyilatkozik:


"Próbáltam rábeszélni a csajt, hogy vetesse el de ő nem akarta pedig még ő is fiatal. Nem is ismerem. Nemis biztos hogy az enyém. Nekem egyáltalán nem kell gyerek senkitől."


...én a gyerekem közelébe se engedném.:)

2012. aug. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/185 anonim ***** válasza:
100%

Hát, így jártál, ezen már nem lehet változtatni!


Lesz egy gyereked!


Próbáld meg elfogadni a tényt.

Ez jó dolog, lehet hogy később jössz rá, lehet, hogy soha, de jó, ha van gyereked.

Mondjuk lehet, hogy neked nem, úgyhogy nem kell osztanod a véleményemet!


Most már mindegy!

El kell fogadnod a tényt, mást úgy sem tehetsz.


Máskor meg használj óvszert!

2012. aug. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!