Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem kell a gyerek! Mit csináljak?

Nem kell a gyerek! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy jól sikerült buli eredménye... még nem született meg. Próbáltam rábeszélni a csajt, hogy vetesse el de ő nem akarta pedig még ő is fiatal. Nem is ismerem. Nemis biztos hogy az enyém. Nekem egyáltalán nem kell gyerek senkitől. Nem akarom megismerni mert az neki is és nekem is rossz lenne. Nem is tudom mit csinálok ha tényleg az enyém. Mit csináljak? Van valami megoldás?

Ne fikázzatok!

22F


2012. aug. 5. 20:19
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/185 anonim ***** válasza:
42%

Inkább család, mint csonka család.

Inkább csonka család, mint örökbe adás.

Inkább örökbe adás, mint állami gondozás.

Inkább állami gondozás, mint abortusz.


Inkább élet, mint halál.

2012. aug. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/185 anonim ***** válasza:
25%
Gondokkoztál volna akkor amikor teherbe vágtad!
2012. aug. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/185 anonim ***** válasza:
87%

Drága szívem, te is nagyon okos, felelős, tökös gyerek vagy, hogy gumi nélkül lefekszel egy olyan lánnyal, aki előtte lehet, hogy 100 pasival volt, és 1000 nyavaját szedett össze.


előfordul az ember életében pár hülye időszak, lány létemre nekem is volt pár egyéjszakásom, de amíg a pasi nem húzott gumit, addig rám se nézhetett...


na, legalább megtanulod, hogy olcsóbb havonta egy doboz koton 2 ezresért, mint a gyerektartás havi 20asért.

2012. aug. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/185 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ahogy előttem szóltak.


És gumit húzol akkor is, ha a lány azt mondja gyógyszert szed, mert


1. lehet nem is igaz.

2. lehet éppen 10 perce hányta ki a sok piától

3. aki gumi nélkül dug ismeretlenül vkivel, az erősen esélyes, hogy valami SDT-t már összeszedett vkitől.

2012. aug. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/185 anonim ***** válasza:
21%

1. leközelebb, de dugj egy vadidegen rib.anccal, főleg ne óvszer nélkül!

2. tájékoztasd a csajt, hogy neked nem kell a gyerek, te nem fogsz vele törődni...tehát jobban jár, ha észbe kap és elveteti. Amennyiben ezt mégsem teszi meg, születés után DNS teszt, hogy kiderüljön tényleg te vagy-e egyáltalán az apja...

2012. aug. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/185 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó kommentedet olvasva látszik, hogy nem vagy rossz ember, csak felelőtlen. Az örökbeadást szerintem ne hozd elő, ha tőlem ilyet "kért" volna valaki, biztosan szívrohamot kaptam volna.

Ok, te nem szeretnéd a gyereket, hát ne vállald. Marad a tartásdíj, ez a fizettség a butaságodért, kikerülhetetlen és nem rosszindulatból írom, de meg is érdemled.

Te is anyukád hasában voltál anno és kisbaba voltál, majd kisfiú, akinek bicikli kellett, tankönyvek, ruhák stb, azért mert te elutasítod érzelmileg a babát, attól még ő létezni fog és szüksége lesz ezekre, neked pedig segítened kell ezeket biztosítani! Ilyenkor is tökösnek kell lenni...

2012. aug. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/185 anonim ***** válasza:
62%
Végigolvasgattam minden oldalt, de azt sehol sem látom, hogy a csaj lefeküdt volna fűvel-fával. A kérdező csak annyit ír, hogy nem biztos benne, hogy az övé a gyerek, de azt nem írja, hogy azért, mert több kapcsolata is volt a csajnak. Lehet, hogy azért gondolja, hogy nem az övé, mert csak párszor voltak együtt, de - saját tapasztalat alapján - simán teherbe lehet esni egyetlen alkalom esetén is, ha az "jókor" történt. Szóval ha a csaj ri..anc, akkor a srác is, csak valahogy ezt elnézőbben kezeli a társadalom. A hatályos törvények szerint sok mindent nem tudsz csinálni, ha meg akarja tartani és megnevez mint lehetséges apát, akkor DNS vizsgálat, és kiderül, hogy a tiéd-e. Ha igen, akkor bizony vállalnod kell a felelősséget. Az már más kérdés, hogy szerintem valahogy úgy kellene változtatni a jogszabályokon, hogy még a gyerek megszületése előtt joghatályos nyilatkozatot kéne tenni mind a két félnek, hogy akarja-e a gyereket. Ha igen, akkor közös felelősség, ha pár év múlva szétválnak, akkor sincs olyan, hogy "nem érdekel, nem vagyok rá kíváncsi, nem fizetek, nem látogatom", ha akarta a gyereket, akkor viselje gondját. Viszont ha az egyik szülő - gyakorlatban az apa, mert ha az anya nem akarja, akkor elveteti - már a kezdet kezdetén úgy gondolja, hogy nem kell neki a gyerek, akkor szerintem az lenne a tisztességes, ha a másik fél egyedül vállalja mind az erkölcsi, mind az anyagi felelősséget. Szerintem nem korrekt rákényszeríteni valakire az apaságot csak azért, mert én meg akarom szülni. Rendben, szüljem meg, de ez esetben csak a saját felelősségemre. Mondom ezt 40 feletti, kétgyerekes nőként.
2012. aug. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/185 anonim ***** válasza:
17%

Már bocsi, előző!

Ha egy csaj egy bulin összeismerkedik egy fiúval (már amennyire ott meg lehet ismerni bárkit is), és már ott rögtön első látásra megtörténik minden olyan, aminek nem kellene, akkor joggal feltételezzük, hogy a csajnál ahány este annyi buli, ahány buli, annyi srác, és ahány srác, annyi kaland.

2012. aug. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/185 anonim ***** válasza:
63%

Azért mert valaki lefekszik valakivel egy egyéjszakás kaland erejéig, az nem azt jelenti, hogy fűvel-fával lefekszik. Ez vonatkozik a kérdezőre és a lányra is.

Egyébként ez meg a gyerek szempontjából teljesen lényegtelen ugyebár és most már csak ez a lényeges.

2012. aug. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/185 anonim ***** válasza:
72%

Te egy jó nagy hímringyó vagy! És nem csak hímringyó, hanem felelőtlen is!

1. Miért kell neked egyéjszakás (hímribanc)?

2. Miért nem védekeztél?

3. Jó dugni? Igen? Miért kell neked olyan nővel hemperegni, akivel nem terveznél gyereket?


Ha ennyire ügyesen megd*gtad, akkor vállald a következményeket is!


Nincs ahhoz jogod, hogy a lányt arra kényszerítsd hogy elvetesse, mert gondolom nem akarja a lelki-testi egészségét kockáztatni, amit meg is értek! Egy abortusz nagyon durva dolog!


Legközelebb (ha már ilyen hímribi vagy) IVARTALANÍTSD magad!


Ha már szexelsz, legyen eszed vállalni a tettedért a következményeket!


Hidd el, nem te fogsz póruljárni, mert sosem az apa a vesztes, hanem mindig az anya és a gyerek!

A lánynak lesznek a gyerekkel gondjai, és a jövőjét is tönkreteszi, de te nem!


Hol van leírva az, hogy a lány összefeküdt mindenkivel???

Nem vagytok kicsit előítéletesek?


Amúgy teendő:

DnS -teszt

-ha az pozitív, akkor gyerektartás.


Mindegy, legalább lesz egy gyereked...kitudja, lehet egyszer valakit teherbe ejtesz, és mérgében ivartalanít :)

2012. aug. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!