Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem kell a gyerek! Mit csináljak?

Nem kell a gyerek! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy jól sikerült buli eredménye... még nem született meg. Próbáltam rábeszélni a csajt, hogy vetesse el de ő nem akarta pedig még ő is fiatal. Nem is ismerem. Nemis biztos hogy az enyém. Nekem egyáltalán nem kell gyerek senkitől. Nem akarom megismerni mert az neki is és nekem is rossz lenne. Nem is tudom mit csinálok ha tényleg az enyém. Mit csináljak? Van valami megoldás?

Ne fikázzatok!

22F


2012. aug. 5. 20:19
 181/185 A kérdező kommentje:
Besokalltam és már 3 hete nem kerestem őket. Én mondtam, hogy ez nem nekem való.. nem akarom tovább csinálni de teljesen eltűnni meg nem tudom... lehet hogy igaza van itt pár embernek hogy ha nem látogatom meg soha akkor utána bánni fogom.
2013. aug. 22. 13:09
 182/185 anonim ***** válasza:
Mitől sokkaltál be?
2013. aug. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/185 A kérdező kommentje:

a pelenkáktól.

ettől az egész helyzettől.

2013. aug. 22. 23:04
 184/185 anonim ***** válasza:
én azért kicsit megértem, elég éles váltás ami az élethelyzetedet illeti
2013. aug. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/185 anonim ***** válasza:
Nem nőttél még fel az apaságra. Gyerek maradtál. Elég baj az neked. Úgy viselkedel, mint egy 10 éves. Felnőtté akkor válik az ember, amikor tettéért felelősséget tud vállalni, te meg nem Van aki élete végéig gyermek marad. Úgy látszik te is ebbe a kategóriába tartozol bele
2013. aug. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!