Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem kell a gyerek! Mit csináljak?

Nem kell a gyerek! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy jól sikerült buli eredménye... még nem született meg. Próbáltam rábeszélni a csajt, hogy vetesse el de ő nem akarta pedig még ő is fiatal. Nem is ismerem. Nemis biztos hogy az enyém. Nekem egyáltalán nem kell gyerek senkitől. Nem akarom megismerni mert az neki is és nekem is rossz lenne. Nem is tudom mit csinálok ha tényleg az enyém. Mit csináljak? Van valami megoldás?

Ne fikázzatok!

22F


2012. aug. 5. 20:19
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/185 anonim ***** válasza:
65%

*A férfi miben dönthet? Gondoljuk csak végig! Dönthet arról, hogy AKARATA ELLENÉRE teherbe ejtsen egy nőt? Kényszerítheti-e a nőt arra, hogy megszülje a gyereket, gondoskodjon a gyerekről, ha a nő nem vállalta?


Persze, egyes országokban így működik- fel is szoktunk rajta háborodni rendesen.


Aztán a fordítottja: ha a nő teherbe esik, dönthet a férfi arról, hogy neki kell-e a gyerek? Arról, hogy ő egész egyszerűen lelép, vagy közösen döntenek az abortusz ellen/mellett (hisz felerészt az övé, biológiailag).


Természetesen: nem. És megint kihangsúlyozom, nőként jegyzem meg ezeket. A férfinak nem lehet gyereke, ha a nő ezt nem akarja. És "muszáj" gondoskodnia "felerészt" róla (tartásdíj) ha a nő úgy dönt.

Persze, ezzel együtt én sem hagynám egyetlen férfinak sem, a gyermek apjának sem, hogy rábeszéljen, rávegyen az abortuszra. Azt sem, hogy akaratom ellenére teherbe ejtsen.


Akkor miről beszélünk?

Miről dönt a férfi?


Ezért értek egyet a 24 éves anyával. Ha mindenről a nő dönt, övé a nagyobb felelősség.

2012. szept. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/185 anonim ***** válasza:
74%

120: Egy igazi Nőhöz épp ez a legméltóbb. Optimális helyzetben úgy kellene lennie, hogy a nők egyedül is képesek legyenek felnevelni gyermekeiket, ne függjenek ebben a férfitől.


Ez persze nem azt jelenti, hogy nem kell apa. Sem nem azt, hogy fosszuk meg az apát a gyerektől.

Egész egyszerűen, ha egy férfi nem akarná vállalni a gyereket, nem kellene a nyakába varrni, rátukmálni, könyörögni neki, "megalázkodni" előtte..

2012. szept. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/185 anonim ***** válasza:
100%

"Miről dönt a férfi?"


Ha a férfi gumit húz, akkor hiába akarja a nő, nem lesz gyereke.

Ez ilyen eccerű.

2012. szept. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/185 A kérdező kommentje:
Akkor 10 éven belül meghalnék ez van az legalább biztos lenne. De most ha nem akarja elvetetni, örökbe adni meg semmi akkor miért nem akad le rólam? Ez majdnem olyan mintha mondanám neki h van egy kutyám, fizesse neki a kaját ha tetszik ha nem. B#*@szogassa a másik fasziját.
2012. szept. 16. 22:06
 125/185 anonim ***** válasza:
100%

"Egész egyszerűen, ha egy férfi nem akarná vállalni a gyereket, nem kellene a nyakába varrni, rátukmálni, könyörögni neki, "megalázkodni" előtte.."


Na pont erről írtam, hogy ez nem az anyáról szól, hanem a gyerekről, nem tudom, hogy ezen mi ilyen érthetetlen... Nem kell annyi szappanoperát nézni, az élet nem ez, főleg nem egy kis kezdődő emberke élete. Majd magyaráz el a gyereknek, hogy azért nem volt pénz könyvekre, iskolára, kajára stb, mert anyuka épp hő szermest játszott.. ugyanmár, szállj már le e földre és szakadj el a saját érdekeidtől!


A kedves kérdező is egy szexuláis aktus eredménye, neki azért jól jönnek a cuccok, ugye? Jól jöttek a rucik, sortcipők, könyvek, a tanulás lehetősége, nemdebár?!

2012. szept. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/185 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te kutya vagy? Valakinek a kuytája?
2012. szept. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/185 A kérdező kommentje:
majdnem
2012. szept. 16. 22:14
 128/185 anonim ***** válasza:
79%

125: Én sosem néztem szappanoperát. Azokban vannak azok az anyagias nők, akik teherbe esnek, hogy el tudják vetetni magukat, nemde? :)


Mellesleg vigyáztam, nem estem tizenévesen teherbe. Most meg már egyedül is meg tudnék adni mindent a gyereknek, ennyi. Ez nem büszkeségről szól. De neki is jobb, mint egy olyan apával, egy olyan apa segítségével, akinek nem kellett.


Van a pénznél fontosabb. Hidd el. Jobb egy gyereknek csak az édesanyjával, akiről biztosan tudja, hogy akarta, szereti, ragaszkodott hozzá. Mint egy olyan apával (is), aki csak muszájból fizet.

2012. szept. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/185 anonim ***** válasza:
100%

"apával"

Én nem erről beszélek. Igen, osztom a véleményed, nem kell ilyen apa, de a pénz a gyereket illeti.

2012. szept. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/185 anonim ***** válasza:

Majdnem?

????????????

2012. szept. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!