Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyfiús anyukák! Gondolkodtok...

Nagyfiús anyukák! Gondolkodtok néha azon, milyen lehet a fiatok az ágyban?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, van egy tizennyolc-tizenkilenc éves fiatok. Már egy ideje van barátnője, kedves lány, csinos, elfogadtátok, örültök, hogy van valakije.

Normális, ha néha eltöpreng az anya azon, milyen lehet a csemetéje az ágyban a lánnyal? Vajon ügyes? Vajon milyen lett felnőtt korára, vajon jól alakultak-e a dolgok az altájon...? :D

Nagyon perverz vagyok, hogy ilyeneken gondolkodom?



2012. aug. 3. 18:13
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem biztos eszükbe jut,csak nem vallják be.
2012. aug. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
78%
Ezek szerint én hazudok egy névtelen oldalon, de életemben nem jutott eszembe, sőt, meghökkentem még a kérdésen is. Baj lenne velem?
2012. aug. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
76%
az én gyerekem még kicsi ehhez, de én is megdöbbentem.. eszembe nem jutna ilyenen gondolkodni. ez egy beteg ötlet sztem
2012. aug. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
88%
Elég perverz vagy, bizony! Eszembe nem jutna, hogy a lányom házasélete felett ábrándozzak. Persze ha problémái lennének ezzel kapcsolatban és hozzám fordulna, megpróbálnék segíteni. Addig azonban semmi, de semmi közöm nincs hozzá. Neked se!
2012. aug. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
84%
A barátnőjét nehogy megkérdezd.
2012. aug. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

Hohóóó, nem kell rögtön nekem esni :). A kérdés elméleti. Nincs még gyerekem, se kicsi, se nagy. Csak felvetődött bennem, és érdekel, ki hogyan van ezzel.

Onnan indult a dolog, hogy borzasztóan szeretnék majd legalább egy fiú gyermeket. Van abban valami csodálatos, amikor a fiúk elkezdenek nőni. Náluk valahogy nagyon konkréten történik mindez, egyik évben még fiúk, a másikban meg szőrös férfiak, dörmögnek, olyan magasak, hogy fel kell rájuk nézni. :) Ezeket nagyon szeretném megélni legalább egy fiúval.

És nagyon "szépnek" találom ilyenkor ezeket a tinédzser srácok, a világ kis csodája mindegyik. Ezért vetődött fel bennem a kérdés.

De valszeg ott van a kutya elásva, hogy hiába csodálom nagyon az ilyen kamasz srácokat, a sajátommal kapcsolatban biztos nem lesznek ilyen perverz gondolataim, blokkolja majd őket valami ösztön, hiszen a GYEREKEM lesz. Teljesen más, külön eset mindentől. Jól sejtem?

2012. aug. 3. 18:28
 7/39 anonim ***** válasza:
41%
nem hisz, nekem nincs ilyen idős gyerekem, de ha lesz tutira el fogok rajta gondolkodni, nem is egyszer :D szerintem ebben semmi baj nincs amíg nem hangoztatod előttük :) a te gondolataidat ki ítélheti el? másoknak ennél van, hogy sokkal durvább gondolatai vannak szóval szerintem nem baj.
2012. aug. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 Nanamia ***** válasza:
64%

Nekem igaz, pici a fiam, de eszembe jutott. Igazából azért, mert pont beszélgettünk párommal, hogy a mi szexuális életünk tökéletesen rendben van és nagyon egymásra vagyunk hangolódva. És elgondolkodtam rajta, hogy ez mennyire érezhető a kapcsolatunkon és milyen hatással lehet a gyerekekre. Tudjuk-e úgy kezelni a szex témát, hogy mindenképp előnyére váljon...Szerintem ettől nem lesz perverz senki...

Ez nem "ábrándozás", ahogy felettem írta valaki. Annyiról van szó, hogy szeretnéd, hogy az ágyban sikerélményei legyenek, és a párkapcsolata is rendben legyen. Nyilván ez bizonyos kortól nem a szülő területe, hiszen a gyereknek is kialakul a maga intim zónája, amit nem normális feszegetni. Bár egy apa-fia laza beszélgetésbe beleférnek bizonyos dolgok.

Úgyhogy szerintem nincs ezzel a gondolattal semmi gond, nem vagy ettől te perverz.

2012. aug. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
64%
Már bocsánat, de azt írta kérdező, hogy még gyereke sincs. De talán még párja sem. Olyan ez, mintha egy kisgyerek azon filózna, milyen érzés lesz öreg korában meghalni. Mindent a maga idejében! De a mostani töprengése mégis felettébb furcsa.
2012. aug. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 Nanamia ***** válasza:
75%

Mikor elkezdtem írni a választ, én még nem láttam kiírva, hogy nincs gyereke. :)

De valóban érdekes, hogy ezen még minek gondolkodni akkor. Lehet lánya lesz. :)

2012. aug. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!