Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyfiús anyukák! Gondolkodtok...

Nagyfiús anyukák! Gondolkodtok néha azon, milyen lehet a fiatok az ágyban?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, van egy tizennyolc-tizenkilenc éves fiatok. Már egy ideje van barátnője, kedves lány, csinos, elfogadtátok, örültök, hogy van valakije.

Normális, ha néha eltöpreng az anya azon, milyen lehet a csemetéje az ágyban a lánnyal? Vajon ügyes? Vajon milyen lett felnőtt korára, vajon jól alakultak-e a dolgok az altájon...? :D

Nagyon perverz vagyok, hogy ilyeneken gondolkodom?



2012. aug. 3. 18:13
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
25%
Akkor én biztos nagyon perverz vagyok. Én már elképzeltem a szüleimet is, tesómat is, ismerősöket is, és biztos a gyerekem is érdekelne :D nem mondom hogy meg is nézném, csak valahogy kíváncsi természet vagyok ilyen dolgokban. Tessék, én bevallottam :)
2012. aug. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
41%

2 fiam van, igaz még kicsik, 6 év alattiak, úgyhogy a kérdés nálam is elméleti még, egyelőre :)

Elképzelni nem szeretném őket szex közben (mármint amikor ők szexelnek majd), mert az tényleg perverz kissé, de arra tutira kíváncsi lennék, hogy minden oké-e velük az ágyban is. Csak sajnos ez pont egy olyan téma, amit nem a szüleivel tárgyal meg az ember :)

2012. aug. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
nem olvastam el a válaszokat- Nekem 20 éves iker fiaim vannak, és még véletlenül sem jutott az eszembe hogy milyen a nemi életük. Szerintem nem is normális dolog ilyeneken agyalni ha a saját gyerekünkről van szó..
2012. aug. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
61%

" A férfiak nagyon nagy százaléka (és ez nem az én felmérésem vagy egyéni véleményem) elképzelte már magát a saját lányával.


Meg nyilván anyáddal is"


Teljesen egyetértek ezzel a reagálással!!

Csak egyes beteges nők fejében fordulhat meg ilyen mértékű perverzitás!

Szerintem forduljál orvosodhoz és vib rátorodhoz!!

2012. aug. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem gáz hogy lepontoztatok azért mert bevallottam, hogy én már elképzeltem másokat és a gyerekeimet is elképzelném... a kérdés az volt, hogy mi gondolkoztunk-e már ezen én pedig válaszoltam. Ha nem tetszik a véleményem, akkor is hasznosan válaszoltam, de azért köszi. Egyébként meg aki játssza az erkölcscsőszt annak biztos uncsi a szexuális élete és nincs fantáziája!
2012. aug. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
A lepontozáson nem kell megsértődni. Nem én csinálom, nem is a többi válaszadó. A családi kapcsolatok topicban mindig ez megy. Van 1-2 szánalmas egyén, akinek ez a hobbija, hogy mindenkit lepontoz. Nem kell velük foglalkozni :), itt nem a százalékok számítanak. Aki ebben a topicban válaszolgat, annak előbb-utóbb úgysem lesz 80% feletti a hasznossága, ugyanis nem ezt nézik egyes f@szarcú, életképtelen, szánalomra méltó gyökerek. :)
2012. aug. 5. 14:19
 37/39 anonim ***** válasza:

kérdező írta:

"f@szarcú, életképtelen, szánalomra méltó gyökerek."...


...akik a saját le- és felmenőik szexuális életén filózgatnak! Sok az ilyen aberrált nő és még hencegnek is vele!

2012. aug. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyenek mint a 37-es és a többi prűdködő szentfazék sokszor sokkal durvább dolgokra veri ki mint a gondolat ami néha felmerül bennünk "aberráltakban" a családtagjainkról :D vagy pedig ők azok akik csak misszionáriusban tolják és jó ha havi 1x van szex otthon, mert annyira fantáziátlanok :)
2012. aug. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Mármint nyilván nem verem ki a gondolatra, mielőtt félreértené valaki, csak itt most a szexualitáshoz való hozzáállásról van szó úgy általában.
2012. aug. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!