Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem így megyünk neki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem így megyünk neki a dolgoknak? Mostantól az alapállás: tuti tetszem neki. Miért nem gondolkodtok így fiúklányok?

Figyelt kérdés

Felvázolok egy lehetséges megközelítési módot. Amikor megtetszik neked valaki, az első gondolatok között van az, hogy "na de mi van, ha én nem jövök be neki"? És ezt soha nem értettem. Nem jövök be annak, aki nekem tetszik - ez túlságosan lehangoló, nem? Ne is foglalkozzunk vele. Szerintem amíg meg nem bizonyosodunk az ellenkezőjéről, addig úgy kell tartani, hogy IGENIS bejövök neki. Tehát minden tettünkben, szavunkban, gondolatunkban úgy kell gondolni arra a személyre, hogy természetesen ő is ugyanígy érez irántunk. Aztán akkor letenni róla végleg, ha teljesen bebizonyosodik az ellenkezője és akkor meg kivágni a kukába az egészet.

Ha úgy megyünk neki a dolgoknak, hogy minden tettünkben, meg mindenben az nyilvánul meg, h meg se fordul a fejünkben, hogy esetleg nincs viszonzás, akkor ez látható lesz. Már hogy nem vagyunk bizonytalanok. És mi az, ami nagyon vonzó akár egy nőben, akár egy férfiban? Az, hogy teljesen biztos magában. Nem fél, nem tököl, nem nyüszíti, hogy "nade mivan akkor, ha én neki nem"?!


Na a lényeg, hogy kipróbálom ezt, mostantól minden pasira, aki megtetszik, úgy fogok tekinteni, hogy neki is biztosan bejövök. Majd meglátjuk, melyik taktika válik be. De szerintem ez így sokkal jobb lesz. Próbálta esetleg valaki már így? Mit gondoltok erről az egész gondolatmenetről?

(Nyilván nem önbizalomhiányos személyek véleménye érdekel.)



2012. márc. 9. 22:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Van annyi önbizalmam, hogy nem agyalgatok ilyeneken és elfogadom, hogy ez egy kétesélyes játék.
2012. márc. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha az emberben nincsenek kételyek gyakran csinál olyan hülyeséget amit később megbán. Én nem szeretek hülyét csinálni magamból ezért először inkább gondolkodom mielőtt cselekszem. :D Ennek ellenére pozitív gondolkodású vagyok és optimista. Csak szeretek két lábbal állni a földön. Jártam már pórul a jóhiszeműségem miatt xD Koppantam is rendesen, így inkább szeretek megbizonyosodni a dolgokról mielőtt elhamarkodott következtetéseket vonnék le. De ha neked ez a módszered sikeres és nem érnek nagy cslódások miatta akkor sok sikert :)
2012. márc. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem eleve ott rontják el a dolgokat, hogy nem csókolják meg a nőt.

Egy igazán kellemes forró csókot,senki sem tud elutasítani,ha külsőre okés a másik...

2012. márc. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De nem sokkal jobb 10-ből mondjuk 5-ször pofára esni és 5-ször pedig sikert elérni, mint 10-ből kilencszer elszalasztani a talán nagyon is biztató lehetőséget? csak ez érdekel. nyilván nagyon kockázatos. de nem megéri?
2012. márc. 9. 23:03
 5/10 anonim ***** válasza:
ÉN kíváncsi vagyok :D tetszik ez a hozzáállás, majd írd le, mi történt, jó lenne tudni, működik-e
2012. márc. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tavaly volt egy nagyon-nagyon csúnya szakításom. Hatalmasat csalódtam. Azt hittem, hogy megdöglök. Aztán rájöttem, hogy a világ folyik tovább. A nap felkel, a fű kizöldül, és tudok még mosolyogni.


Azóta volt már pár csúnya "megaláztatásban" részem. (pl írt a pasi, és mikor küldtem neki képet magamról, akkor megszűnt létezni...) de nem foglalkozom vele. Nem lehetek mindenkinek jó. Vannak, akiknek tetszem, és vannak, akiknek nem. Ha valakinek nem tetszek, akkor tovább állok. Nem burkolózok az önsajnáltatásba, mint ahogy itt sokan teszik, hanem felszegem a fejem, és tovább megyek. Ilyeneken fogok én depizni? Ugyan már, annyit nem ér senki sem! ;)


24/n

2012. márc. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én mindíg úgy álltam hozzá, hogy tuti tetszem neki :DDD aztán meg kiderült, hogy qrvára nem. mindíg...


de amúgy jó hozzáállás :)

2012. márc. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Talán mert minden emberben megvan ösztönösen valamilyen szinten a megfelelési vágy és a visszautasítástól való félelem? Amit még az önbizalom a mértékétől függően enyhít vagy erősít.


Szóval nem értem igazából, hogy mi a kérdés. Ha meg a "Titok", a "vonzás törvénye" és egyéb ezoterikus fasságra akarod visszavezetni a dolgokat, akkor inkább írd ki ezt abba a kategóriába.

2012. márc. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

amit felvázoltál az nem új stratégia.

az a neve pimaszul vicces csajozás.

a lényege,hogy a csaj összes reakcióját éj-nek-érdeklődés jelei-kell venni.

pl odajön a pincérnő az asztalhoz és te úgy csinálsz,mintha ő akarna felcsípni téged,nem azért jön,hogy felvegye a rendelésed.

persze többször is oda kell majd mennie az asztalodhoz és te mindig nyomatod neki az oltást.

hogy azért jön arra,mert kinézett téged,hiányoztál neki stb.

2012. márc. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

dehogyis, itt nem a vonzás törvénye a lényeg, de tudom, miről van szó.

persze, túlzásokba sem kell esni, nincs annál visszataszítóbb, amikor egy ffi/nő (bár a legtöbbször a férfiak ilyenek) azt hiszik magukról, hogy mindenkinek bejönnek és ők az abszolút űbermájszterek. nem erről van szó, nem nagyképűnek kell lenni, csak mindig úgy állni a dolgokhoz, hogy a lehető legjobb esetet kell "elképzelni" és megélni.


ma 00:06 - ez nagyon érdekes, amit leírtál. és nem mondtam, h újkeletű a dolog, csak az én fejemben most született meg, ennyi az egész. :) ilyet egyébként láttam már filmekben, amit te leírtál, hogy pl a picérnőhöz így viszonyulni, nagyon vicces és biztosan hatásos is. :) de azért nem egészen ugyanarra gondolunk, hiszen én nem a csajozás, vagy pasizásra értem ezt a "stratégiát", hanem egy konkrét személy meghódítására. úgy viszonyulsz hozzá, úgy beszélsz vele, úgy mész neki a dolgoknak, hogy tudod, hogy tetszel neki, csak nem mondja ki. és akkor már nem olyan nehéz elhívni ide-oda. baj úgy sem lehet, mert bejössz neki. :D

2012. márc. 10. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!