Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól gondolom h így gondolkodto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom h így gondolkodtok csajok? :D

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre h a kedvesebbnek, jámborabbnak tűnő pasikhoz sokkal inkább odamentek pl ha bejön nektek (akár buliba akár máshol). Viszont az ilyen "alfahímekhez" vagy sármosabbakhoz annyira nem... Miért van ez?:)
2010. júl. 13. 13:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiány.
2010. júl. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
17%

:D én inkább az alfahímekhez vonzódom, a nyulak inkább kíméljenek...:P

mondjuk felkínálkozni egyiknek se fogok...

2010. júl. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
mert a kedves fiúkat szeretem , az alfahím nagymenőket meg nem
2010. júl. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Mert tudjuk, hogy ha az alfahímeknek nem jövünk, be, és ezt ő közli velünk, akkor elmondja mindenhaverjának, szépen szólva egész Magyarország megtudja, de ha egy kedvs, fiúhoz megyünk oda, és neki nem tetszünk akkor titokba fogja tartani, hogy nekünk viszont bejön....
2010. júl. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
18%

mer az "alfahím"-et mindig körülveszi egy másik rakat ember... úgy senkinek sincs kedve odamenni hozzá/ált. nem is lehet, mert annyian vannak körülötte.

a jámborabbnak tűnő pasikhoz nem azért mennék oda mert tetszenek, hanem mert unatkozom.... :D

2010. júl. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
72%
nőket ne próbáld megérteni , úgysem fog menni
2010. júl. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Igen jól gondolod,mert a szerényebb fiúkról tudom,hogy ők úgy se jönnének oda kezdeményezni,és akkor nekem muszáj,de az alfahímeknek,van annyi egójuk,hogy odajöjjenek .
2010. júl. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
gondoltam h ilyesmi válaszokat kapok majd:) akkor azért nem jön oda hozzám 1 lány se, jámborabb haverjaimhoz meg igen...:D
2010. júl. 13. 14:38
 9/20 anonim ***** válasza:
60%
azért ne telj el annyira magadtól:P személy szerint azokat szeretem, akik relative dominánsak, de azért felfogják, h a férfiú feladata a hódítás, nem a nőé:P (úgyh ne támaszd a pultot, max a ribancok fognak hozzád menni:P) Ezért nem fogok a félénk, kedves fiúhoz odamenni buliban...milyen máááár:P
2010. júl. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Esetemben azért, mert nem jönnek be az olyan típusú pasik
2010. júl. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!