Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti már gondolkodtok azon is,...

Ti már gondolkodtok azon is, hogy hogy fogjátok a babátok nevelni, ha sikerül teherbe esnetek / megszületett a baba?

Figyelt kérdés
Nekem már van egy kislányom, most várjuk a következő babánkat. Néha hajmeresztő dolgokat olvasni a 'Babák' témakörben, olyankor elgondolkodom, hogy ezek az anyukák miért várták ennyire a kisbabájukat, ha már egy még alig 1 éves babának a kezére csapkodnak és fegyelmezni próbálják. Ti már várandósan vagy még a várandósság előtt elgondolkodtok, hogy milyen szellemben fogjátok nevelni a babátokat, ha lesz?
2012. jan. 29. 09:23
 1/1 anonim ***** válasza:

én folyamatosan ezen gondolkozok. Pedig még addig van jó pár hónap, és nagyobb annyit változik még addig is... :) De állandóan azon agyalok, mire hogy lesz időm, kivel, mit mikor csinálok...

Azon igazából nem szoktam konkrétan gondolkozni, milyen szellemben nevelem őket, szerintem ez egyéni habitus függő, és csak kis mértékben elhatározás kérdése. Hiába határozza el valaki, hogy nem csap a gyerek kezére, ha hirtelen indulatú.

2012. febr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!