Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyfiús anyukák! Gondolkodtok...

Nagyfiús anyukák! Gondolkodtok néha azon, milyen lehet a fiatok az ágyban?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, van egy tizennyolc-tizenkilenc éves fiatok. Már egy ideje van barátnője, kedves lány, csinos, elfogadtátok, örültök, hogy van valakije.

Normális, ha néha eltöpreng az anya azon, milyen lehet a csemetéje az ágyban a lánnyal? Vajon ügyes? Vajon milyen lett felnőtt korára, vajon jól alakultak-e a dolgok az altájon...? :D

Nagyon perverz vagyok, hogy ilyeneken gondolkodom?



2012. aug. 3. 18:13
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
60%

A férfiak nagyon nagy százaléka (és ez nem az én felmérésem vagy egyéni véleményem) elképzelte már magát a saját lányával.



Meg nyilván anyáddal is

2012. aug. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 Nanamia ***** válasza:
18%

Kedves 71 %-os...mielőtt valakit így kritizálsz, tájékozódj. Egyáltalán nem mondott hülyeséget a hozzászóló.

Ajánlom a gugli barátot: Ödipusz-komplexus (fiúknál), Elektra-komplexus (lányoknál). (Csak, hogy lásd milyen "beteg" is az emberi faj...)

2012. aug. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
60%
A párom (23) anyukája tuti sose gondolt ilyesmire...pedig együtt vagyunk már 5 éve...
2012. aug. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
62%

23!

Ezek a konfliktusok gyermekkorban vannak :)

2012. aug. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 Nanamia ***** válasza:
Persze, és normális esetben ki is növi mindenki. :)
2012. aug. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
64%

Én még 18 sem vagyok szóval a gyerek még nagyon messze van :D

De néha én is szoktam gondolkozni, hogy ha fiam lesz (azt akarok) mennyire lesz csajozós és hogy vajon fogják-e szeretni a lányok?! Persze nem fogok kérdezősködni meg semmi. De szerintem ez sok anyát érdekel és szerintem normális :)

2012. aug. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

Nem tudom.. szerintem, ez is olyan dolog, hogy Anyámat és Apámat nem tudom elképzelni szeretkezni, de a tesómat sem.. a gyerekkel is így van. Tudod, hogy csinálja, de valahogy nem tudod elképzelni, mert az olyan furcsa..

Nekem van egy két és fél éves lányom, és biztosan nem tudom majd elképzelni (mondjuk nem is érdekel), hogy szexelhet.. Csak remélni fogom, hogy ügyes.. ;) és minden oké a szexuális életével, bár, ha nem, arról tudni fogok! :)

2012. aug. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:

Na, mégiscsak jöttek szépen a kommentek :) Köszi az értelemeseket! A nem értelmeseket meg nem köszi.


Nagy igazságot írtatok páran: sosem képzeltem el sem a szüleimet, sem a tesómat szex közben, így valszeg a saját gyerekemet sem fogom. Most, hogy még nincs gyerkőcöm, nem visszataszító a gondolat, ezért is kérdeztem meg, hogy normális-e. De ha már ott lesz a gyerek, biztosan úgy fogok hozzá állni, mint a szülőcsaládomhoz, róluk pedig már tudom, hogy nem voltak ilyen gondolataim, szóval ebből kiindulva szerintem a saját gyerekemmel kapcsolatban sem lesznek.

Az viszont érdekes, hogy sokan válaszoltatok, de alig akadt valóban nagyfiús anyuka, aki konkrét tapasztalatot tudott volna leírni. Ilyen véleményekre még mindig kíváncsi lennék!

2012. aug. 4. 08:17
 29/39 anonim ***** válasza:

Elég furcsa kérdés. De így, hogy nincs még gyermeked, még azt mondom, hogy belefér, hogy ilyeneken gondolkodsz. Hidd el, amint megszületik, szerintem mindig, minden egyes életszakaszban lesz olyan "probléma", vagy megoldandó feladatod vele, ami miatt ez eszedbe se fog jutni.

Az egyetlen egészséges indokot akkor tudom elfogadni arra, hogy egy anya elgondolkozzon a fia nemiségi dolgain, ha már eljött az a kor, hogy unokát szeretne, és valamiért nem jön össze. Legalábbis nekem max ekkor fordulna meg a fejemben, hogy vajon rendben van-e a fiamnál minden.

De erre még remélem jó sokat évet kell várnom, hisz még csak 2,5 éves:)

2012. aug. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%

A férjemnek mondtam egyszer valamit, ami a lánya szexuális életével volt kapcsolatos (18 éves a lány), mire a férjem kifejezett undorral az arcán mondta, hogy erről ő nem akar beszélgetni. Neki a lánya, tisztában van vele, hogy él nemi életet, de ezzel a ténnyel beéri és nem akar tovább gondolkodni a dolgon.

Hasonlóan, ahogy a szülei nemi életén se akar gondolkodni.


Egyszer meg a lánya előtt csúszott ki valamilyen szexuális felhangú poén a férjem felé, akkor a lánya háborodott fel, hogy ezekről ő nem akar tudni.

2012. aug. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!