Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyfiús anyukák! Gondolkodtok...

Nagyfiús anyukák! Gondolkodtok néha azon, milyen lehet a fiatok az ágyban?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, van egy tizennyolc-tizenkilenc éves fiatok. Már egy ideje van barátnője, kedves lány, csinos, elfogadtátok, örültök, hogy van valakije.

Normális, ha néha eltöpreng az anya azon, milyen lehet a csemetéje az ágyban a lánnyal? Vajon ügyes? Vajon milyen lett felnőtt korára, vajon jól alakultak-e a dolgok az altájon...? :D

Nagyon perverz vagyok, hogy ilyeneken gondolkodom?



2012. aug. 3. 18:13
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:

27 vagyok, két hét múlva megyek férjhez :), és utána tervezünk babát, szóval nem holmi gyerekes felvetés ez, tényleg érdekelt.


Mindenesetre érdekes, hogy miután kiírtam, hogy nem "igazi" a kérdés, mindjárt nem akaródzik olyan sokaknak válaszolni. Lehet, mégiscsak beteges dolog, és nem akarnak nyilatkozni az anyukák.

2012. aug. 3. 18:53
 12/39 anonim ***** válasza:
39%

annyira azért nem gáz a kérdés, valamilyen szinten biztos mindenkit érdekel, hogy megfelelő-e a gyermeke szexuális orientációja illetve hogy működik-e a dolog, jól élte-e meg az első alkalmat


az apukák valószínűleg örülnek hogy a fiuk nagy nőcsábász (és nem meleg :D )

az anyukák meg leginkább azért izgulnak hogy a lányuk ne csalódjon az első alkalommal

2012. aug. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
35%
Szinten 27 vagyok,nincs fiam,és nekem is megfordult ez mar a fejemben! nem kell ehez perverznek lenni sztem mindenkinek van fura gondolatai,csak nem mindenki kerdezi meg.
2012. aug. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
35%

Nagyon beteg vagy, remélem nem lesz egy gyereked sem.

Fúúj

2012. aug. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
62%

Kérdező!

Pont az ilyen hozzád hasonlóan abnormális nőkből lesz majd az az anyós,

akit majd rettenetesen utál a menye, mert nem tudja elengedni még felnőtt korában sem a fiát!!

Majd tartod a gyertyát is a fiadnak, hogy megtudjad, hogy "milyen is a fiad az ágyban"?!

2012. aug. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
39%

Ezt a sok álszent kommentet, nem hiszek a szememnek!


30 éves nő vagyok és hadd' írjak le néhány dolgot.


A férfiak nagyon nagy százaléka (és ez nem az én felmérésem vagy egyéni véleményem) elképzelte már magát a saját lányával.

A kérdező semmi olyat nem írt, hogy felizgatná őt a saját fia, csupán arra gondolt, hogy milyen lehetne majd a barátnőjével, a kettő nagyon más, nem kéne párhuzamot vonni közötte.


A másik, amit le szeretnék írni, hogy ha ezen ledöbbentek, mit szólnátok ahhoz, amit nekem az exem mondott, történetesen hogy úgy szokott maszturbálni, hogy közben az anyjára gondol? Ha a kérdező perverz, akkor erre mit írnátok?

2012. aug. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
92%

Miért, Kérdező, azon gondolkodtál már, milyen lehet apád/anyád az ágyban?

Nem.

Na ugye!


A férfiaknak pont ilyen csodás, hogy egyik évben kislány, következő évben már melle van, menstruál, az azt követőben meg tiszta ideg, mikor esik teherbe az ártatlan pici lánya, és letépi a pötsét annak a szatírnak, aki megbecsteleníti.

De nem hiszem, hogy egyszer is elgondolkodna azon, vajon milyen az ágyban.

2012. aug. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
0%
irigy senki vagy
2012. aug. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
37%

Ha nem olyan ábrándozásról van szó, hogy minden mozdulatot elképzel a szülő, akkor még normális is lehet, egy egyszerű anyai "féltés", aggódás, szeretet. Egy anya szeretné, ha a gyereke sikeres lenne az életben, boldog lenne... Ezt ugye nem vitatjátok? Akkor miért ne gondolhatna olyanra is egy anya, hogy reméli, szexuális téren is rendben van nála minden. Mert ugye a munkahelyi helyzetet, az anyagi helyzetet, az emberi kapcsolatait, a párkapcsolatának az érzelmi részét megkérdezheti, de a szexuális életéről nem igen megszokott, hogy kérdezzen, tehát marad a gondolkodás.

Hozzá teszem, nincs gyerekem.

2012. aug. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
37%
Ezen én is elgondolkoztam, bár még csak 20 vagyok és van még egy év a gyerekig, de felmerült bennem. Bár nálam inkább csak úgy, hogy itt voltam/vagyok 16-20 évesen milyen lehetett anyának megélni, hogy már "nagy vagyok" és szexelek, költözök, nekem is gyerekem lesz. Bennem is felmerült, hogy mi lesz ha már az én kicsi gyerekem is elkezdi ugyanezt ebben a korban majd. Annyira furcsa lesz tudni, hogy már ő is ott tart... :) De hát ez természetes, ő se lesz majd kicsi örökre. Az viszont nem érdekel, hogy milyen az ágyban, majd belejön kezdőként, utána meg csak remélni tudom, hogy nem fog bénázni mindig, az már nem rám fog tartozni. :)
2012. aug. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!