Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem kell a gyerek! Mit csináljak?

Nem kell a gyerek! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy jól sikerült buli eredménye... még nem született meg. Próbáltam rábeszélni a csajt, hogy vetesse el de ő nem akarta pedig még ő is fiatal. Nem is ismerem. Nemis biztos hogy az enyém. Nekem egyáltalán nem kell gyerek senkitől. Nem akarom megismerni mert az neki is és nekem is rossz lenne. Nem is tudom mit csinálok ha tényleg az enyém. Mit csináljak? Van valami megoldás?

Ne fikázzatok!

22F


2012. aug. 5. 20:19
 161/185 anonim ***** válasza:
6%

Hogy még világosabb legyen: örökbe adhatom. Elvetethetem (ez utóbbinak markánsan ellene vagyok). Stb.


DE: nem mondhatok le egy kisebb összegről, ahhoz nincs "jogom" szerinted.


Kicsit fonák, visszás, hm?

2012. szept. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/185 A kérdező kommentje:
ezt nem lehetne máshol megoldani?
2012. szept. 20. 15:16
 163/185 anonim ***** válasza:
100%

Egy gyerek nem egy bútordarab ami ha nem tetszik akkor kib@asszuk az életünkből. Ez egy élet, aminek része vagy, ha felnő, meg fogja kérdezni az anyjától ki az apja. És mindenki azt fogja válaszolni hogy egy balfsz aki nem tudott óvszert húzni. Mellesleg nem akart téged.

Te mit éreznél ha ezt mondanák apádról? :/

2012. szept. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/185 A kérdező kommentje:
Tudom. Ha apámról mondaná valaki biztos szarul esne de nem tudom hogy mit csináljak.
2012. szept. 20. 21:36
 165/185 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondoltál még arra, hogy... megpróbáljátok az életet együtt? Milyen a lány? Nem tudnád vele elképzelni?
2012. szept. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/185 anonim ***** válasza:

Utolsóban van valami: itt mindketten hunyók vagytok! Ok, hogy talán nem egyéjszakás lányt képzeltél életed párjának.


De ketten voltatok benne. Te sem vagy "jobb" nála. Hasonló kalandok után egy komoly lány talán komolyan sem venne.

2012. szept. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/185 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagy benne, hogy tied a gyerek? Ez egy utolsó reménysugár lehetne számodra. Ha pedig igen, akkor így jártál..
2012. szept. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/185 anonim ***** válasza:
Egyáltalán tartod a kapcsolatot a lánnyal?
2012. szept. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/185 A kérdező kommentje:
Nem gondolkoztam azon hogy megpróbálhatnánk együtt mert ő más mint én. amúgy én nem vagyok benne biztos de ő azt állítja hogy az enyém. és nem akarok vele beszélni/találkozni de néha ő keres.
2012. okt. 5. 22:41
 170/185 anonim ***** válasza:
Na most komolyan, ha az sem biztos hogy tőled van a gyerek, akkor azért a kislány is megér egy misét :D
2012. okt. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!