Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem kell a gyerek! Mit csináljak?

Nem kell a gyerek! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy jól sikerült buli eredménye... még nem született meg. Próbáltam rábeszélni a csajt, hogy vetesse el de ő nem akarta pedig még ő is fiatal. Nem is ismerem. Nemis biztos hogy az enyém. Nekem egyáltalán nem kell gyerek senkitől. Nem akarom megismerni mert az neki is és nekem is rossz lenne. Nem is tudom mit csinálok ha tényleg az enyém. Mit csináljak? Van valami megoldás?

Ne fikázzatok!

22F


2012. aug. 5. 20:19
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/185 anonim ***** válasza:
100%

"Ugyanmár, minimálbéres meló. Abból vonnak,a zöbbit meg feketén. Igy is jól el lehet éldegélni. A csaj meg nevelgesse."


Oszt mikor jön a NAV, hogy minimálbérből ezt hogy, akkor megint tele lesz a gatya. Meg hát vannak helyek, ahol, ha ilyet kérsz, akkor meg sem fontolják, hogy felvegyenek, fel sem merül az ilyen. Na meg, mikor majd eljut a nyugdíjig, akkor majd ott fog sírni, hogy hát de én dolgoztam 40 évet, miért csak ennyi??

2012. szept. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/185 anonim ***** válasza:
89%
101 Szövegértelmezés hol marad? Én nő vagyok. Nincs farkam amit a gatyámban hordanék. :) De azért kösz az üzenetet.
2012. szept. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/185 anonim ***** válasza:
65%

Most nem azért, de a huszonéves korosztálynak baromira nem lesz nyugdíja.... :)


És ha már itt tartunk, hogy mikor és mennyit fizessen, kérlek, kicsit hagy beszéljek a máik oldalról. 22 évesen estem teherbe, nem tudtam volna elvetetni, megtartottam, együtt maradtunk. A gyerek megtartása pedig az ÉN döntésem volt. Ha ellenezte volna (mint a kérdező esetében) akkor is megtartom. ÉN vállaltam volna.

Szétmentünk, a bíróság megállapított 12 ezer forint gyerektartást (ez nagyjából egy havi pelenka ára, vagy annyi se), pedig jól keres, csak feketén dolgozik.

Mégsem tartom a markom minden hónapban, hogy "nem elég a pénz, adjál még" mert 1. van bennem ennyi tartás 2. ha neki ennyit ér a gyereke, akkor ennyit ad 3. ezt a gyereket ÉN VÁLLALTAM!


Ne felejtsük el, a gyereket mindig a nő vállalja! MINDIG! A férfi támogathatja, segítheti, befolyásolhatja, de a végső döntés mindig a nőé - és a döntéseinkért vállaljuk a felelősséget, nem igaz?


És most ne gyertek azzal, hogy "hát akkóó minek dugta meg?!" mert én például gyógyszer mellett lettem terhes, és nem egyéjszakás kalandból - bizony ám, ilyen is van :)


Én azért kicsit megértelek kérdező, 20 évet kell szívnod egyetlen rossz döntés miatt, dehát az élet bizony nem igazságos... Tarts ki!


24 éves anyuka

2012. szept. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/185 anonim ***** válasza:
95%

" 1. van bennem ennyi tartás 2. ha neki ennyit ér a gyereke, akkor ennyit ad 3. ezt a gyereket ÉN VÁLLALTAM! "


Te miről beszélsz? Azt hiszed a gyerektartás egy büszkeségi vagy bármilyen érzelmi, elméleti kérdés? A gyerektől veszi el a pénz az apuka, nem a te büszkeségedtől avgy döntésedtől. A gyerektartás nem az anyukáról szól, hanem a gyerekről.

2012. szept. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/185 anonim ***** válasza:
5%
utolsó! Nem tudtad volna elvetetni? na de mért?
2012. szept. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/185 anonim ***** válasza:
100%

Hát haver, gratulálok. :)

Minden erőmmel azon lennék, hogy a gyerek életében ne vegyem ki a szerepem. 18 éves vagyok, el nem tudnám képzelni, hogy közvetlen a főiskola befejezése után máris egy gyereket neveljek, én élni szeretnék. Inkább fizetnék a gyerekre, ha az anyuka nem akarja elvetetni, minthogy kibúvókat keressek. Ez egy életreszóló lecke volt számodra. Koton nélkül nem dugod be a farkad olyan helyre, ahonnan később valami más is kibújhat.

Amúgy hadd kérdezzem meg: Ha az derült volna ki, hogy a csaj HIV vírussal fertőzött, és te ezt elkaptad volna (mivel gumi nélkül szexeltetek, erre az esély kb. 100% lenne), akkor tulajdonképpen mit szólnál? Mit szólnál ahhoz, hogy alig 10 év múlva már nem lennél, és 32 évesen meghalnál? Fogd fel úgy, hogy még ígyis baromi nagy mázlid volt, és ne csinálj ilyen baromságot. 22 éves vagy, nem óvodás. De ezekszerint, sajnos mégis. A kamaszkorban menő ez a "dugjuk be a farkunkat mindenhová, ahová már nem süt a nap" játék..

2012. szept. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/185 anonim ***** válasza:
100%

"Ne felejtsük el, a gyereket mindig a nő vállalja! MINDIG! A férfi támogathatja, segítheti, befolyásolhatja, de a végső döntés mindig a nőé - és a döntéseinkért vállaljuk a felelősséget, nem igaz? És most ne gyertek azzal, hogy "hát akkóó minek dugta meg?!" mert én például gyógyszer mellett lettem terhes, és nem egyéjszakás kalandból - bizony ám, ilyen is van :)"


Kedves 24 éves anyuka. Egy huszonéves férfinak már illik tudnia, hogy terhesség létrejöhet komoly kapcsolatban is és gyógyszer mellett is, nemcsak buliban koton nélkül. Innentől ha szexel, akkor vállalta a kockázatot.


A kérdező meg örüljön, hogy nem valami faroklerohasztó betegséget kapott el...

2012. szept. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/185 anonim ***** válasza:
6%
Annyiból igaza van a 24 éves anyukának (nőként írom!), hogy a gyerek szerintem sem kényszeríthető a férfire. A nő dönthet: szexel-e, megtartja-e, elveteti-e?
2012. szept. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/185 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell a férfira kényszeríteni, de a gyerek az első és az apa tőle vonja el a pénzt. Azzal, hogy lemondasz erről, a saját gyerekeddel szúrsz ki.
2012. szept. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/185 anonim ***** válasza:
100%
Ez a " nem kérek tartásdíjat, mert hisztizek a büszkeségem meg a sját döntésem miatt" hozzáállás nem méltó egy nőhöz, főleg nem egy anyához.
2012. szept. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!