Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem kell a gyerek! Mit csináljak?

Nem kell a gyerek! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy jól sikerült buli eredménye... még nem született meg. Próbáltam rábeszélni a csajt, hogy vetesse el de ő nem akarta pedig még ő is fiatal. Nem is ismerem. Nemis biztos hogy az enyém. Nekem egyáltalán nem kell gyerek senkitől. Nem akarom megismerni mert az neki is és nekem is rossz lenne. Nem is tudom mit csinálok ha tényleg az enyém. Mit csináljak? Van valami megoldás?

Ne fikázzatok!

22F


2012. aug. 5. 20:19
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/185 anonim ***** válasza:
92%

Felfogtad, hogy egy kis életről van szó? Egy pici emberről, aki szeretetre vágyik és te így állsz hozzá!? Szerinted ez hogy esne neki? Még meg sem született de már így gondolkodsz. Sajnállak téged is :(

Ha egyszer a kezedbe vennéd megváltozna minden.

Nem lenne jó ha lenne egy fiad akiből férfit nevelhetnél? Megtaníthatnád egy csomó mindenre és büszke lehetnél rá.

És ha lányod lenne? Ő lenne a szemed fénye! Őt is megtaníthatnád sok mindenre!

2012. aug. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/185 anonim ***** válasza:
56%
Ilyen tényleg létezik? Mármint,hogy fiatal lány teherbeesik egy buliban egy akárkitől és meg akarja tartani? Nem is ismeri azt,akitől terhes! Jó eséllyel nincs egzisztenciája,hogy egyedül is fenn tudja tartani magukat! Eldobva a lehetőséget,h valakivel közösen akarja ezt átélni? És mit mond a gyerekének? "Apa" beakasztott egy buliban,ebből lettél te? De nem baj,a buli legalább jó volt! Több sebből vérzik ez a story,már ne is haragudj!
2012. aug. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/185 anonim ***** válasza:
24%

"Ilyen tényleg létezik? Mármint,hogy fiatal lány teherbeesik egy buliban egy akárkitől és meg akarja tartani?"


Te magadnál vagy?:D

Én is megtartottam volna, gondolkozás nélkül!


Nem ismeri az apát? Na és!

A saját vérem lenne! :) Az én húsom-vérem, hogy tudnám elpusztítani a SAJÁT utódom, bárkitől van?


Undorodnék magamtól is utána. :S

2012. aug. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/185 anonim ***** válasza:
71%
Kedves utolsó! Igen magamnál vagyok! A semmiből nem lehet gyereket nevelni. És a "majd lesz valahogy" ne legyen már opció egy gyerek születésénél! Ebből nem kéne etikai kérdést csinálni! Mert ha ez a leendő anya kibssza a kukába a gyerekét,te fogsz a legjobban kardoskodni,h miért nem vetette el! Ez az én véleményem! Nem tudnál nekem olyan okot mondani,amiért ilyen helyzetben megtartanám!
2012. aug. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/185 anonim ***** válasza:
56%

"Mert ha ez a leendő anya kibssza a kukába a gyerekét,te fogsz a legjobban kardoskodni,h miért nem vetette el! Ez az én véleményem! Nem tudnál nekem olyan okot mondani,amiért ilyen helyzetben megtartanám!"


Engem aztán sosem fogsz hallani az abortusz mellett kardoskodni (bár a kukába "kib.szás" nyilván sokkal-sokkal rosszabb: de általában azok a nők teszik, akik valamiért lemaradnak az abortuszról, lehetőségük sincs rá, vagy nem elég értelmesek még ahhoz sem, nem pedig MEGTARTANI akarják a babát).


Véleményed lehet- és természetesen a te életed, akkor csináltatsz abortuszt, amikor akarsz.


Ha nálam tizenévesen sikerül be, akkor is megtartottam volna, képzeld (mindig így gondolkoztam- pedig akkor semmim sem volt, és képzeld, felelőtlen sem voltam: védekeztem, vigyáztam; ugyanis az lenne a HELYES. :) De ha már úgy alakult volna- akkor nem vetettem volna el.


Ma huszonévesen biztos egzisztenciám van, egyedül is fel tudnék nevelni egy gyereket- de sosem a "férfinek" akartam szülni!


Mély meggyőződésem, hogy azért juthattam idáig, mert "szegényen" is kitartottam volna. Talán nem így alakul akkor, talán baromi nehéz körülmények között nevelnék egy gyönyörű gyereket, és nem a kényelmes irodámban ülnék: de ismerem magamat, és tudom, hogy valószínűleg éppen ilyen boldog lennék, csak épp más körülmények között (ugyanis engem is így neveltek a szüleim, semmijük sem volt, amikor összekerültek).


Sőt: legjobb barátnőmet egyedül nevelte fel az édesanyja, aki fiatal lányként szülte őt. Később futott be "karriert", miután barátnőm már nagylány volt, addig sokat nélkülöztek, de kevés boldogabb családot ismerek náluk!


Bnőm megtanulta mi a kitartás, áldozat, munka. Ma két diplomával, és fantasztikus, nem mindennapi kitartással, akaraterővel rendelkezve szintén azt vallja, hogy akár egyedül is vállalná a gyermekét, ha úgy alakul. :)

2012. aug. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/185 anonim ***** válasza:
74%

"Nem tudnál nekem olyan okot mondani,amiért ilyen helyzetben megtartanám!"


Nem mondok neked okokat- csak az én érzéseimet. Azonnal azt érezném, hogy a megfogant gyermek egy részem, test a testemből, ezzel együtt egy új emberi lény.


Mit mondanék neki, ha felnő? Azt, hogy szerettem, már a fogantatás pillanatától, mert éreztem, hogy az enyém. És mert onnan, attól a pillanattól kezdve mindennél fontosabb volt számomra, hogy vigyázzak rá. :)


Magánvélemény- nem kell egyetérteni. :)

2012. aug. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/185 A kérdező kommentje:
Felfogtam. És akkor most mit csináljak? Legyek mintaapa?
2012. aug. 8. 23:24
 78/185 anonim ***** válasza:
9%
72-es válaszoló, a Drága Jó Isten mentse meg a világot attól, hogy te gyermeket vállalj!
2012. aug. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/185 anonim ***** válasza:
84%

Előbb a DNS vizsgálat, és csak utána a többi.


Amúgy a lányt nem kérdezted, hogy hány emberrel feküdt le abban az időszakban??

ő állítja, hogy csak a tied lehet a baba?

2012. aug. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/185 A kérdező kommentje:
Rajtam kívül 1 sráccal volt de szerinte tőlem van.
2012. aug. 9. 19:58
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!