Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem kell a gyerek! Mit csináljak?

Nem kell a gyerek! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy jól sikerült buli eredménye... még nem született meg. Próbáltam rábeszélni a csajt, hogy vetesse el de ő nem akarta pedig még ő is fiatal. Nem is ismerem. Nemis biztos hogy az enyém. Nekem egyáltalán nem kell gyerek senkitől. Nem akarom megismerni mert az neki is és nekem is rossz lenne. Nem is tudom mit csinálok ha tényleg az enyém. Mit csináljak? Van valami megoldás?

Ne fikázzatok!

22F


2012. aug. 5. 20:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/185 anonim ***** válasza:
85%

Senki nem kényszerítette a kérdezőt,hogy dugja meg a csajt.

Könnyű mindig a nőkre fogni ;)

2012. aug. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/185 Pityeeesz ***** válasza:
8%
Próbáltál már neki pénzt ajánlani azért hogy elmenjen abortuszra? Az ilyen ribizlik sok esetben már abban is benne vannak. Mittomén felajánlasz neki egy nagyobb összeget, plusz fizeted az abortuszt, meg aztán azt mondod hogy havonta fizetsz neki valamennyit, aztán amikor megvolt az abortusz elfelejtesz fizetni. Ezzel nagy eséllyel le lehet szerelni a haszonleső kis csajokat. Persze nem lesz olcsó, de még mindig jobb mint egy életen keresztül fizetni a kiscsaj diszkózását.
2012. aug. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/185 anonim ***** válasza:
97%

Nem zavar benneteket, hogy már réges-régen nem a feltett kérdésre válaszoltok?

Mi értelme van egymásnak esni, egymás véleményét kritizálni, a másikat kioktatni, a másikat sértegetni, stb.

A kérdező réges-régen vagy egy újabb buliban újabb csajt kúr, vagy elment aludni, vagy csak röhög a markában, hogy jól felkavarta az indulatokat a kitalált kérdésével.

2012. aug. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/185 anonim ***** válasza:
64%

Olyat nem lehet, hogy a csajjal megbeszéled, hogy ne valljon be téged? Nem tudom, hogy működik, nem akarok nagy butaságot írni. Akkor se pénz, se felelősség.

Legalábbis egyik ismerős (tini lány...) így tett, nem akarta az apát látni se, gyerektartás sincs, de apa sem.

2012. aug. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/185 A kérdező kommentje:
Csak párszor beszéltük 1-2 szót de amúgy nem nagyon ismerem. Anyámék még nem is tudnak róla. Tudom, hogy nem tehet róla és sajnálom is szerencsétlen gyereket de nem akarok tudni róla mert tudom, hogy nem vagyok apának való, főleg nem ennyi idősen és ha rosszul bánnék vele mert nem értek hozzá akkor ugyanolyan szar lennék mint most. Istenben nem hiszek, 20 év múlva meg már nem leszek sehol. Azért akarta megtartani mert azt mondta hogy nem tudna úgy élni hogy elveszi a saját gyerekének az életét. és ebben végülis igaza van. Az meg nem az én dolgom hogy ő hogy fogja viselni.
2012. aug. 5. 23:00
 46/185 anonim ***** válasza:
53%

örökbeadás?


neked se kéne "apaként élned" és a csajnak sem kéne a tudattal élni, hogy megölte a gyerekét

2012. aug. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/185 A kérdező kommentje:
Örökbeadásról még nem beszéltünk.
2012. aug. 5. 23:08
 48/185 anonim ***** válasza:
59%
próbáld meg, szerintem jelen esetben ez a leghumánusabb megoldás, keressétek fel őket, van csomó egyesület, ami örökbeadással foglalkozik
2012. aug. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/185 anonim ***** válasza:
79%
Elmenekülni nem nagyon tudsz, még ha külföldön dolgozol is vonják a fizetésedből. Ülj le vele és beszéljetek át minden lehetőséget.
2012. aug. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/185 anonim ***** válasza:
83%

"Örökbeadásról még nem beszéltünk."


Szerintem ne is nagyon vesd fel, én kinyírnálak a helyében. Érezni ahogy rugdos, megszülni, majd odaadni másnak, hogy nevelje... és utána minden hasonló korú szembejövő gyereknél elgondolkodni, hogy vajon az ő gyereke-e... ez nekem kegyetlen.


Amúgy meg sz.r ügy, de ez van, vállald a felelősséget.... A d.gással ez jár. Néha csak az öröm, néha a nemi betegség, néha a kölök. És még kettőtök közül te jártál a jobban, mert te már attól jó apának leszel titulálva, ha rendszeresen odalököd a pénzt és néha jópofizol a gyereknek. Viszont éjjel ő fog felkelni hozzá óránként ha lázas, ő fog nehezen munkát és új párt találni, ő fog kuncsorogni egy szabad estéért valakinek, hogy vigyázzon addig a gyerekre.

2012. aug. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!