Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem kell a gyerek! Mit csináljak?

Nem kell a gyerek! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy jól sikerült buli eredménye... még nem született meg. Próbáltam rábeszélni a csajt, hogy vetesse el de ő nem akarta pedig még ő is fiatal. Nem is ismerem. Nemis biztos hogy az enyém. Nekem egyáltalán nem kell gyerek senkitől. Nem akarom megismerni mert az neki is és nekem is rossz lenne. Nem is tudom mit csinálok ha tényleg az enyém. Mit csináljak? Van valami megoldás?

Ne fikázzatok!

22F


2012. aug. 5. 20:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/185 anonim ***** válasza:
98%

Az egy dolog, hogy te nem szeretnél gyereket (miért is nem védekeztél? Már nem 15 éves vagy, drága, tudnod kell, hogy hogyan lesz a baba), de a lánytól ne várd el, hogy elvetesse.

Most már nincs mit tenni, fizesd a tartásdíjat és amennyit csak tudsz. A gyereknek tényleg jobb lesz, ha nem tartod vele akapcsolataot, a lány találni fog magának másik férfit és te ne kavarj be az életükbe.


Röhej, hogy 22 évesen nem védekezel...

2012. aug. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/185 anonim ***** válasza:
84%
Vágjad le...
2012. aug. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/185 anonim ***** válasza:
95%
Ő nem, de a bíróság kényszerítheti. :)
2012. aug. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/185 anonim ***** válasza:
4%
Nem megy el tárgyalásra. Naagyon sokáig lehet ám húzni a bírósági ügyeket.
2012. aug. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/185 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsétlen gyerek.... ez jól kezdődik neki.

(bocs az off-ért)

2012. aug. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/185 renji7575 ***** válasza:
82%

öregem ezt jol megcsináltad..

Ha ojan szerencséd van akkor egy 2 évtizedik lemondhatsz a pénz tartalékolásrol.. naggyábol elég sok elfog menni hogy fizess a gyerek után..

Te max kiadsz 100k-t hogy kiderüljön megszívtad vagy sem

ez olyan mint a rulett.. Sok sikert;l remélem érni fog valamit

2012. aug. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/185 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nem ismerem el, nem megyek el a tárgyalásra tanács oltári baromság, már nem egy ilyet láttam. Így csak az időt húzod és a gyerektartást visszamenőleg is ki kell fizetni. Nyilván, hisz születésétől kezdve pénzbe kerül a ruha, az étel, a játék, az élet, mint ahogy a kérdező is evett, öltözött, játszott, élt.
2012. aug. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/185 anonim ***** válasza:
11%
Az abortusz is bűn lenne, amiért Isten felelősségre vonja az embert, mert az abortusz is gyilkosság.
2012. aug. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/185 anonim ***** válasza:
88%

A csajnak mondd meg, hogy nem akarod a gyereket. Ha mégis meg fogja szüli, akkor kérni fogod az együttműködését genetikai vizsgálathoz, addig az apaságot nem ismered el, amíg az nem bizonyított. Egy 3 mintás (anya, gyerek, vélelmezett apa), szájnyálkahártya hámsejtekből otthon levehető mintás (ehhez eszközöket küldik) vizsgálat 50 ezer alatt meg van (pl. [link] Ha ebben nem működik együtt, akkor küldj neki ügyvédi felszólítást. Igazából ez nem kötelezi semmire, de ha később bíróságnál apaság megállapítást kérné polgári perben, akkor neked egy adukártya, hogy te korábban már meg akartál bizonyosodni az apaságodról, ő nem volt együttműködő. Ha együttműködik és kiderül, hogy te vagy az apa, ezt az információt a csaj elől elhallgathatod, neki a cég nem szolgáltat adatot, mivel te voltál a megrendelő.

Neked addig a gyermekkel szemben semmilyen kötelezettséged sincs, amíg az apaságod fel nem vállalod vagy azt bíróság meg nem állapítja. A csaj polgári perben kérheti az apaság megállapítását, ekkor a bíróság igazságügyi apasági vizsgálatra kötelez (infók: [link]

A perköltségeket a vesztes fizeti, de sokkal nagyobb lúzerség lenne más gyerekét sajátodként elismerni. Ha bíróság megállapította, hogy te vagy az apa, a csaj kérhet tőled gyermektartásdíjat, amiben ha nem sikerül megegyeznetek, akkor annak megállapítását bíróságtól kérheti. Viszont megegyezés fázisban kevesebb tartásdíjért cserébe kevesebb gyermekláthatási jog alku tárgya lehet.

2012. aug. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/185 anonim ***** válasza:
95%

És esetleg nem kérdezted meg a csajt, hogy ő miért akarja megtartani? Lehet ám, találnátok valami közös megoldást, pl az örökbeadás, vagy valami humánusabb, mint ahogy előttem leírták, hogy nem mész el a tárgyalásra, meg nem fizetsz, meg szívózol, meg társai...


Oké, hibáztál, ezen lendüljünk túl... a csajjal meg tényleg old meg a dolgot civilizáltan! Ha hajthatatlan, akkor szerintem várd meg, amíg a csak kér apasági vizsgálatot, neked akkor lesz a legjobb, ha nem pattogsz. Ha viszont kiderül, hogy a tiéd, akkor fizetned kell, nem keveset.


A csaj is érdekes mondjuk, egy vad idegentől vár gyereket, ő is maximum annyi idős mint te, és mégis meg akarja tartani, hogy az elkövetkezendő években a szülei nyakán nyomorogjon, arról nem beszélve, vajon miféle szeretetteljes gondolata lesz a gyermek fogantatásával kapcsolatban (pl: részegen összefeküdtm a valakivel, mert nájki cipője volt, aztán behánytam és elaludtam).


De ha már itt vagyunk, gondolj arra, neked lesz-e érzelmi kötődésed? Ha kiderül, hogy a kicsi a tiéd, nem csak a pénztárcádat fogja megterhelni, ez sokkal súlyosabb problémákat vet fel! Fogod látogatni? És az anyuka hogy fogja viselni? És a gyerek igényelni fogja?


Nyakig vagy a lekvárban, és a vesztes persze a gyerek, aki semmiről nem tehet...sajnos...

2012. aug. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!