Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem kell a gyerek! Mit csináljak?

Nem kell a gyerek! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy jól sikerült buli eredménye... még nem született meg. Próbáltam rábeszélni a csajt, hogy vetesse el de ő nem akarta pedig még ő is fiatal. Nem is ismerem. Nemis biztos hogy az enyém. Nekem egyáltalán nem kell gyerek senkitől. Nem akarom megismerni mert az neki is és nekem is rossz lenne. Nem is tudom mit csinálok ha tényleg az enyém. Mit csináljak? Van valami megoldás?

Ne fikázzatok!

22F


2012. aug. 5. 20:19
 141/185 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, a gyereket egyáltalán nem érdekli, hogy ki döntött és ki nem a léte felől, a pénz pedig őt illeti és kész, az anyukának erről nincs joga lemondani.


Egyébként tök mindegy, fölösleges vitázni, úgyis fizetni kell és kész, a srác meg nem akar gyereket nevelni.

2012. szept. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/185 anonim ***** válasza:
4%
Ha megszületik és a tiéd, hivatalos iratban lemondhatsz róla... De remélem tanultál az esetből egy élere, és megismerkedsz a koton fogalmával:)
2012. szept. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/185 anonim ***** válasza:
3%

141: Már ne haragudj, de én olyan pénzről mondok le, amilyenről akarok. Szerencsére megtehetem. :)

Egyébként is akkor vállalok gyereket, ha el tudom tartani.:)

2012. szept. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/185 anonim ***** válasza:
84%
Persze, vedd el a saját gyerkedtől a pénzt, gratulálok! Tegyél egy szívességet az emberiségnek és ne vállalj gyereket!
2012. szept. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/185 anonim ***** válasza:
3%

144: De hát minek még több pénz? Egyedül is el tudom tartani. Nem ezt akarom (jelzem!). De most is olyan párom van, aki jóval kevesebbet keres nálam. Ha így, együtt vállalnánk gyereket, a páromat nem, de a gyereket én tartanám (ő annyit keres, amiből jó, ha önmagát fenntartja!)


Miért ne vállaljak gyereket pont én, aki mindent képes lenne megadni neki?


S hogy miért azt választottam páromnak, akit- egy gazdag férfi helyett? Mert emberileg megfelelő apa lenne. Érzelmileg. És ezt tudom róla.

Egy gazdag pasi talán hozná a pénzt, de minek az olyan apa, de talán magasról tenne a gyerekre, nem sokat foglalkozna vele.

2012. szept. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/185 anonim ***** válasza:
(második de nem kell oda, elírtam!)
2012. szept. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/185 anonim ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=-y_m8rB8BPI&feature=related


ajánlom figyelmedbe :D


ja és gratulálok apuka !

2012. szept. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/185 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező válaszait olvasva én egyre kevésbé értem, miért akarja valaki pont az ilyen embert szaporítani... Remélem, szegény gyereknek legalább az anyja normális valamennyire.
2012. szept. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/185 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, miért nem érti meg valaki, hogy attól, hogy úgy gondolja neki van elég pénze, nem lehet csak úgy lemondani a gyerektartásról. Az nem neked jár, hanem a gyereknek. Arról, ami jó a gyereknek, te csak úgy nem mondhatsz le, akkor se, ha amúgy nincs rá szükség. Szép is lenne, nem véletlen találták ezt ki. A szülők nem mindig a gyerek érdekeit nézik, ezek a szabályok pedig a gyerek érdekeit védik. Szóval vagy gyámhatósági vagy bírósági hozzájárulás kell ahhoz, hogy a gyerektartásdíjáról lemondhass és ezt általában csak akkor engedélyezik, ha "cserébe" olyan nagy értékű dolgot ruháznak a gyerekre, amiből később jövedelme lehet, de még ekkor is megmarad a jog, hogy a körülmények megváltozása esetén követelhető legyen a tartásdíj. Ez nem úgy megy, hogy anyuka eldönti, hogy nekünk ez a köcsög ne fizessen, legalább nem lesz vele baj.
2012. szept. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/185 anonim ***** válasza:
4%

És ha az apánál marad a gyerek, akkor is van gyerektartás? Persze, bizonyára van.

Mellesleg, ha ez a törvény, akkor nekem édesmindegy, annyi, hogy nem mentem volna az apa után, ha lelép.


Mellesleg, leírtam: a gyerekem kapcsolatban fog születni, és mivel az apukája csak önmagát fogja fenntartani, így természetesen gyerektartás se igen lesz (leszámítva, hogy néha vesz neki ezt-azt, de mivel együtt élünk, nyilvánvalóan a közös pénzből von el erre a célra, szintén).


No, ilyen helyezettel mit kezdenél?

Megbüntetnél, hogy csóró partnert választottam? :)

2012. szept. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!