Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem kell a gyerek! Mit csináljak?

Nem kell a gyerek! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy jól sikerült buli eredménye... még nem született meg. Próbáltam rábeszélni a csajt, hogy vetesse el de ő nem akarta pedig még ő is fiatal. Nem is ismerem. Nemis biztos hogy az enyém. Nekem egyáltalán nem kell gyerek senkitől. Nem akarom megismerni mert az neki is és nekem is rossz lenne. Nem is tudom mit csinálok ha tényleg az enyém. Mit csináljak? Van valami megoldás?

Ne fikázzatok!

22F


2012. aug. 5. 20:19
 171/185 anonim ***** válasza:
Volt DNS vizsgálat?
2012. okt. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/185 anonim ***** válasza:

Csak élve született gyermeken csinálnak dns vizsgálatot. Szerintem arra kell készülni, hogy a kérdezőé a kisbaba, legalábbis pénzügyileg mindenképp. Max "kellemes" meglepetés lesz, ha mégsem.


Kérdező, a szüleid tudják már? Mit szóltak?

2012. okt. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/185 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek?
2013. márc. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/185 A kérdező kommentje:
semmi,van egy fiam...
2013. márc. 27. 22:38
 175/185 anonim ***** válasza:
Hogy alakult, megírtátok az apaságit? Látogathatod a kicsit? Kell végül fizetned?
2013. márc. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/185 A kérdező kommentje:
Látogathatom és kell fizetnem. Aranyos meg minden de még mindig úgy gondolom hogy hiba volt. Nem vagyok hozzá elég érett.
2013. ápr. 7. 09:46
 177/185 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!


Először is elismerésem, hogy vállalod a felelősséget a tettedért.

Azt megértem, hogy ilyen fiatalon éretlennek érzed Magad egy gyerekhez, de én mégis arra bíztatlak, hogy látogasd Őt! Pár év múlva biztos, hogy büszke leszel a fiadra, akkor már picit érettebb leszel és jobban belegondolsz a dolgokba.

Fontos, hogy a gyerek tudja, hogy ki az apja, ezért írom, hogy amilyen gyakran csak tudod, látogasd.

Biztos vagyok benne, hogy előbb-utóbb felébrednek Benned az apai érzések.

Az anyagi támogatásnál sokkal többet jelent, ha kialakítasz vele egy jó apa-fiú kapcsolatot. Hiszen a Te véred. :)


27N

2013. ápr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/185 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csodálatra méltó, hogy felvállaltad. Meglátod nem fogod megbánni. Később, mikor már nagyobbacska lesz, nagy-nagy örömmel fog hozzád futni, s csodálattal fog felnézni rád, két pici kezecskéjével fog ölelni örömében, hogy lát. Akkor meglátod örülni fogsz. Ha még nagyobb lesz nagyon büszke leszel arra, hogy van egy nagy fiad. Látogasd sokszor. :)
2013. ápr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/185 anonim ***** válasza:

Hidd el, jo lesz az! :)

Ha most elhagynad oket par ev mulva nagyon-nagyon megbannad, es szeretned visszaforgatni az idot, csak mar nem fogod tudni! Ezert is legyel mindig a kozelben, latogasd es orulj neki!

2013. ápr. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/185 anonim ***** válasza:
Azóta mi a helyzet? :D
2013. aug. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!