Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a FB...

Mit gondoltok erről a FB párbeszédről?

Figyelt kérdés

-szia. jó lenne mégegyszer találkozni, utoljára.

-igen, jó lenne, nagyon hiányzol. most náthás vagyok, de jövőhéten találkozzunk.

-rendben, akkor később utazol el?

-igen.


Valami hasonló párbeszéd.

Kik között hangozhatott el szerintetek?


2012. júl. 15. 21:26
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/207 A kérdező kommentje:
A FB oldalon, mint "menyasszonya" vagyok megjelölve egyébként. És átlinkelődik az oldalamra, ott az egész profilom, tudja, látja, hogy ki vagyok.
2012. júl. 15. 23:52
 82/207 A kérdező kommentje:

A csaj bevallotta:((((((


"Nem hazudok... tényleg egyszer találkoztam vele... ő írogatott nekem...Tudom hogy van családja... nem szokásom belegázolni mások életébe... Hidd el nekem!! Ne bennem keresd a rosszat.. Én más vizeken evezek.. Amerika felé...az én szerelmem ott vár rám!!"


én: és mit akart tőled?


"szerinted? amit egy férfi egy nőtől... de engem tényleg nem érdekel... és ne hari, de nekem most a leendő férjemmel kell beszélgetnem....."

2012. júl. 16. 00:00
 83/207 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ezek szerint ha mégsem csalt meg, az akkor sem rajta múlt... :(
2012. júl. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/207 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom , a váláson még egyenlőre ne gondolkodjál , de a házasságon se , mindenképpen el kell halasztani szerintem. Kitartást.
2012. júl. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/207 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom.... és be is vallotta, hogy megtörtént a megcsalás, vagy csak azt említette, hogy a férjed nagyon akarta?!

Bizarr...

2012. júl. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/207 anonim ***** válasza:
100%

Hm, nekem meg inkabb tunik ugy, hogy a ferjed ertesitette arrol, hogy mi tortent, ezert irta a noci neked ezt az uzenetet, hogy csak egyszer talalkoztak es nem volt kb semmi.

Ha en nem akartam senkitol semmit egy talalkozo utan es olyan nagyon biztos voltam benne, hogy valaki masnak a felesege akarok lenni, akkor nem irnek olyat, hogy "nagyon hianyzol".

Nem szeretnek rossz indulatu lenni es nem akarom, hogy feleslegesen bomoljanak fel parkapcsolatok, vagy legyen valakibol hetvegi apuka es tort csaladu gyermek, de speciel nekem ez a level a nocitol kamunak tunik.

(Megjegyzem, hogy engem csalt meg a ferjem ket gyerek utan, rendbe tudtuk rakni, tehat remeny mindig van, de nalunk kicsit mas volt a tortenet.)

2012. júl. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/207 anonim ***** válasza:
100%
Na, igen, a nőtől már ez nem teljesen őszinte üzenet... előtte tuti, megbeszélte a pároddal, hogy mit írjon.
2012. júl. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/207 anonim ***** válasza:
32%
iLYEN ESETEKBEN A NŐ MINDIG MAGÁT VÉDI,BÁRMI AÁRON,ÉS ELJATSZA HOGY A férfi volt aki rá mászott...mellesleg nekem is azt hazudta az épp aktualis holgyike hogy semilyne smsekről nem tud,mikozben feketen feheren ott voltak a szerelmes smsek....legalab kimegy kulfoldre,szerintem csak egy kaéland volt,nagyob erzelmek nelkul...de mostantol gondolom tudod te is hogy alj a dolgokhoz...
2012. júl. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/207 anonim ***** válasza:
100%

A nő egyértelműen hazudik. Tudom, kecsegtető lenne elhinni amit írt, hogy fizikai megcsalás nem történt, de az a párbeszéd ami köztük zajlott, az többet elárul. Azt nem mutattad meg a nőnek? Én megtettem volna, kíváncsi vagyok mit reagálna...

Sajnálom de biztos hogy megcsalt, de ha még igaz is volna amit a nő leírt neked, akkor is megcsalt fejben és ha nem ez a nő, akkor majd jön másik és megfog... :(

2012. júl. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/207 A kérdező kommentje:

sziasztok. Alig tudtam éjjel aludni. Nem lesz házasság. Erre jutottam.

Szerintem is hazudik a nő, bár furcsálltam, hogy leírta, hogy a párom rámászott.

1000% biztos vagyok, hogy volt/van közöttük viszony, illetve, hogy a párom ez alapján fűnél-fánál bepróbálkozik.

A nőnek csúnya arca van, kiélt, de baromira vékony. Kefélésre pont jó.

Párom hajnalban elment, nem tudom, hogy most ezek után hogy viszonyuljak hozzá. Szívem szerint kitenném a szűrét, csak az a baj, hogy béreljük a lakást, ahol lakunk. Anyuhoz visszaköltöznék szívem szerint, de egy költözést lebonyolítani nem a legegyszerűbb és nem is olcsó. (40 e ft volt ideköltözni)

Ráadásul minden ingóság az enyém.

Szóval az lenne jó, ha eltűnne innen, de ebbe biztos nem megy bele, már mondta.

Gyerektartásból jól megélnénk, több, mint 400 e ft a br-ja. Nem akarom ilyen emberrel leélni az életemet.

Hát igen, mese..... Sajnos nem az.

2012. júl. 16. 09:09
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!