Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok az alábbi...

Mit gondoltok az alábbi párbeszédről? Nekem nem tetszett, mikor hallottam.

Figyelt kérdés

-Doktornéni erősen ajánlja, hogy szoktassuk rá a kutyát a tápra.

-Minek, nő a foga?

-Nem azt mondta ebben meg van neki minden vitamin és a legegészségesebb a számára.

-A kutya csak ne egyen ilyen sz*rt, felesleges hülyeség.

Az egyik egy 25-30 éves fiatal lány, aki a kutyájának a legjobbat akarja, a másik egy 70 éves öreg.


2010. jún. 1. 16:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Melyik része nem tetszett?
2010. jún. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
a kutyának ennie kell tápot mert egyrészt tényleg minden vitamint tartalmaz amire szüksége van másrészt meg rágnia is kell
2010. jún. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
nem értem teljesen a lényegét a kérdésednek, de tény hogy a kutyáknak tényleg jó tápod adni de csak ha megvannak már a fogaik. persze jó minőségűt! a royal canin a legjobb. csak kár hogy az én kutyám nem hajlandó megenni, ezért és Pedigree-t szoktam neki adni. persze ha a kutya nem hajlandó megenni a tápot akkor nem kell erőltetni mert kihányja
2010. jún. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha Őket nézzük és azt amit az öreg mond, akkor én "szarral" etetem a kutyámat: tápot eszik (Orijen, Acana). Emellett hetente egy nap főtt kaja (csirkemell, rizs, sárgarépa). Egyébként pl. nálunk a Nagymamám sem érti miért kap a kutya tápot, de mondjuk Ő nem szarozza azért le, csak Ő jobban szeret neki más dolgokat adni, pl virsli, husi ilyesmik, de elfogadja, hogy mi táppal etetünk elsősorban.
2010. jún. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%

a véleményem hogy ha a néni korában éltél volna neki adnál igazat, viszont hogy közelebb vagy a 25-30-hoz a csajnak adsz igazat. magyarázom:

amikor a néni fiatal volt nem mindenféle kalóriaszegény vitamindús műkajával ették a kutyákat hanem örültek ha egy kis levest löttyintettek a kenyérre amit kaptak.

a csaj idejében a csapból is a nemistudommilyen furi nevű kutyatápok folynak hogy azok a legegészségesebb, legjobb (legdrágább) ételek amivel a kutyust táplálni lehet. tudod ha belegondolsz hogy a kutyák annyi ideje léteznek mint mi és kenyérrel is éltek és virultak lehet észreveszed hogy kicsit arra játszanak a gyártók hogy a kutyatartásból is hasznot húzzanak...

a néni mellett szóljon, az én kutyám mindig is olyan ételt kapott aminek a fele áztatott kenyér a másik fele konzerv és házi maradékok. rettentően egészséges állatka nagyon boldog és nem dobunk ki sok pénzt rá:).

15/L

2010. jún. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25%
Ilyenek ezek a vén tetvek,mindenbe belepofáznak amihez nem értenek.
2010. jún. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%
előző vagyok, nem értem miért kell a kutyának virslit, husit adni. könyörgöm ezek emberi kaják. az állat nem arra van kitalálva hogy emberételt egyen és a kanapén aludjon. szerintem (én most mondjátok nyugodtan hogy állatkínzó vagyok) a kutyának nem a kanapén van a helye és nem emberi táplálékon kell élnie. de persze ez az én véleményem, nem akartam senkit sem megbántani. a mi kutyáink mindig is így éltek: kint az udvaron és az előbb elmondott kenyeres ételt ettek volt ami 18-20 évet is megélt
2010. jún. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
bocsi nem előző mert közben írtak hanem 16:55 :)
2010. jún. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%
Azért nem kell isteníti a tápokat. A legjobb minőségű táp is hidd el , hogy vágóhídi hulladékból készül. Ugye nem képzeled, hogy az 1500 ft/ kg-s kajában belerakják az 1200 ft/kg csirkemellet? Persze, hogy nem. Ha pedig nem, akkor már inkább kapjon a kutya far hátat, nyakat stb. Kiegészítésképpen jöhet a táp. Egy hatalmas nagy üzlet,amire a sok gazdi tudja verni a mellét, hogy az én kutyám a legjobbat legdrágábbat kapja, az persze teljesen mindegy, hogy jó e a kutyának vagy nem, ki nem sz@rja le, az a lényeg, hogy én megvettem a létező legdrágábbat.
2010. jún. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
17:01 teljesen igaz kicsit mindenki meg van ezzel vezetve, a legtöbb pénzt kiszerelik belőlük azaz hülyét csináltak belőle és még büszke is rá... kicsit leírja magát ez persze nem jelenti hoyg egyáltalán nem kell tápot adni neki a változatosság fontos de igazad van inkább farhát meg egyebek. nem lesz a kutyának semmi baja
2010. jún. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!