Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok az alábbi...

Mit gondoltok az alábbi párbeszédről? Nekem nem tetszett, mikor hallottam.

Figyelt kérdés

-Doktornéni erősen ajánlja, hogy szoktassuk rá a kutyát a tápra.

-Minek, nő a foga?

-Nem azt mondta ebben meg van neki minden vitamin és a legegészségesebb a számára.

-A kutya csak ne egyen ilyen sz*rt, felesleges hülyeség.

Az egyik egy 25-30 éves fiatal lány, aki a kutyájának a legjobbat akarja, a másik egy 70 éves öreg.


2010. jún. 1. 16:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Aki azt gondolja, hogy a drága kutyakonzervben nem az van, ami rá van írva, az téved.A kutyások a prémium minőségben előbb kifizetik a borjúhús árát, mint emberkajának a hentesnél.Ismerőseim dolgoznak gyártó cégnél, minőségi hús, amit felhasználnak.
2010. jún. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó, nekem is dolgoznak ismerőseim gyártó cégnél. Prémium kategóriásnál. Úgyhogy kontrázok. Azért pl a Chappit se a semmiért büntették meg. Gondolod,hogy a többi különb?
2010. jún. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
a szemes prémium tápokat talán 50 éve, ha feltalálták. A kutyák több ezer éve élnek az ember mellett. Ahhoz képest az 50 év semmi, fejlődési szempontból. Szóval egyelőre azt mondani, hogy a kutya "természetes" elesége a prémiumtáp, hülyeség. A kutya, mint fajta szervezete ez alatt a pár év alatt még hozzá se szokhatott a téphoz annyira, mint ahhoz, amit előtte sok-sok évezreden át evett. Ezzel nem azt mondom, hogy rossz a táp, hanem hogy nem kell azon meglepődni, ha nem ez a természetes eleség mindenki szerint.
2010. jún. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

19:52

A Chappy prémium kategóriás?

Hulladék.

2010. jún. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!