Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a FB...

Mit gondoltok erről a FB párbeszédről?

Figyelt kérdés

-szia. jó lenne mégegyszer találkozni, utoljára.

-igen, jó lenne, nagyon hiányzol. most náthás vagyok, de jövőhéten találkozzunk.

-rendben, akkor később utazol el?

-igen.


Valami hasonló párbeszéd.

Kik között hangozhatott el szerintetek?


2012. júl. 15. 21:26
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/207 anonim ***** válasza:
100%
Sajanlom tenyleg. mennyi idős terhes vagy amugy?
2012. júl. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/207 anonim ***** válasza:
76%
Azt megkérdezhetem, hogy mégis minek alszik ő a fiúval és te a lányotokkal külön, külön szobában?
2012. júl. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/207 A kérdező kommentje:

Közel 20 hetes.

És akkor leveleztek és találkoztak, amikor teljesen el voltam kenődve, mert rossz lett az afp vizsgálatom és genetikai uh-ra kellett mennem. Féltem, hogy beteg a baba, szerencsére rendben van, de eljönni sem akart velem az uh-ra, pedig tudta, hogy mennyire félek.

Pedig anyu vigyázott a fiúnkra, csak a kislányunkat vittük. És ekkor szívbaj nélkül levelezgetett/találkozott vele.

2012. júl. 16. 09:21
 94/207 anonim ***** válasza:
100%

evidens h folyamatosan tartják a kapcsolatot. a hiányzol dolog gáz. ettől függetlenül nem biztos h d.ugni voltak,de valószínű. az még nagyobb baj,h 4ig dolgozik,de 8ig nem jön haza


gyerekekkel milyen a kapcsolta? ha nem szoros,sztem dobd ki

2012. júl. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/207 A kérdező kommentje:

Hát ez az. Kisfiún szépen elalszik az új kiságyába, amit jó féléve kapott. Mégis lefekszik mellé a földre, mert szerinte csak így tud aludni a fiúnk.

A másik szobában 2x2m-es nagyágy van, bőven ideférne.

Kiságyban soha nem aludt egyik gyerek sem.

De amikor csak a fiúnk volt és 1,30-as ágyunk volt, érdekes módon elfértünk mindhárman.

Ezekből a jelekből tudnom kellett volna.

De ha csak kefélni jár félre, attól még aludhatna velem, nem??????

2012. júl. 16. 09:23
 96/207 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a véleményem, hogy ez egy hosszú folyamat volt. Megvoltak a jelei is, csak nem vettétek észre, nem figyeltetek rá.

Mennyit szoktatok beszélgetni?

A nőt szerintem hagyd békén, belőle úgysem fogsz kiszedni semmit, hiszen elmegy az országból, jóeséllyel tesz rátok.

A férjeddel pedig nagyon el kéne beszélgetni. Komolyan, minden apró sérelmet felhozni. És neked is kellene egy beszélgetés. Valahol ketten rontottátok el ezt. Ne haragudj, hogy ezt mondom, lehet most rosszul esik, de ha őszintén magadba nézel, talán te is rájössz, hol is kezdődtek a problémák!

2012. júl. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/207 anonim ***** válasza:
32%

nagyon sajnálom az egészet,de: te most nem csak magadért vagy felelős,hanem a gyerekekért is. most ők a legfontosabbak. ha szeretik az apjukat és ő is őket,ha jó apa,ha-a félrekacsingatást éleszámítva-jó férj, a családjáért dolgozik,nem szoktatok veszekedni,akkor maradj vele és majd meglátod. mindenképpen beszéljetek,próbálj higgadt maradni.

én ezt mondanám/halkan,határozottan,akkor amikor biztos meghallgat,és semmi sem zavarhat/

-tudom mi történt. csalódtam benned,és most idő kell h rendezzem magamban a dolgainkat. nem megyek hozzád,most nem. jó apa vagy és eddig jó férjnek is tartottalak. a családi dolgok maradjanak így,de ezentúl is maradj a másik szobában. nem tudom,h hosszú távon ezen túl tudok-akarok-e lépni,de itt a 3 gyerek,és ők a legfontosabbak. ezt kérlek te is gondold át,és azt h te h látod magad x év mulva. én is ezt teszem most. ne hidd h nélküled nem tudnék megállni a lábamon. van hová mennem,lenne miből megélnem. ha azt gondolod nincs választásom,ki kell ábrándítsalak. nem zsarolok és nem fenyegetőzöm,tényeket közöltem. most megyek és lefekszem,jeélenleg más mondanivalóm nincs. ha neked van,majd jelezd


a házassághoz kevés a szerelem,de nem mindenáron borítja fel egy megcsalás. ez sokszor előfordul,jobb felkészülni rá mind2 félnek.


nekünk is 2 gyerekünk van-ovisok-pocilakó 27 hetes. nálunk ilyen probléma nincs,de még lehet,sőt akár velem is ki tudja?


nagyon komolyan kell mérlegelni,neki is. ha tudsz vele beszélni úgy,h érezze komolyan gondold,észbe fog kapni. ha így lesz,tenni fog azért h a dolgok rendbejöjjenek

2012. júl. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/207 anonim ***** válasza:
75%

És te tudnál úgy melléfeküdni, hogy tudod előtted jól megba.zott valakit?

Őszintén? ugye nem.

A pénz miatt akar elvenni, nem azért mert annyira házasságot akarna, hiszen akkor elvett volna már korábban is. Megéri havi 100ezerért feladni az életed? Mert azok után már tényleg csak azt nem fogja megba.zni akit nem akar...

2012. júl. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/207 anonim ***** válasza:
75%

teljesen egyetértek az utolsó válaszolóval.

én azt mondom,keress magadnak valakit, biztos találsz, a csávódra tegyél magasról, még kaját se csinálj neki. majd megtudja mit követett el.

2012. júl. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/207 anonim ***** válasza:
100%
Én pakolnám a cuccát, és kidobnám a házból. A zárat pedig lecseréltetném, míg dolgozik. (És persze hívnék egy férfi rokont legyen mellettem, míg nem csillapodik, mert tuti dühöngene)
2012. júl. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!