Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a FB...

Mit gondoltok erről a FB párbeszédről?

Figyelt kérdés

-szia. jó lenne mégegyszer találkozni, utoljára.

-igen, jó lenne, nagyon hiányzol. most náthás vagyok, de jövőhéten találkozzunk.

-rendben, akkor később utazol el?

-igen.


Valami hasonló párbeszéd.

Kik között hangozhatott el szerintetek?


2012. júl. 15. 21:26
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/207 anonim ***** válasza:
100%

most komolyan eladnád magadat egy ilyen mocsok embernek?

nem szeret, azért akar elvenni,mert kell neki a lóvé..

ki tudja milyen csajokra költené.

el van,mint hal a vízben, főzöl, mosol, takarítasz ő meg félrekú.rogat..

így neki tökéletes.

remélem nem hagyod magad megalázni.

2012. júl. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/207 anonim ***** válasza:
75%
A gyerekeknek jobb lenne ha egyutt maradnatok.De ha kesobb is lesznek meg ilyen dolgai szemet tudsz hunyni feletuk? Ha ezt a dolgot veletlenul nem tudtad volna meg, akkor most nem lenne semmi baj koztetek? Ugyertem hogy amugy jo a kapcsolatotok, ezt leszamotva
2012. júl. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/207 A kérdező kommentje:

Mostanában túlzottan nem foglalkozik velem, későn jár haza, de a fizetését hazaadja, reggel bevásárol, komolyabb vitáink nincsenek.

Nem tökéletes, de az új helyzetre fogtam, hogy vezető lett, hogy babát várok és ingerültebb vagyok.... De ezek szerint neki is hiányzik valami a kapcsolatunkból. A vágy, a tűz, a szex.

Biztos, hogy én is hibás vagyok a jelenlegi helyzet miatt.


Új ez a helyzet, ma délután derült ki, így első felindultságomban nem is tudom, hogy mitévő legyek.

2012. júl. 15. 23:15
 74/207 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy nem kellene foglalkoznom az egésszel. Megszületik a baba pár hónap múlva, visszanyerem régi önmagam. És akkor jön el az én világom.

Most délután óta fáj a hasam. Nem tehetem meg, hogy idegeskedjek túlzottan. Le kell nyugodnom.

Idő kérdése és vissza fogja kapni. Én nem szeretnék boldogtalanságban élni, keresni fogok másik társat, aki a gyerekekkel elfogad. Szerintem így fogok cselekedni.

2012. júl. 15. 23:19
 75/207 anonim ***** válasza:
0%
horoszkópod?
2012. júl. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/207 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem varj meg mielott barmit is dontesz vagy mondasz nehogy kesobb megband.

A noverem hasonlo helyzetbe volt mint most te. Nem hagyta ott a ferjet de nem is volt konnyu neki nagyon sajnaltam

De ok megoldottak es most boldogok egyutt vanak.

2012. júl. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/207 anonim ***** válasza:
91%

helyes!:) ne foglalkozz a pasival egyébként.

ne moss rá,ne csinálj neki enni,csak a gyerekeknek, annyit amennyi nekik elég. ne is beszélgess túlzottan vele, egyszerűen tűnj boldognak, mosolyogj még ha fáj is és akkor majd meg fogja ölni az ideg :) legyél titokzatos,mintha találtál volna valakit.1 hét mulva szétveri az ideg.

2012. júl. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/207 A kérdező kommentje:

Bika.


Azért terhesen nem hiszem, hogy beveszi, hogy lett valakim.

2012. júl. 15. 23:24
 79/207 anonim ***** válasza:
100%

jaj :)

ezek után? simán.

2012. júl. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/207 A kérdező kommentje:

Írt a csaj:


Szia, nem tudom ki vagy, de nekem nem hiányzik.... Egyszer találkoztam vele.. munka ügyben... Engem egyáltalán nem érdekel.. Én utazom külföldre, ott fogok élni,...ennyi röviden.. Szia, Ildi

2012. júl. 15. 23:50
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!