Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a FB...

Mit gondoltok erről a FB párbeszédről?

Figyelt kérdés

-szia. jó lenne mégegyszer találkozni, utoljára.

-igen, jó lenne, nagyon hiányzol. most náthás vagyok, de jövőhéten találkozzunk.

-rendben, akkor később utazol el?

-igen.


Valami hasonló párbeszéd.

Kik között hangozhatott el szerintetek?


2012. júl. 15. 21:26
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/207 anonim ***** válasza:
100%
ne legyen már ebből semmilyen esküvő, egyszer megcsal megteszi máskor is.
2012. júl. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/207 A kérdező kommentje:

Ezt válaszoltam:


"A legjobb lenne, ha elköltöznél. Mindenki megnyugodna idővel. Senkinek nem jó, hogy 8 után jársz haza miközben 4-ig van a munkaidőd.

Nekem megcsalás, amit csináltál. Ne haragudj, de nem tudom megbocsájtani és eszembe sincs hozzádmenni.

Nem dőlök be a szövegednek, egyvalamiért vennél el: a pénz.

Szeretném, ha ma összepakolnál és elmennél. A gyerekeket akkor látogatod, amikor akarod.

És a levelezésed akkor folyt, amikor kiderült a rossz afp eredmény és teljesen el voltam keseredve. Nincs mentség a viselkedésedre. Ennyi erővel én is tarthatnék szeretőt, mert én sem érzem magam különbül ebben a kapcsolatban, mint te. Ugyanazt érzem.Csak én nem kacsingatok félre. Legalábbis eddig. Mostmár tudom, hogy nekünk nincs közös jövőnk, ezért is szeretném, ha elmennél, hogy új életet tudjak kezdeni. Kérlek tartsd tiszteletbe a kérésemet és menjél el."

2012. júl. 16. 12:14
 113/207 anonim ***** válasza:
100%
Tarts ki, mert nem hiszem, hogy könnyű menet lesz a "pároddal". Az ilyen emberek nagyon önzőek, és nem akarják a kényelmes életüket egykönnyen feladni. Kitartás!
2012. júl. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/207 anonim ***** válasza:
100%
Kivancsi vagyok a válaszára....ezt igy is gondolod vagy ilyesztgeted? van meg esely ha most nagyon elkezdene teperni?
2012. júl. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/207 A kérdező kommentje:

Egyfolytában sírok, nagyon fáj az egész. Most így gondolom. Nem hiszem, hogy a kapcsolatunk jobb tudna lenni. Ő nem megbeszélte velem a problémát, semmit nem mondott, hanem nőket keres a probléma megoldására.

Nem vett ki egy nap szabit sem. Hulla fáradt hétvégén is, netezik a gyerekek altatása alatt, soha nem beszélgettünk mostanában.

A nem tisztelést ő kezdte, amikor ledegradált itthonülő, leépült anyukává, miközben előtte nagyon jó állásom volt és jó szakmám, végzettségem van. Örülnie kellene, hogy családot alapítottam vele és elfogadnia, hogy ez a pár év a gyereknevelésről szól. És hogy a gyerekeimet nem bedugtam bölcsibe, hanem egész nap foglalkozom velük.

Nem hiszem, hogy teperni fog, nem az a fajta. Bocsánatot sem kért soha semmiért.

2012. júl. 16. 12:41
 116/207 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon hasonlit ez az egesz story az enyemhez,meg a ferjed mentalitasa is... :-(
2012. júl. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/207 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes hogy zavarja hogy atlenyegultel otthonulő anyava,de nem biztosit egy kis szabadidot neked,sem baby sittert...nem tudok igy megis hogy kene osszekapnod magad...mnennyi idos a két nagy?
2012. júl. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/207 A kérdező kommentje:
A kisfiúnk 3,5 éves, szeptembertől lesz ovis csak. A kislányunk 1,5 éves lesz.
2012. júl. 16. 12:53
 119/207 anonim ***** válasza:
100%
Anyám , mekkora egy undorító ember ez. Ocsmány egy viselkedés, és a végén még elhiteti a kérdezővel, hogy ő volt a hibás. Az első gyerek előtt miért nem vett el? És a második előtt? Jaaa, hogy most nyerne 100 rugót havonta, most már fontos az esküvő, mi? Dobnám ki mint macskát szarni... Tudod, egy kapcsolat megromlásában általában két ember hibás, na de itt, hogy nem szól semmit csak félrekúrogat, aztán neked esik, hogy még téged hibáztat...fúj. Ja, és ne csak a lelki sérelmeidet nézzed. Gondold végig pl.mennyi pénzt költhetett a ribancra, étterem, ajándék stb. meg azt is, hogy milyen nemi bajt hozhatott volna neked így haza. Nem vigyázhat bébiszitter az ő gyerekére? Te állj készenlétben 24 órában amíg ő mást dug? KIVÁGTAD MÁR A SZ@ROS CUCCAIT A HÁZ ELÉ?!
2012. júl. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/207 anonim ***** válasza:
100%
Hat nagyon sűrű program 3 ilyen kicsi gyerek...ezt nem is lehet birni épp idegekkel ugy hogy az ember magaval is törődjön,segitseg nélkül...csodallak...
2012. júl. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!