Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a FB...

Mit gondoltok erről a FB párbeszédről?

Figyelt kérdés

-szia. jó lenne mégegyszer találkozni, utoljára.

-igen, jó lenne, nagyon hiányzol. most náthás vagyok, de jövőhéten találkozzunk.

-rendben, akkor később utazol el?

-igen.


Valami hasonló párbeszéd.

Kik között hangozhatott el szerintetek?


2012. júl. 15. 21:26
 151/207 A kérdező kommentje:
Bérelt lakás. Még szerencse, mert ha hiteles lenne, akkor még nagyon bajban lennénk.
2012. júl. 17. 09:53
 152/207 anonim ***** válasza:
Jesszusom,47%os,azert szallj le a földre. És ha nem mos nem főz neki,és a manusz egyszer csak "elzarja" a csapokat, akkor a nő mégis mit csinál terhesen két kicsi gyerekkel?
2012. júl. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/207 anonim ***** válasza:
51%

annyi baj legyen, eggyel több okot lehet felsorolni az ügyvédnél. nem kötelessége főzni rá meg mosni, főleg ha ilyen mocskosan bánik vele.

nem értem az ilyen nőket, hogy lehettek ennyire szerencsétlenek, kicsinálnám,mint a sz@rt.

2012. júl. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/207 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon elmentünk az anyagiak felé!

Kérdező, te tényleg úgy vagy vele, ha a férjed dobna 100ezret havonta, akkor lelépnél, de mivel nem dob meg vele, ezért maradsz? Nagyon pénzszagú nekem már ez a story...

2012. júl. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/207 anonim ***** válasza:
75%
Aki menni akar, az elintézi, hogy el is tudjon menni. A bíróságon pedig tisztázni tudnátok majd az anyagi részét. De te neked is kényelmes így ahogy észreveszem, és eszedben sincs lépni...
2012. júl. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/207 anonim ***** válasza:
79%
Jézusom,47% MEG A TÖBBIEK,NEKTEK VAN GYEREKETEK????? mert szerintem nincs,jelenlegi gazdasagi helyzetben szerintetek mi a fraszt tud tenni egy várandos 2 gyerekes anyuka??vagy ha megszuletik,3 kicsivel??Kapjatok mér a fejetekhez,hátranyosabb helyzetben van mint egy lábatlan,alkoholista roma....
2012. júl. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/207 anonim ***** válasza:
72%
EZ NEM CSAK AZ Ő BÜSZKESÉGÉRŐL SZÓL,MERT EGY ANYA NEM TEHETI MEG HOGY CSAK A SAJAT ÉRZÉSEIVEL TÖRŐDJÖN!!!HA NEM LENNE GYEREKE GONDOLOM AKÁR EGY BUGYIVAL IS,DE MÁR LELÉPETT VOLNA.
2012. júl. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/207 anonim ***** válasza:
26%
De hova mennel,és miből fizetned azt?
2012. júl. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/207 anonim ***** válasza:
100%
Büszkeség? Te eltűrnéd, hogy a lányodat "lesajnálja" az apja, mert lány lett? AZ ilyennek nem való család.
2012. júl. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/207 A kérdező kommentje:

Akkor arra válaszoljatok, hogy az én 125 e ft-os bevételemből hogy fizessem ki a bérleti díjat (60 eft) és hogy tartsam el a már meglévő két gyereket és magamat? Mit együnk és miből és a rezsit ki fizeti ki????????

Gyerek nélkül igen, könnyű beszélni. Gyerekeiért az ember felelősséget vállal és nem teszi ki őket olyan élethelyzetnek, amiből mind fizikailag(éhezés), mind lelkileg (költözés pl. Anyaotthonba) jön ki a gyereke.

Igen, a gyerekek érdekeit kell nézni elsősorban.

A gyerekét, aki minden este percenként kérdezi, hogy hol van apa, aki mindennap eszi, kell neki ruha, stb.....

Ja, hogy erre gondoltam volna előbb? ÍRtam számtalanszor, hogy pár hónapja ilyen, nem évek óta néz szarba és nem évek óta csal.

2012. júl. 17. 11:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!