Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a FB...

Mit gondoltok erről a FB párbeszédről?

Figyelt kérdés

-szia. jó lenne mégegyszer találkozni, utoljára.

-igen, jó lenne, nagyon hiányzol. most náthás vagyok, de jövőhéten találkozzunk.

-rendben, akkor később utazol el?

-igen.


Valami hasonló párbeszéd.

Kik között hangozhatott el szerintetek?


2012. júl. 15. 21:26
 171/207 anonim ***** válasza:
62%
Reménytelen! Ezennel feladtam az olvasását is. Majd 10 év múlva mikor még ugyanitt tartasz ahol most nézd vissza a kérdést...szombaton hozzámész a lóvéért, és még éveket húzol le majd mellette szépencsendben, miközben ő a nőit krogatja...A gyerekek miatt meg nem éri meg együtt maradni, minden valamirevaló pszichiáter, pszichológus ezt mondja..de te biztosan jobban tudod..
2012. júl. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/207 A kérdező kommentje:
Utolsó. Nem válaszoltál. Neked hány gyereked van?????
2012. júl. 17. 12:22
 173/207 anonim ***** válasza:
2
2012. júl. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/207 anonim ***** válasza:
26%
nincs igazad. a gyerekek MIATT nem jó együttmaradni mindenáron,de KELL h mindent megpróbálj,minden követ megmozgass h összetartsd a családot. a férj hibázott,de nem olyan égbekiáltó a hjiba h rögtön zsakítani kelljen. nem évek óta tartanak a problémák,lehet h tényleg meg sem csalta,hibázott,a kérdező is követett el hibákat h ez lett,de ismétlem: ezek nem válóokok!
2012. júl. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/207 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj velük...kérdező,szerintem te is tudod hogy ez még nem a megfelelő alkalom, de szerintem nem kivanod igy leelni az eleted....Egy kerdes,ameg szulni mész,meg ilyesmik,ki lesz a gyerekekel? Akkor el fogja tudni őket latni? És amint hazamesz a korhazbol,a friss csaszaros sebeddel,rogton te fogod a 3 gyereket emelgetni,meg minden?
2012. júl. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/207 A kérdező kommentje:

1. szülésnél bentvolt-normál szülés volt,

2. szülés 2,5 óra alatt megvolt-sima szülés ez is. Ezalatt anyu vigyázott a fiamra, aki 2 éves volt.

Remélhetően arra a pár órára anyu csak átjön vigyázni a gyerekekre.


Mivel simán szültem, már szülés után el láttam a gyerekeimet, ebből nem volt gond. És a 2. baba születése után sokat segített, akkor tanácsadó volt, így ő osztotta be az idejét. Mindkét gyereknél sokat segített, most nincs itthon 7-20-ig.

2012. júl. 17. 12:50
 177/207 anonim ***** válasza:
47%

Ő hibázik és téged hibáztat, anyagi függőségben tart, korlátoz a szabadságodban, de ő oda megy, ahová akar. Tipikus hímsoviniszta, bántalmazó férfi!

Kérdező! Rengeteg választ kaptál, amiknek a 95%-a arról szól, hogy menekülj, hagyd ott! Miért mentegeted és habozol még mindig?


Tudom, hogy 3 gyerekkel nem könnyű ugrálni, főleg terhesen. De szerintem lépni kell! Vagy menj el anyukádhoz, mondd meg neki, hogy a saját lelki és testi egészséged érdekében márpedig egy kis időre hozzá költöztök, mert ez az egyetlen megoldás. Ha egy kicsit is szeret, akkor befogad. Ha nem megy, akkor maradjatok ti a lakásban, és a férjed menjen el. Tudom, hogy nem egyszerű ment, de hátha sikerül, akár harmadik ember bevonásával is, elérni. Nem vagyok jártas ilyesmiben, de biztos kérhetsz külső segítséget is (pl. a NANE szervezete ilyen esetekkel is foglalkozik).

ha agyerekek miatt aggódsz, akkor biztosíthatlak: nekik nem lesz így jobb! Ez száz százalék!


ha még mindig nem hiszel nekem, akkor itt egy link, ami a bántalmazó férfiakról szól (a bántalmazás nem csak fizikai lehet). elég sok pontja rád illik.


[link]

2012. júl. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/207 anonim ***** válasza:
A szülést csak azert kérdeztem hogy lesz most a szulés utan,hogy fogod tudni egyedul ellatni őket.
2012. júl. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/207 anonim ***** válasza:
32%

utolsó kicsit túlzol nem gondolod? hol van itt a bántalmazás??? se testi,se lelki.


kérdező,jól teszed h gondolkodsz és remélem meg tudjátok oldani. miért is kéne menekülnöd? csak mert sokan azt mondják? ők úgy gondolják, a család nem ér annyit h megoldjátok. itt nem arról van szó h évek óta terrorizál. hanem most van egy hullámvölgy. nálunk is volt nemrég,7 éve vagyunk együtt,3 gyerek. a férjemen túl sok volt a nyomás,minden anyagi teher rajta,összeroppant,és rajtunk töltötte ki-sokat kiabált velem, a gyerekekkel,többet volt távol otthonról. én akkor csak azért mondtam h menjen el h lehiggadjon,legyen egy kis tere. végülis maradt,és megbeszéltük,áthidaltuk. azt írod pár hónapja ilyen a helyzet,lehet hasonló mint nálunk. a férfiaknak sem könnyű,4 emberért felelős-érted is hiszen terhes vagy- anyagilag tőle függ mindenki,plusz a lakás. most került új pozícióba,nyilván jól akarja csinálni. biztos vannak olyanhelyzetek amikbe nem venne részt de muszáj neki-munkahelyikre gondolok,csapatépítés,jópofizás,idióták elviselése. te meg fáradt vagy,frusztrált,hiányzik h beszélgessetek,neki meg annyira tele a feje mikor hazamegy h cvsak csöndre vágyik. máris megvan a konfliktus. eben a felfokozott idegállapotban egymáésnak ugrotok rögtön,minden sérelem sokkal nagyobbnak tűnik és máris jönnek a rossz megoldások: te lehet h zsörtölődsz,ő meg nőknek kedveskedik.


tipikus rossz döntés-ami sose tudatos vagyis nem vagytok hibásak!-h a problémát kivűl akarjátok megoldani. egymással kell,bármilyen nehéz is. nemsokára jön az újabb kisbaba,szeretitek egymást,ne hagyjátok annyiban a dolgot


és igen a mérlegelés nagyon fontos. ha gondolod írj egy igen-nem listát. miért maradjak vele? aztán meglátod mi felé billen a mérleg nyelve


drukkolok,ha bármit tudtatok beszélni,írj,igyekszem segíteni,remélem meglesz az esküvő és a megoldás is hamar

2012. júl. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/207 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó. Köszönöm, mintha átlátnád a helyzetünket. Nagyon jó lenne, ha meg tudnánk oldani és minden a régi lenne!


Reggel is elküldte a főnöke Miskolcra, majd Nyíregyházára tárgyalni. Még most is ott vannak a sofőrjével:S


Én sem értem, hogy a linkelt oldalon lévő pontok miért illenek rám?!


1. nem vallási családban nevelkedtem, nem volt apukám 6 éves koromtól, mert meghalt. Nem voltak szerepek, nem kellett semmit sem csinálnom otthon, sokáig tanultam, kímélve voltam. Nemhogy férfi-női szerepek.


2. korkülönbség: 2 évvel én vagyok idősebb


3. jövedelemkülönbség: amikor megismerkedtünk, neki alig-alig volt bevétele, az én negyedmilliós fizetésemmel szemben. Most max. gyedet kapok, ő amióta vezető, azóta 400 e ft-ot. HÁL ISTEN. Végre kezdhetünk helyrejönni és félretenni. Örülök neki, hogy végre nem 100 e ft-ot keres.


4. Iskolázottsági különbség:

nekem elvégzett főiskolai diplomám van, őt kirúgták 5. évben az egyetemről.

Neki van okjs- végzettsége, nekem 2 féle is


5. magasabb, hál istan 15cm-el


6. egyformán jól nézünk ki, csak most 10kg felesleg van rajtam. De majd szülés után megoldódik ez is, ha szoptatok vagy rohangálok a 3 gyerkőc után


7. valóban, ő tapasztaltabb szexuálisan, dehát szinte minden férfinél így van. Nem????


Nem ütött meg soha, mégcsak nem is kiabálunk. Egyszer kiabáltunk, amikor a semmiből 40C lett a fiúnk és fulladásos rohamot kapott és megőrültünk még kiért a mentő.


Kedves Utolsó! Köszönöm a biztatásodat !!!!

2012. júl. 17. 16:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!