Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a FB...

Mit gondoltok erről a FB párbeszédről?

Figyelt kérdés

-szia. jó lenne mégegyszer találkozni, utoljára.

-igen, jó lenne, nagyon hiányzol. most náthás vagyok, de jövőhéten találkozzunk.

-rendben, akkor később utazol el?

-igen.


Valami hasonló párbeszéd.

Kik között hangozhatott el szerintetek?


2012. júl. 15. 21:26
 191/207 anonim ***** válasza:
20%

Kedves 23L!

Régen leginkább nem megjavították azt, ami elromlott, hanem éltek tovább abban a tudatban, hogy elromlott! Tapasztalat!

A másik dolog! Folyamatában, egyszerre olvasd már végig,azt amit leírt légyszi!

Én egy szóval nem mondtam, hogy maradjon vagy menjen. Ő dolga! Nagy kislány, majd eldönti!

De nem kevés ellentmondás van az írásaiban! Támadja, majd védi a férjét!

Már korábban is írtam, hogy ez nem most kezdődött, csak most bukott ki, mindkettőjüknek kellett volna fogni a vészjeleket, mert vannak/voltak! de inkább hagyték idáig fajulni!

2012. júl. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 192/207 anonim ***** válasza:
76%
dühös volt és csalódott,ezért szidta. aztán lehiggadt és ezért már védi. ilyen a szerelem-szeretet. és nem,nem maradtak régen sem benne a szarban csakazértis,hanem megoldották. régen más volt az értékrend: a család volt az első kár h manapság ez a ritka
2012. júl. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 193/207 anonim ***** válasza:
69%

Na ja, ezért van az anyámék korosztályában ennyi "jó" házasság...:D

Maradtak a sz.rban egymás mellett...és élték a sz.r életüket, mert egyik sem akart változtatni!

2012. júl. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 194/207 anonim ***** válasza:
100%

De bizony hogy maradtak!

Na akkor csak beláttatták vele, hogy ő hibázott, nem? A csávó meg nem változtat semmin, most sem és később sem!

2012. júl. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 195/207 anonim ***** válasza:
100%
Az vagyok akivel közös a storyd.Ha valtoztathatnek valamit azokbol az időkből amikor én voltam terhes,és kiderulkt a megcsalos story,azt változtatnam hogy nem bocsajtok meg olyan konnyen,és nem én vagyok még az aki meghunyaszkodik,és gyakorlatilag bocsanatot kér a semmiért. Tul olcson adtam magam,tul kevésnek tartottam magam,HA TE NEM BECSÜLÖD SAJAT MAGAD NE VÁRD EL UGYANEZT MASOKTOL SEM!Utolag jöttem rá hogy haq én nem tiszteltem magamat annyira hogy kiallajk magamert,askkor ő mégis mi a fenet tiszteljen bennem??? Szoval ne add olcson a megbocsajtasodat,mostantol te hozd a szabalyokat és kicsit huzd kozeleb és formazd at azokat a htárokat,ugy hogy neked legyen a jo,minden téren,most megteheted! Érted mirol beszelek?
2012. júl. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 196/207 anonim ***** válasza:
73%

de nem értem ezt a nőt sem, leírja,hogy bánnak vele, ki van akadva, felteszi a kérdést, de minek ha úgyis megbocsájt?

a válaszadók 90%-a azt mondta,hogy lépjen..erre megalázza magát. na az ilyen nőket tudom megvetni,ilyen nők miatt mernek így bánni velünk a férfiak. gratulálok.

2012. júl. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 197/207 anonim ***** válasza:
28%

jó nagy bunkók vagytok. sok sekélyes liba.


kérdező: én továbbra is drukkolok,ha nem jön össze a helyrehozatal még mindig léphetsz.

2012. júl. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 198/207 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező, hidd el, én nem akarok neked rosszat, de vedd már észre légyszi, hogy ez így nem jó! Az elején leírtad a problémát: megcsal (sajnos ez biztos), nem becsül, a munkamegosztás is teljesen aránytalan köztetek.

Szerintem két választásod van: maradsz itt a langyos vízben, lemondasz a büszkeségedről a kényelmes élet vagy nem tudom, mi javára. (Nem, nem a gyerekek javára!!! )


Vagy


bevallod magadnak, hogy a férjed nem becsül eléggé, se téged, se a lányodat, kihasznál, hülyének néz. és változtatsz! Három gyerekkel nem könnyű, de igenis lehet. ha a gyerekeid (főleg a lányod) ilyen közegben nő fel, jó eséllyel önbizalomhiányos, frusztrált felnőtt lesz. neked kéne példát mutatni neki, hogy lássa, anya nem cseléd, és ugyanolyan értékes ember, mint apa (annak ellenére, hogy nő)


Ha nem is hagyod el a párod, könyörgöm, legalább változtass a hozzáállásodon, és ne engedj meg neki mindent!!! Legyenek a tettének következményei, mert ha mindent elnézel neki, sosem változik meg!!!

2012. júl. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 199/207 A kérdező kommentje:

Van még 4 hónap a szülésig. Addig kap lehetőséget és ennyi időt hagyunk magunkra, hogy vissza találunk -e egymáshoz.

Terhesen nem költözködöm, nem csinálok botrányt, megpróbálok a lehető legnyugodtabb maradni a bennem növekvő baba miatt. Nem szeretnék elvetélni, halott babát szülni vagy koraszülni.

Mert még csak két élő gyerekem van és egy magzat a hasamban.

Ez a pár hónap elég lesz, hogy kiderüljön, hogy együtt vagy külön.

Házasság nem lesz most. Nincs itt az ideje szerintem. Nem tudnék neki most igent mondani. Ahhoz túlságosan sértettnek érzem magamat. Én megcsalásnak minősítem a tettét. És ezt még fel kell dolgoznom lelkileg.

2012. júl. 18. 14:30
 200/207 anonim ***** válasza:
67%
jó döntést hoztál
2012. júl. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!