Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a FB...

Mit gondoltok erről a FB párbeszédről?

Figyelt kérdés

-szia. jó lenne mégegyszer találkozni, utoljára.

-igen, jó lenne, nagyon hiányzol. most náthás vagyok, de jövőhéten találkozzunk.

-rendben, akkor később utazol el?

-igen.


Valami hasonló párbeszéd.

Kik között hangozhatott el szerintetek?


2012. júl. 15. 21:26
 161/207 anonim ***** válasza:
19%

most meg fogod a pártját..csak pár hónapja jajj..

elmész egy kis albérletbe, ahol nem kell ennyit fizetni.

ő fizeti a gyerektartást és kész. csak ezért tenni is kell(ügyvéd) nem magától fog az öledbe pottyanni.

most is a gép előtt ülsz.

2012. júl. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/207 anonim ***** válasza:

Az előző barátnő jellemzésében azt írtad "Mindenben megalkuvó nő". Gondolj csak magadra, hát nem ez a közös vonás kettőtök között, te is mindent eltűrtél (most nem bántásból, te magad írtad le kommentben...)Ez van, ez a férfi ilyen típusú nőket keres. A nőkről és az anyaságról vallott elvei már már spártaiak...

Egyébként szerintem az a legrosszabb ha kiakadsz most, már kiverted a balhét, de az a legrosszabb ha látja rajtad a fortyogást, elégedetlenséget, vagyis neki ez a legjobb érzés amit láthatsz, hogy szinte megőrülsz tőle meg érte, ez legyezi csak a hiúságát, ha látja hogy mennyire megvisel amit csinál. Én a helyedbe az odabújós, kedves türelmes nőt játszanám neki még egy darabig, mondjuk amíg a kisbaba meg nem születik addig, magyarul hül.yére venném, beetetném és utána kiraknám a francba..

Biztosan hallottad már te is a mondást: A bosszú az az étel, ami hidegen fogyasztva a legjobb. Nem akkor kell visszacsapni, amikor fáj, hanem amikor nem számít rá, úgy jobban fáj. Szóval játszd a megértőt, addig meg találd ki és szervezd meg az életedet.

Ne menjél hozzá, még ezért a pénzért sem, mert utána nehezebb lesz elválni, drágább is na meg a gyerekmacera...kihez,kinek...az életben nem szabadulsz meg tőle ha hozzá mész...de gondolom neki csak a kisfiú kellene..amilyen. Hagyd hogy szórakozzon másokkal, te ne feküdj le vele, gondolom gusztosod sem lenne hozzá más (krvult és közönséges) nők után...

2012. júl. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/207 anonim ***** válasza:
25%

szia!


próbáljátok megbeszélni,lehet ez egy átmeneti krízis.nem könnyű neked hisz már a 3.babát várod-én is és ez most már nagyon megvisel testleg-ott a másik két kicsi stb. a férjednek sem. sok minden összejött,minden kapcsolatban vannak krízisek.


kérjetek segítséget. ha szereted őt és ő is azt mondja h szeret,tartsátok meg az esküvőt,és nyissatok új fejezetet. én drukkolok!

2012. júl. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/207 A kérdező kommentje:
Az ember a gyerekei miatt megalkuvó lesz. Majd ha lesz gyereked és ilyen helyzetbe kerülsz, majd rájössz.
2012. júl. 17. 11:58
 165/207 anonim ***** válasza:
100%
De amugy mit beszeltetek azpta? Ő most hogy viselkedik?
2012. júl. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/207 anonim ***** válasza:
100%
tényleg,mi a helyzet?
2012. júl. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/207 anonim ***** válasza:
24%
Kész vicc vagy már. Akkor maradj ott, hagyd hogy sz*rba nézzen, és fogd arra, hogy a gyerekeknek ez milyen jó. Én tudom mit élnek ilyenkor át a gyerekek, én is ilyen helyzetben nőttem fel. Ha a gyerekeidet néznéd csinálnál valamit. Főleg, hogy a lányát nem is szereti. 125 ezer+ gyerektartásból meg lehet élni. Van aki annyiból tart el 3 gyereket mint a te bevételed. De fogd arra, hogy de jó lesz a gyerekeknek...
2012. júl. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/207 A kérdező kommentje:

Ezt írta:

Értem. Akkor sem dugtam félre. Átlagosan fél évente előjön egy ilyen történet...szerintem nem véletlen. A kapcsolatunk romokban, és most a terhesség alatt is elég nehéz a természeted. Én rengeteget melózok, baromi nagy a nyomás most rajtam, pont ezért sok minden munkahelyi dolgot nem mondok el. Sokat gondolkodtam az elmúlt hónapokban, főleg a 3. gyerek kapcsán. Annyira elfáradtam már az állandó harcoktól. Nem tagadom igenis jól esett más nők közeledése mert legalább valakiknek tetszettem (nem a külsőségekre gondolok), neked állandóan csak egy senkiházi roha dék vagyok. Mindezek ellenére úgy érzem elég sok mindenen keresztül mentünk együtt, és azt hiszem ha legalább egy kicsit tisztelnél és nem harapnál egyből szépen lassan megint jó lehetne minden. Titokban ezért reméltem ha összeházasodunk te is megváltozol. Mindezek ellenére (tudom, hogy úgysem hiszed el) tiszta lelkiismerettel kijelentem, hogy SOHA nem csaltalak meg, bár lehetőségem lett volna rá bőven. Igen flörtöltem, meg dumálgattam, meg jópofiztam, de a határt SOHA, sem léptem át.



És azt mondja, hogy szeret.

2012. júl. 17. 12:02
 169/207 anonim ***** válasza:
37%

az meber nem ugrál csak úgy 3 gyerekkel! ráadásul ő szereti a férjét. ez most egy szar időszak,de nem reménytelen szerintem.


ne megalkuvásnak vedd-kezeld,hanem megoldásra törekedjetek

2012. júl. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/207 anonim ***** válasza:
37%

1 esély mindenkinek jár. neki is vannak tüskéi,amit te nem értesz, a te tüskéidet meg ő. ehhez kell segítség. egy mediátor pl jó lehet segíthet feloldani a kommunikációs problémákat.


egy próbát mindenképpen megér,és mit veszíthetsz? legfeljebb nem sikerül,de legalább megpróbáltátok. szereted,ő si szeret,de elrontottatok valamikor,valahol,valamit. és ide vezetett. most még megjavítható sztem

2012. júl. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!