Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a FB...

Mit gondoltok erről a FB párbeszédről?

Figyelt kérdés

-szia. jó lenne mégegyszer találkozni, utoljára.

-igen, jó lenne, nagyon hiányzol. most náthás vagyok, de jövőhéten találkozzunk.

-rendben, akkor később utazol el?

-igen.


Valami hasonló párbeszéd.

Kik között hangozhatott el szerintetek?


2012. júl. 15. 21:26
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/207 anonim ***** válasza:
Dobd ki!
2012. júl. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/207 anonim ***** válasza:
16%

rossz döntés. tipikus buta nő mentalitás. eszedbe sem jut megbeszélni,megoldani. repüljön! de ott a 3 gyerek!! gondolkozz már! a leveléből kitűnik h neki meg velked van tele a cipője,mégsem lépett le. még ha meg is csalt-sztem nem- akkor sem kéne gy gondolkodnod. otthon bőgsz,h milyen szar,meg szereted,de menjen a fenébe? végre felszínre kerültek a problémák,végre lenne mód megbeszélni,erre te ki akarod rakni. nincs jogod megfosztani a gyerekektől. és maghadtól sem,hiszen szeret téged,de leírta h úgy érzi,semmibe veszed. lehet h te másképp érzed,de ő így érzi és ennek oka van! ahogy elévárnád h ő törődjön az érzéseiddel,neked ez ugyanúgy kötelességed lenne.


sztem te nem szereted a férjed,különben nem írnál neki ilyet

szomorú,h ennyire értékelsz egy házasságot,egy apát. ezzel nem mentem fel őt.


de te is elmondtad mennyi fájdalom van benned. ő is őszintén. ő nem mondta h akkor menj a fenébe,te rögtön.


egy házasság nem eldobandó,egyszer használatos valami.


egy szintén 3 gyerekes anyuka

2012. júl. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/207 anonim ***** válasza:
0%

és még 1: egyáltalán nem kell házasság a családi adókedvezményhez magzatnál sem,nézz csak utána.


az esküvő egy új kezdet lehetne,ha hajlandó lennél leszállni a magas lóról és megbeszélni a gondokat.


tiszta lappal indíthatnátok. de ahhoz te is kellesz,mert te is ugyanolyan hibás vagy a házasságotok megromlásában mint ő. leírta. leírtad. rtemélem képes leszel sértettség és önzés helyett szeretettel fordulni a problémához,és akkor minden rendbe jöhet.


ha elmegy a férjed,mindenki megnyomorodik. te, a férjed, a gyerekek. ezt akarod?? megéri???

2012. júl. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/207 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy buta nő vagyok, de rajtam ne röhögjön az összes dugó partnere. Képzelem, miket mondhat nekik, rólam.


Ha elolvasod az összes kommentemet, akkor láthatod, hogy a semmibe nézést ő kezdte, mert szerinte semmiség 0-24-ig a gyereknevelés, ez a nő dolga, kutya kötelessége. Meg a házimunka. De amikor a MOM parknál dolgoztam kiskosztümben, bezzeg akkor felnézett rám. Most is az ilyen nőket nézi meg, épít kapcsoaltokat.

Szarba nézi az anyákat, a császárral szülőket, a legalább egy évig nem szoptatókat, akik nem a kötődő nevelés szerint neveli a gyereket.

Az, hogy én még fodrászhoz sem tudok elmenni félévente egyszer, mert ő nem vigyáz a két gyerekre, mert nem képes rá, saját bevallása. De tőlem elvárja, hogy tiszteljem, nyaljam-faljam, és ő mit ad?

Azt, hogy 8-ig haza sem jön? Teljesen elszállt a feje amióta főnök. Amíg munkanélküli volt, addig minden jó volt. Neki. Eladósodtunk, mégis mellette álltam évekig, mégsem sikeredett elvégeznie az egyetemet, utolsó évben kirúgták. A 3 milliós diákhitele meg itt van.

Sokmindenen keresztülmentünk? Mégis min? Jól kerestem, eltartottam, gyereket szültem neki, dolgozott, itthon vagyok a gyerekekkel. Semmi különös nem történt a fiúnk műtétjén kívül. Nem éltünk át tragédiát, sem anyagi bőséget, sem nyaralást, sem semmi különöst.


Családi adókedvemény magzat után csak házasoknak jár, egyébként csak 10 e ft/gyerek/fő.

Te nézz utána. Hívd fel az Adóhivatalt. vagy írd be a googlebe.


A gyerekeknek ez a szívatás, hogy boldogtalan szülők gyerekeiként nőnek fel.

Múltkor a 3,5 éves gyerekem megkérdezte, hogy mit csinálunk, amikor véletlen átölelt a párom. Erről ennyit.

2012. júl. 16. 17:38
 125/207 A kérdező kommentje:

A történtek után sem siet haza. Sehol nincs. A munkahelyén nincs túlóra, Önkormányzat. Azért a baromi sokat dolgozik, erős túlzás. Ami belefér a napi 8 óra munkanapban.

Neki sok, mert a haverja juttatta be, és alkalmatlan a vezetésre. Ez van. De nem ismeri be. Végülis politikai állás. Ezek márcsak ilyen állások.

2012. júl. 16. 17:41
 126/207 A kérdező kommentje:

És egyébként úgy képzeled, hogyha kedves leszek, akkor többet nem néz a nőkre és megváltozik?????? Ő ilyen fajta, soha nem változik meg.

A régi barátnője maga volt a nyugalom szigete, mégis egyszerre 4 nővel csalta. Az ő bevallása szerint.

De ígérte, hogy engem soha nem fog.....Na, ja.


Mérleg.... Minden mérleg nemibetegségben hal meg. Még a horoszkópjában is benna van.


És nem gondolom, hogy a magas lovon ülök. Nem is értem, hogy miért írtad ezt.

2012. júl. 16. 17:43
 127/207 anonim ***** válasza:
78%

Utolsó, te nem vagy normális. Ha a férjnek valami kínja volt a feleségével, akkor SZÓLNI KELLETT VOLNA! Nem pedig mást kefélgetni, tudod? És milyen apáról szövegelsz már itt? Az a fasza apa igaz, aki a munkaideje után csavarog, meg másokkal találkozgat, és még ki is kéri magának, hogy miért kéne beszámolni arról, hogy kivel, merre járt? Nooormális?! Meg is érdemelnél egy ilyen férjet, de azért remélem neked jobb jutott. De felháborító, hogy pálcát törsz egy anya felett akinek esélye nem volt változtatni, mert tojtak szólni, hogy változtasson.


Egy kétgyerekes anyuka, aki tudja milyen egy igazi férj, társ és apa.

2012. júl. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/207 anonim ***** válasza:
0%
de valahonnan csak elindult ez a dolog nem? ennek kéne utánajárni. de a te döntésed.
2012. júl. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/207 A kérdező kommentje:

Igen, ott indult el, hogy főnök lett. Pár hónapja. De azóta nem is beszélgetünk, hisz soha nincs itthon. Hétvégén is kerül, mindig átmegy a másik szobába vagy a fiával játszik. Én mondtam, hogy csináljunk valamit hétvégén, menjünk valahova, de ő nem akar a gyerekekkel átbuszozni, mert nem ér annyit. Ezt mondja. Semmihez nincs kedve, ami velünk kapcsolatos. És 4 napos szerepjátékra is elhúzott. Ígérte, hogy este 9-re jön, reggel 6-ra hazaért. Abból sem csináltam semmi veszekedést. És igen, neki áll feljebb, ha megkérdezem, hogy mikor jön másnap.

De akármit is ígér, soha nem jön akkorra. 2-4 órás késéssel jön. Még fürdetésre sem jön.

2012. júl. 16. 17:51
 130/207 A kérdező kommentje:
Attól is ki van akadva, ha megkérem, hogy porszívózzon ki. Amióta nagy hasam van, nem merem a takarítógépet emelgetni. De ettől is kiakad, hogy ő nem házicseléd.
2012. júl. 16. 17:53
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!