Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a FB...

Mit gondoltok erről a FB párbeszédről?

Figyelt kérdés

-szia. jó lenne mégegyszer találkozni, utoljára.

-igen, jó lenne, nagyon hiányzol. most náthás vagyok, de jövőhéten találkozzunk.

-rendben, akkor később utazol el?

-igen.


Valami hasonló párbeszéd.

Kik között hangozhatott el szerintetek?


2012. júl. 15. 21:26
 201/207 anonim ***** válasza:
29%

jaj a 64%os egy pasi lehet aki szerint helyes,ha megcsalnak meg megaláznak egy nőt.és mindenáron meg kell bocsájtani.

nem hoztál jó döntést, lehet,hogy nem fogod kimutatni a fájdalmadat, de belülről meg fog emészteni.sok sikert,hogy kibírd a további megaláztatásokat. pár hónap mulva meg ne írj ki kérdést, mert senki nem lesz rád kiváncsi. szia.

2012. júl. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 202/207 anonim ***** válasza:
71%
Azt megértem, ha per pillanat a gyerekeid az elsők (habár, ha kulturáltan tudnátok szétválni, akkor ők sem sérülnének). De ha hosszabb távon is mellette maradsz, akkor magadra vess!
2012. júl. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 203/207 anonim ***** válasza:
20%
nő vagyok,nem pasi. nem azt helyeslem ha megcsalják egymást az emberek,én családpárti vagyok és sztem semmi olyan nem történ most amit idővel meg ne lehetne oldani.
2012. júl. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 204/207 anonim ***** válasza:

én is ugy gondolom, hogy ezen a pár honapon nem múlik semmi...illetve, ha igy marad, a kérdező lép a másik irányba...ha meg javul a helyzet, és megoldják, az szuper...egyáltalán nem azt mondtam, hogy most éveket vagy egy életet éljen le mellette ha rossz...hanem, hogy ha úgy érzi, hogy meg szeretné oldani a problémát, hát tegye, egy próbát, esélyt mindenképpen megér! és ahonnan én jöttem, ott is volt válás mindig is, voltak sz*r kapcsolatok...de a többség igenis szerette/szereti egymást, megoldották a gondokat és nem eldobták egyből, mert vmi hibádzott....lehet h túl jó példák állnak előttem...erről sajna nem tehetek!

23L

2012. júl. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 205/207 anonim ***** válasza:
63%

Hát ha neked az megcsalás, ami akkor történik, amikor éppen a legkiszolgáltatottabb helyzetben vagy és éppen az állítja beléd a nagykést hátulról, akire a legjobban támaszkodnál, megbocsátható kategória...

a megcsalás egy dolog! Még talán el is nézném!

DE! 2 gyerek után a harmadikat várva, nekem ne jöjjön azzal, hogy jaj hát házsártos lettél a terhesség alatt, és ezért meg kellett kú.nom valakit. Ki is lehet nyitni a kicsi( vagy éppen nagy) szánkat és el lehet mondani, hogy figyelj én megértem, hogy aggódsz és ideges vagy, de légyszi ne rajtam vezesd le, mert egyikőnknek sem lesz jobb!

Ez ilyen egyszerű! Kommunikáció! De ugye nem mindenkinek ez az első, aztán meg csodálkoznak, ha a felgyülemlett feszültséget, sértettséget egyszerre kapják az arcukba!

És ez nem csak a férjre vonatkozik, hanem a kérdezőre is! Mindketten tehetnek erről a dologról, és most egymást hibáztatják!

2012. júl. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 206/207 anonim ***** válasza:
Hol tartotok, kérdező?
2012. aug. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 207/207 anonim ***** válasza:
2012. nov. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!