Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a FB...

Mit gondoltok erről a FB párbeszédről?

Figyelt kérdés

-szia. jó lenne mégegyszer találkozni, utoljára.

-igen, jó lenne, nagyon hiányzol. most náthás vagyok, de jövőhéten találkozzunk.

-rendben, akkor később utazol el?

-igen.


Valami hasonló párbeszéd.

Kik között hangozhatott el szerintetek?


2012. júl. 15. 21:26
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/207 anonim ***** válasza:

és emészted magadat még mindig?

hagyd el.cuccait ki a ház elé.

2012. júl. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/207 anonim ***** válasza:
19%

én is tudom milyen a jó férj és apa. és ő is lehetne,ha a feleség másképp állna hozzá-sztem. de eddig csak félinformációkat írt. most írta csak ha férje egy kujon,aki mindenkit csalt meg lusta és bunkó.


ettől függetlenül még akár menthető is lenne a dolog,ha hajlandó lennél megoldást keresni,hátha..


de te tudod. én azt látom h 2 ember évek óta szenved egymás mellett,te úgy beszélsz róla ahogy az ember a kutyájáról sem,ő meg inkább haza sem megy.


még mindig azt gondolom,meg kéne találni honnan indult-nem azt h ki kezdte,nem az számít.


lehet h ha kicsit "átírjátok" a szerepeket,megváltozna minden. kicsit azt is érzem rajtad h irigy vagy mert te otthon ülsz-feláldoztad magad-ő meg éli világát. de ehhez is két ember kell. miért hagytad h így alakuljon? lehet h ő tehet róla h házisárkány lettél-szerinte- de neked se kellett volna hagyni magadat.


a buta nő mentalitást nem bántásnak szántam,úgy értettem h egy "okos" nő tudja kezelni a pasit úgy h végülis úgy alakuljanak a dolgok ahogy neki a legjobb.


nem piszkálni akarlak, ha elmentek egy terápiára,kb ugyanezekkel szembesítenek titeket,ott sem lesz senki pártatlan.

2012. júl. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/207 A kérdező kommentje:

Egyébként a kisfia a mindene, ezért nem akarna "válni". A kislány gyerek szerinte nem gyerek és lesajnálja azokat a nőket, akik lányokat szülnek.

Kislányával nem is igen foglalkozik. Nem tud vele mit kezdeni.......És ezeket most mondja....

2012. júl. 16. 17:58
 134/207 anonim ***** válasza:
52%
akkor ultimátum: apukám mostantól ez és ez lesz,vagy utilapú! a gyereket nem fogja megkapni,attól ne tarts
2012. júl. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/207 A kérdező kommentje:

Én szeretek itthon lenni a gyerekekkel, azért is lett több gyerekünk, mert nagyon jó velük és nem teher. Az döbbent le, ahogy mostanában vélekedik az anyákról, rólam, a helyzetemről. Miközben ígért mindenféle segítséget még pár hónapja is.

Még orvoshoz sem tudok visszamenni, mert abban sem segít, hogy eljöjjön velem arra az egy órára. De magándokim nem lehet, mert ő nem ért egyet a fizetéssel. Hisz az orvos kutya kötelessége az ingyenes terhesgondozás, szülés.

2012. júl. 16. 18:02
 136/207 anonim ***** válasza:
78%
A válaszaidból ítélve nemcsak emberileg, henm szellemileg is jóval fölötte állsz a párodnak. Mért hagytad ott a jó állásod,
2012. júl. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/207 A kérdező kommentje:
A vér nem válik vízzé. Neki tetszik, hogy jól néz ki, státuszba került és buknak rá a nők. Erről nem fog lemondani akkor sem, ha én akármilyen cukifalat leszek. Sőt..... Szerintem.
2012. júl. 16. 18:04
 138/207 anonim ***** válasza:
... és mért lettél házicseléd? persze, rendben, foglalkozni kell a gyerekekkel, de nem egész nap, és nem segítség nélkül. Gondolom, nem egy észlény, ha még az egyetemről is kicsapták, viszont a jelenlegi állásából és pozíciójából ítélve helyezkedni azt tud. Szerintem nagyon nem illetek össze megcsalás ide vagy oda. Még szerencse, hogy eddig nem házasodtatok össze, mert akkor nehezebb lenne a különválás.
2012. júl. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/207 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem lehet magándokid?! A te életed, a te egészséged, könyörgöm!!! Jesszus, nem semmi ez az ember! Te meg miért hagyod ?
2012. júl. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/207 A kérdező kommentje:

Mert elhittem a szerelmét, és nagyon szerettem volna tőle gyereket, ahogy ő is tőlem. Szerelmes voltam és vak. És a tegnapi napig tartott a vakságom, a jóhiszeműségem. Nem mertem elhinni, hogy a körülményeket figyelembevéve, máshol keresi a boldogságot.

De ennek 5 éve és úgylátszik, hogy itt a vége.


És az itthoni legnagyobb veszekedéseink abból álltak, hogy rászóltam, hogy a legokat ne a favonathoz pakolja, hanem külön dobozba. Még nagy vitáink sem voltak.


Neki tetszik, hogy családja van, de a szabadságát nem adja fel, nem tudja, mert ő ilyen. Örök gyerek.

Én soha nem csaltam meg egyik társamat sem, tőlem ez messze el. Inkább előbb szakítottam.

2012. júl. 16. 18:11
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!