Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a FB...

Mit gondoltok erről a FB párbeszédről?

Figyelt kérdés

-szia. jó lenne mégegyszer találkozni, utoljára.

-igen, jó lenne, nagyon hiányzol. most náthás vagyok, de jövőhéten találkozzunk.

-rendben, akkor később utazol el?

-igen.


Valami hasonló párbeszéd.

Kik között hangozhatott el szerintetek?


2012. júl. 15. 21:26
 181/207 A kérdező kommentje:
Krruppot kapott, eszembe jutott.
2012. júl. 17. 16:21
 182/207 anonim ***** válasza:
24%
szívesen! akkor nem költözik el ugye? mert h multkor írtad neki h menjen el..
2012. júl. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/207 A kérdező kommentje:

Csak egy este telt el, de megint későn jött, így nem tudtuk megbeszélni, de nagyon kedves volt, gyorsan kiporszívózott és főzött nekünk a mai napra 2 féle ebédet.

Nekem is változni kell, hogy szeressen hazajönni hozzánk.


És a kislányunkat szereti, de mindig fiúra vágyott és igen, mindene a kisfia. Bár a fiún 3,5 éves a lányunk csak 1,5 és még nem tudnak igazán kommunikálni. Remélhetően ez is változni fog.


Köszönöm a válaszaitokat!

2012. júl. 17. 16:34
 184/207 anonim ***** válasza:
24%
örülök h jól alakul!
2012. júl. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/207 anonim ***** válasza:
32%

amúgy nekem az vált be h megkérdeztem mit szeretne,őszintén. ő meg elmondta és azta jobban figyelünk egymásra. ha azt mondja kimegyek a kertbe,elmegyek olvasni stb,akkor hagyom akkor is ha épp én meg beszélgetnék,mert tudom h ki kell szellőztetni a fejét. de fordítva is így van. csak így működik,h nem erőltetjük magunkat a másikra. ő téged nézzen és támogasson,te meg őt,ne magatokat. nehéz lenyomni az egót,de ha sikerül nagyon jól mehet minden


össze kell csiszolódni, a gyerekek érkezése a legszebb dolog de a legnagyobb próbatétele is egy kapcsolatnak


ha tegnap így állt hozzád,biztos h szeret és őszinte volt hozzád.

2012. júl. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/207 anonim ***** válasza:
63%

"Csak egy este telt el, de megint későn jött, így nem tudtuk megbeszélni, de nagyon kedves volt, gyorsan kiporszívózott és főzött nekünk a mai napra 2 féle ebédet.

Nekem is változni kell, hogy szeressen hazajönni hozzánk. "


Jajj, milyen rendes! Későn jött, de legalább felporszívózott, és főzött. Hát igen, te vagy a hibás, amiért nem szeret hazajönni, inkább félrek.úrogat. Szerintem is kettőtök közül neked kell megváltozni.


Ok, kérdező, én most adtam fel! Tényleg ne haragudj, de reménytelen eset vagy.

2012. júl. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 187/207 anonim ***** válasza:
18%

kedves utolsó!


tényleg job ha lelépsz innen,mert csak uszítani tudsz. nyilván az életed gáz,és megkeseredett vagy,és e miatt nem látsz csak rosszat mindenkiben.


miért fáj az neked ha ők boldogok akarnak lenni és képesek a megbocsájtásra?


neked sem ártana

2012. júl. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 188/207 anonim ***** válasza:
És az esküvő?
2012. júl. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 189/207 anonim ***** válasza:
87%

"Csak egy este telt el, de megint későn jött, így nem tudtuk megbeszélni"

te magad írod le így: CSAK 1 este telt el, De MEGINT későn jött

Az az érdekes, hogy honnan indítottad és hová jutott 2 nap alatt a sztori.

Beláttatták veled, hogy te vagy a hibás és neked kell változni, és a másik fél pedig ugyanúgy viselkedik, mint előtte...nem találod furcsának?

Olvasd már végig a történetet!

2012. júl. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 190/207 anonim ***** válasza:
69%

milyen érdekes emberek vannak itt...haho...van egy rosszabb időszakuk...a párja valszeg nem csalta meg...(reméljük hogy ez igaz is!)...igen, hibázott...flörtölgetett, nem járt rendesen haza stb....valszeg a kérdező is akaratlanul rosszabb légkört teremtett otthon, nyomás volt mindkettőn...még ha a párja hibásabb is, mint maga a kérdező, akkoris...szeretik egymást, meg fogják tudni beszélni, meg tudnak bocsátani....3 gyerekkel hova ugráljanak????? ez a baj a mai emberekkel...régen ha valami elromlott egy gép stb...akkor megjavították és nem újat vettek...most meg eldobják, kukába vele, a problémára megoldást találni??? dehogy, az már fáradságos, különben is ki ha én nem....meg fogják beszélni, megpróbálják megoldani, aztán ha még honapokig tart ez az állapot, akkor a kérdező másfelé lép....egyelőre nem ötezerszer bocsátott meg neki, hanem most először! gondolkodjatok már kicsit....bár az ilyen mentalitással mindegy...ugy se így fogjátok gondolni...gyorsan, pici baj van, egy hiba csuszott a szerkezetbe, végezzünk is vele....majd szépen egyedül leélitek az életeteket!


remélem kérdező, hogy sikerül megoldani a problémátokat....ne hagyd magad...lehet h alapjáraton picit olyan tipus, hogy kell neki idő, mielőtt megbeszélitek...hagyj neki egy keveset...ne sokat...de azért átgondolhatja a dolgokat, leülepedhet, és nyugodtan megbeszélitek majd!

23L

2012. júl. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!